תלונה לרשות השנייה: להטיל קנס כבד לחדשות 12 בשל ההסתה נגד בן גביר

השבוע באולפן שישי הכתב הבכיר אילן לוקאצ עשה כתבה על חבר הכנסת עמיחי שיקלי ובה דיבר על מאורעות החודש האחרון להם קרא אינתיפאדת בן גביר. בעקבות כך הגיש שי ...

תלונה לרשות השנייה: להטיל קנס כבד לחדשות 12 בשל ההסתה נגד בן גביר ח''כ איתמר בן גביר

השבוע באולפן שישי הכתב הבכיר אילן לוקאצ עשה כתבה על חבר הכנסת עמיחי שיקלי ובה דיבר על מאורעות החודש האחרון להם קרא אינתיפאדת בן גביר.

בעקבות כך הגיש שי גליק מנכ"ל בצלמו תלונה לנציבות בדרישה להטיל קנס של עשרות אלפי שקלים על חדשות 12 בשל דברי ההסתה השנאה וההסתה לרצח.

במכתב ששלח לנציב הרשות השניה מר דוד רגב נכתב: "בחודש האחרון סערה המדינה סרטוני טיקטוק של ערבים מכים ילדים יהודים על לא עוול בכפם. שני יהודים נרצחו בלינץ', מאות נפצעו, עשרה בתי כנסת נשרפו, אלפי בתים נבזזו, מאות כתבי אישום נגד מחבלים ערבים, לינץ בבת ים בערבי חף מפשע, אבל אילן לוקאצ עושה כתבה באולפן שישי כתבה שעוברת עריכה ושימו לב למאורעות החודש האחרון הוא פשוט קורא "אינתיפאדת בן גביר".

"כן כתבה שלימה דווקא בסדר, אבל הוא חייב לתקוע רוע שנאה הסתה ודיבה, חלאס. אנחנו לא מוכנים יותר לקבל את השנאה הזאת במסווה של חופש הביטוי".

לסיום כתב: "הדבר אף חלילה יכול לגרום לרצח, כבר ראינו מילים יכולות לרצוח וכבר היינו בסרט הזה. האיש מאוים על חייו הולך עם מאבטחים והדבר מוסיף שמן למדורה. די ! אני קורא לך להטיל את מלוא הקנס על האיש שלצערי שוב ושוב משרד שנאה כלפי חרדים וימנים".

גם ח"כ בן גביר הגיב וכתב: "אילן לוקאץ' ההזוי לא יכול לתת את זה ביותר שמאלני. עלאק אינתיפאדת בן גביר".

ח''כ כהנא על בנט: "מעוניין להפסיק את תפיסת העולם החרדית"
הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"
בנט: "אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני"
לקראת חקירת פרשת הצוללות? בנט נפגש עם יו״ר התנועה לאיכות השלטון
בן גביר: "ההר הוליד עכבר, בנט צריך להתנצל"
חה"כ אבי מעוז הגיש בג"צ נגד ניר אורבך ומיקי לוי
בנט: "למדנו שהטלת הספק היא תנאי הכרחי לניהול חיינו"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית
גרמניה תעביר 100 מיליון יורו לרשות הפלסטינית