נתניהו בנצרת: "השקעתי במגזר הערבי יותר מכל ממשלות ישראל יחד"

ראש הממשלה נתניהו בנאום לקראת הבחירות בנצרת • "אתם כבר מכירים אותי - כשאני ״מתלבש״ על משהו אני משיג אותו"

נתניהו בנצרת: "השקעתי במגזר הערבי יותר מכל ממשלות ישראל יחד" נתניהו

ראש הממשלה נתניהו נאם בנצרת לקראת הבחירות, למרות ההפגנות הרבות שיצרו הרשימה המשותפת מחשש לאיבוד קולות. נתניהו נאם: "השקעתי במגזר הערבי יותר מכל ממשלות ישראל יחד - בכל תולדות המדינה. אנו פועלים להבטיח את הביטחון האישי שלכם. מ-2016 ועד היום הקמנו 9 תחנות משטרה ועוד 3 נקודות משטרה. לפני כן, במשך עשרות שנים, הייתה תחנת משטרה אחת בלבד ביישוב ערבי. אנו נפתח עוד תחנות משטרה".

"יש עוד הרבה מה לעשות כדי שתרגישו בטוחים ושלווים ביישובים שלכם, אני מחוייב אישית להבטיח את הביטחון האישי של כל אחד ואחת מכם. אני רוצה שתצאו מהבית בלי פחד ולהסתובב ביישובים בדיוק כמו שאפשר בתל אביב, באר שבע או חדרה".

"לכן ביקשתי מהשר לביטחון פנים אמיר אוחנה להכין לי תוכנית למיגור הפשיעה והאלימות בחברה הערבית שכוללת מלחמת חורמה בארגוני הפשע. עשינו זאת בהצלחה נגד ארגוני פשע בחברה היהודית ונעשה זאת בהצלחה גם בחברה הערבית. בקרוב מאוד אציג את התוכנית לממשלה ולציבור ואני מבטיח לכם - נבצע אותה".

ראש הממשלה הוסיף: "סיכמתי עם שר הפנים דרעי ושר האוצר כץ, בהמלצת יו״ר השלטון המקומי חיים ביבס, לאפשר כבר עכשיו לכל ראש עיר שחפץ בכך לקחת תקציבי פיתוח ולהקצות כל מה שצריך לביטחון אישי. אנחנו ננצח. אתם כבר מכירים אותי - כשאני ״מתלבש״ על משהו אני משיג אותו.

ראש הממשלה התייחס להפגנות שקידמו את פניו בנצרת: "ההפגנות של הרשימה המשותפת הם סימן לייאוש. יש להם סיבה להתייאש. גם הם רואים את התמיכה שהולכת וגוברת בי ובליכוד בקרב החברה הערבית. זה מרגש אותי מאוד".

עוד הוסיף: "אני נרגש לראות את השינוי העצום שמתחולל בחברה הערבית כלפיי וכלפי הליכוד בהנהגתי. אזרחי ישראל הערבים, אתם מצטרפים לליכוד משום שאתם רוצים להצטרף סוף סוף למפלגת שלטון, למפלגה עם קבלות שיש לה הנהגה חזקה וכוח ורצון להביא יחד אתכם ועבורכם עתיד של שילוב, של שגשוג, של ביטחון. נעשה זאת יחד".

ראש העיר נצרת ניצל את העיתוי להלל את נתניהו: "מבטיח לך שאנחנו נתמוך בך שתמשיך ותיתן. אין מנהיג כמוך בכל המדינה שיכול לתת לא רק לערבים ולא רק ליהודים. המשותפת לא עשו כלום, כל החברה הערבית מאוכזבת מהיחס ומהעבודה שלהם". והוסיף:"חלק גדול מהמשותפת אני לא רואה אותם ולא סופר אותם. תחליפו את התקליט שלכם".

מנגד ראש עיריית נצרת לא חסך בבקשות מראש הממשלה: החל מהרחבת העיר ומיגור הפשיעה ועד להעלמת עין מהבניה הבלתי חוקית בעיר למשך שלוש שנים. ראש העיר ביקש: "לתת לנו שנתיים שלוש שנים לא להרוס בתים, בשביל שאנחנו ניתן לתושבים שיסתדרו".

הבחירות לבית היהודי: התוצאות הוכרזו
סקר מנדטים: הליכוד פי שניים מסער
אדלשטיין: "תפסיקו לומר שלא ביקשנו לבדוק את כל הנכנסים מחו''ל"
צפו: ה'ישראלים' פוחדים מגוש סער-בנט וש''ס
בנט: "לפטר לאלתר את שרת התחבורה"
דרעי: "מתחייב להחזיר את סער למחנה הימין"
אדלשטיין נגד חולדאי: "עושה פוליטיקה על חשבון בריאות הציבור"
נתניהו: "מה לי ולו?"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי לפספס
מירי רגב לסער: "התחנפת ואז נטשת - ברוך שפטרנו!"