השופט נתפס משקר פעמיים: תלונה הוגשה על הנאשם

בעקבות תחקיר של העיתונאי ברוך קרא ששודר אתמול בחדשות 13 הגישה התנועה למשילות ודמוקרטיה, תלונה לנציב תלונות הציבור על השופטים בעניינו של שופט בית המשפט ל...

השופט נתפס משקר פעמיים: תלונה הוגשה על הנאשם אילוסטרציה

בעקבות תחקיר של העיתונאי ברוך קרא ששודר אתמול בחדשות 13 הגישה התנועה למשילות ודמוקרטיה, תלונה לנציב תלונות הציבור על השופטים בעניינו של שופט בית המשפט לענייני משפחה אורי שני.

בתחקיר הוצגו קשריו של השופט שני עם עו״ד יעקב סידי אשר ייצג את השופט בעבר בהליך גירושין. בעוד עו״ד סידי הודה בקשריו עם השופט, התעקש השופט שני להכחיש את קשריו עם עוה"ד סידי בשתי תגובות שונות, שנמסרו בהפרש של שנה, במסגרתם טען כי מעולם לא קיבל שירותים מעוה"ד סידי.

התנועה פנתה לנציב התלונות על השופטים, השופט (בדימוס) אורי שהם, על מנת שיבדוק את התנהלותו של השופט שני ובפרט את העובדה שבאופן שיטתי בחר למסור תשובות שקריות במענה לפניית כלי תקשורת.

מהתנועה נמסר: "האמון במערכת המשפט יורד לשפל חסר תקדים עם כל פרסום של מקרים כאלה. הדרישה הבסיסית ביותר הניצבת בפני שופט הינה להיות "אנשי אמת", ובטח שלא לשקר במענה לשאלה ישירה של אנשי תקשורת. כיצד יוכל ציבור המתדיינים לסמוך על פסיקתו של שופט אשר נתפס באמירת שקר באופן שיטתי וחוזר?".

בג'יפ יוקרתי: נתפס "קבצן" - ו'נכד של רב מקובל'
"זו חרפה": תושב השומרון שהותקף ע"י פלסטינים ונעצר על לא עוול בכפו
מחר: נהגי האוטובוסים בשביתה חדשה
לראשונה מיום הקמת היישוב: המועצה המקומית שיפצה אולמות לימוד ושמחה
ירושלים: אירוע שריפה בבניין מגוררים בשכונת סנהדריה
"חזרנו 30 שנה אחורה": מסכמים שלוש שנים לסגירת שדה דב
כביש 90 ישודרג בסכום כולל של 410 מיליון
עוקץ כרטיסי המתנות: כך נעקצו עשרות אלפי שקלים
חריג: המפכ"ל נפגש עם מנהיג הפלג החרדי הקיצוני
יום המודעות לחטיפת ילדי תימן: לאן הלכו הילדים?