חזרה לשגרה בפעילות קבלת הקהל בסניפי המערכת הבנקאית

על רקע החלטות הממשלה על ביטול מרבית המגבלות במקומות עבודה מקבלי הקהל, הפיקוח על הבנקים מודיע כי בכוונתו לקצר את משך הוראת השעה שפורסמה לנוכח משבר הקורונ...

חזרה לשגרה בפעילות קבלת הקהל בסניפי המערכת הבנקאית אילוסטרציה

על רקע החלטות הממשלה על ביטול מרבית המגבלות במקומות עבודה מקבלי הקהל, הפיקוח על הבנקים מודיע כי בכוונתו לקצר את משך הוראת השעה שפורסמה לנוכח משבר הקורונה בהתייחס לאופן פעילות סניפי המערכת הבנקאית. המשמעות היא, שלכל המאוחר עד ליום כ' תמוז ה'תשפ"א, כל סניפי המערכת הבנקאית ייפתחו כבשגרה לקבלת קהל.

בסניפים יינתנו כלל השירותים שניתנו ערב משבר הקורונה בישראל.

השירותים הפרונטליים יינתנו לציבור מבלי שיידרש לתאם תור מראש. עם זאת, הבנק יוכל להציע ללקוח שירות של קביעת תור מראש וזאת ועל מנת ליהנות משירות מהיר ולחסוך זמן יקר.

משבר הקורונה האיץ את הפיתוחים הדיגיטליים בעולם בכלל ובמערכת הבנקאית בפרט. בהערת אגב בהודעתו של הפיקוח על הבנקים נכתב כי הוא מעודד את הציבור לבצע מגוון רחב של פעולות בנקאיות באמצעים הישירים: בטלפון, במכשירים האוטומטיים, באפליקציה (יישומן) הבנקאית ובאתר הבנק.

עוד הודגש לציון כי, אירוע הקורונה טרם הגיע לסיומו המיוחל, וכפועל יוצא המערכת הבנקאית ממשיכה לנהל את סיכוני ההמשכיות העסקית הנובעים מאירוע הקורונה. במסגרת זו, הבנקים ממשיכים לנקוט בצעדים נדרשים.

התיקון פורסם כטיוטה לדיון בפני חברי הוועדה המייעצת בפיקוח על הבנקים והחלטה סופית בעניין תתקבל לאחר השלמת תהליך ההיוועצות.

אילו שרשראות אשת חיל תוכלו להעניק לאישה שלכם?
מבוכים לדרכונים: אין תורים להנפקה
אושר בוועדה: מספר הטלפון של 'מרכז הרעלים' יונגש על גבי אריזות
רפורמה בחקלאות? מחיר האבטיח זינק ל-14 שקלים לק"ג
אלו הגבינות שימכרו במחיר נמוך ב-22% עד 36%
שר התקשורת קבע: תתאפשר ניידות מספרים מלאה בקווים הכשרים
משרד הבריאות השהה את תו התקן של מפעל שטראוס
נדל"ן על הירח? בקרוב מאוד
חשש: בעקבות סימני הסלמונלה במוצרים - הריקול בשטראוס יורחב
איפה הכי משתלם לקנות? נתוני "סל המוצרים הבסיסי" לפסח נחשפים