חזרה לשגרה בפעילות קבלת הקהל בסניפי המערכת הבנקאית

על רקע החלטות הממשלה על ביטול מרבית המגבלות במקומות עבודה מקבלי הקהל, הפיקוח על הבנקים מודיע כי בכוונתו לקצר את משך הוראת השעה שפורסמה לנוכח משבר הקורונ...

חזרה לשגרה בפעילות קבלת הקהל בסניפי המערכת הבנקאית אילוסטרציה

על רקע החלטות הממשלה על ביטול מרבית המגבלות במקומות עבודה מקבלי הקהל, הפיקוח על הבנקים מודיע כי בכוונתו לקצר את משך הוראת השעה שפורסמה לנוכח משבר הקורונה בהתייחס לאופן פעילות סניפי המערכת הבנקאית. המשמעות היא, שלכל המאוחר עד ליום כ' תמוז ה'תשפ"א, כל סניפי המערכת הבנקאית ייפתחו כבשגרה לקבלת קהל.

בסניפים יינתנו כלל השירותים שניתנו ערב משבר הקורונה בישראל.

השירותים הפרונטליים יינתנו לציבור מבלי שיידרש לתאם תור מראש. עם זאת, הבנק יוכל להציע ללקוח שירות של קביעת תור מראש וזאת ועל מנת ליהנות משירות מהיר ולחסוך זמן יקר.

משבר הקורונה האיץ את הפיתוחים הדיגיטליים בעולם בכלל ובמערכת הבנקאית בפרט. בהערת אגב בהודעתו של הפיקוח על הבנקים נכתב כי הוא מעודד את הציבור לבצע מגוון רחב של פעולות בנקאיות באמצעים הישירים: בטלפון, במכשירים האוטומטיים, באפליקציה (יישומן) הבנקאית ובאתר הבנק.

עוד הודגש לציון כי, אירוע הקורונה טרם הגיע לסיומו המיוחל, וכפועל יוצא המערכת הבנקאית ממשיכה לנהל את סיכוני ההמשכיות העסקית הנובעים מאירוע הקורונה. במסגרת זו, הבנקים ממשיכים לנקוט בצעדים נדרשים.

התיקון פורסם כטיוטה לדיון בפני חברי הוועדה המייעצת בפיקוח על הבנקים והחלטה סופית בעניין תתקבל לאחר השלמת תהליך ההיוועצות.

טיפים עסקיים לתקופת החגים‎‎
אל תהיו שליליים: על דירוג אשראי והדרך לשפר אותו
הפיקוח על הבנקים: עמלה תפעולית אחת בעת פירעון מוקדם של משכנתא
לקראת סוכות: חלוקת סכך בחינם
לקראת חג סוכות: מומחי מכון התקנים בטיפים לבטיחות בסוכה
שופרסל מזהירה מניסיון הונאה של לקוחות
אופניים לילדים? דעו את הסיכונים
בעקבות חשמול הרכבות: שאטלים בחינם
נוסעים לראש השנה? בדרכים הללו עלולים להיות פקקים
קניתם מוצר חשמלי? אתם זכאים לפינוי המוצר הישן מביתכם בחינם!