ראש מועצת שומרון לשר הבריאות: נדבק בפוסט קורונה קשה של שנאת ישראל

ראש מועצת שומרון יוסי דגן מגיב בחריפות לדבריו של הורוביץ על דבריו בקבינט הקורונה כי: "אלימות המתנחלים היא איום לאומי"

ראש מועצת שומרון לשר הבריאות: נדבק בפוסט קורונה קשה של שנאת ישראל שר הבריאות הורביץ

ראש מועצת שומרון יוסי דגן מגיב בחריפות לדבריו של הורוביץ על דבריו בקבינט הקורונה כי: "אלימות המתנחלים היא איום לאומי" ואמר: "הבושה היא לא שהוא מדבר כך, אלא שאדם כזה הוא שר במדינת ישראל".

ראש מועצת שומרון אמר על כך: "‏ניצן הורוביץ נדבק בזן של פוסט קורונה קשה של שנאת ישראל, זן שמשפיע כנראה לא רק על הלב אלא גם על העיניים, הבושה היא לא הדברים שאמר, שכן כבר התרגלנו לדברי שנאה ושטנה הזויים כל כך מאנשי השמאל הקיצוני הרדיקלי והמטורלל. הבושה היא שאדם כזה, הוא שר בממשלת ישראל וחבר בקבינטים בממשלת ישראל".

עוד אמר: "כולם יודעים שהאזרחים ביהודה ושומרון הם שומרי החוק מספר אחד במדינת ישראל, לפי נתוני משטרת ישראל, הכי פחות פשע ביהודה ושומרון כולל מה שמכונה תג מחיר, לעומת כל שאר המחוזות במדינת ישראל, אין ציבור שומר חוק יותר מהציבור ביהודה ושומרון, אולם לניצן הורוביץ מה שהכי חשוב, זה להשמיץ ולהכפיש ולהביא שנאה, זה התוכן של אנשי השמאל הקיצוני וזה מה שממלא אותם".

לסיום אמר: "ניצן הורוביץ וחבריו בשמאל המטורלל והשונא ימשיכו להפיץ ארס ‏שנאה ואנטי, ואנחנו המתיישבים ביהודה ושומרון ורוב מוחלט של הציבור במדינת ישראל ימשיך לבנות את ארץ ישראל, יוסיף אהבת ארץ ישראל, וכן גם אהבת עם ישראל לאנשים שחושבים כמונו וגם לאנשים שלא חושבים כמונו".

בנוסף, בתגובה לפרסום בגל"צ על ההסתה נגד המתנחלים בישיבת הקבינט, מסר יו"ר תנועת אם תרצו, מתן פלג: הקבינט הופך למנוע הסתה נגד המתנחלים, איך ייתכן ששרים במחנה הלאומי מאפשרים לשרים קיצוניים להפוך את ישיבת הקבינט לישיבת "בצלם"?

עוד אמר: "מי שחושב שמתן במה למפלגות פוסט ציוניות בקבינט לא יביא להשלכות, טועה ומטעה. עצם העובדה שפעילות הסתה של עמותות חתרניות במימון האיחוד האירופי ומדינות נוספות, עושה את דרכה עד לישיבת הקבינט, מצביעה על הכישלון החמור בהרכב הקואליציה. אין מחילה למי ששותק כאשר בישיבת קבינט מדיני מתירים את דמם של מאות אלפי אזרחים, מלח הארץ שמהווים את חיל החלוץ בהגנה על מדינת ישראל".

יוסי דגן
גנץ דחה את בקשת בן גביר לבקר את החייל שנשלח למחבוש
הרמטכ"ל ונתניהו תוקפים את בן גביר: להשאיר את צה"ל מחוץ לפוליטיקה
הבקשה של בן גביר מגנץ: "ברצוני לבקר את החייל בבית הכלא הצבאי"
אייזנקוט: "התנהגות הקואליציה העתידית עשויה להביא לפירוק הצבא"
החייל שקרא "בן גביר יעשה סדר" - נשלח ל-10 ימים בכלא צבאי
דרעי זועם: לא מצליח להבין איך לא החלפנו את יו"ר הכנסת
'נעם' ו'הליכוד' חתמו על הסכם: מעוז ישמש כסגן שר
לאחר שהתפטר מההמשלה ומהכנסת: בנט יוצא למסע הרצאות בעולם
דרעי יקבל את הפנים והבריאות, בסביבתו דוחים את הביקורת
גנץ: נתניהו יוצר לבן גביר צבא פרטי ביו"ש ומסכן את הפעלת הכוח