אכזרי: שוטרים עצרו באלימות מתיישבים תוך שהם מושכים בפאותיהם

שוטרי מג"ב פשטו הערב על גבעת רמת מגרון בבנימין והציגו בפני משפחות הגבעה צו שטח צבאי סגור שהטיל מפקד אוגדת איו"ש - תא"ל אבי בלוט על המקום, תוך שהם מאיימי...

אכזרי: שוטרים עצרו באלימות מתיישבים תוך שהם מושכים בפאותיהם הנער שהותקף באגרופים ב'יחיש ציון', אילוסטרציה

שוטרי מג"ב פשטו הערב על גבעת רמת מגרון בבנימין והציגו בפני משפחות הגבעה צו שטח צבאי סגור שהטיל מפקד אוגדת איו"ש - תא"ל אבי בלוט על המקום, תוך שהם מאיימים עליהם כי "בפעם הבאה שיראו אותם כאן, יעצרו".

כחצי שעה לאחר מכן פשטו הכוחות על גבעת עוז ציון הסמוכה ועצרו שני תושבים שמתגוררים בגבעה. בתיעוד המעצר נראה קצין המג"ב ברהנו סיטוטאו, כשהוא מושך בחזקה בפיאותיו של אחד התושבים שמתכווץ מכאב.

ח"כ אורית סטרוק הגיבה למעצר האלים בחשבון הטוויטר שלה: "בזמן שאייזנקוט נואם בשמאלנית, ומתן כהנא ("דתי לאומי כמוך") מקשיב ומתרגל לשפה של הבוס החדש - בני גנץ מבצע: מעצר מתיישבים בעוז ציון היום. פשעם היחיד: הפרת צו שטח צבאי סגור שסר הבטחון הוציא כנגד הישוב שלהם, כדי לעקור אותו".

ברמת מגרון מסרו בתגובה: "בני גנץ ויתר מרעיו בממשלה החליטו להילחם בהתיישבות בכל הכוח. אבל אלה פרפורי הגסיסה של הממשלה האנטישמית שלהם. לא יעזור לכם, עם ישראל יותר חזק מכל האויבים שניסו להתנכל לו במשך הדורות, ואנחנו נמשיך להיאחז כאן בגבעה עוד שנים רבות אחרי שזכר הממשלה הזאת יישכח לחלוטין".

גנץ: מי שמבקש לבצע פיגוע ירי ולהרוג אזרחים ישראלים על הכוונת שלנו
אמש: מחבל ניסה לדרוס חיילים
ראשוני: חשש לפיגוע ירי בשומרון
גנץ על נתניהו: "נותן דלק לתעמולה של נסראללה"
6 עצורים בהתארגנות טרור של דאע"ש בצפון
סמוך למודיעין עילית: פלסטיני גנב רכב וניסה לסחוט את בעליו
מי לחיים ומי למוות: פיגוע ירי לעבר רכז השטח של תנועת רגבים
ברשות הפלשתינית מזהירים: "אנחנו לא עובדים אצל ישראל"
מועצת בנימין לבג"ץ: "כשלי משרד הבטחון גורמים לסבל לתושבים"
הבוקר: נהרגו שני המחבלים מבצעי הפיגוע בתל אביב