עמית סגל תבע אך ח"כ גולן לא מתבלבל ורק מחריף את ההשמצות

ח"כ יאיר גולן תוקף את עמית סגל אתה: "עיתונאי החצר של בלפור" - "אתה שותף לעבריין - לכאורה"

עמית סגל תבע אך ח"כ גולן לא מתבלבל ורק מחריף את ההשמצות יאיר גולן | עמית סגל

ח"כ יאיר גולן הגיב היום (חמישי) לתביעת הדיבה שהגיש נגדו עמית סגל בגין ציוץ שפרסם בטוויטר ובו האשים את סגל ב"פשע מאורגן".


להלן התגובה של גולן: ״אז עמית סגל עלה להתקפה, והגיש נגדי תביעת דיבה. עיתונאי החצר של בלפור, האיש הממונה על הספינים התקשורתיים עבור נתניהו, סבור שאין זה ראוי שאפילו ארמוז על שותפותו בארגון העברייני שמקיף את ראש הממשלה, לדעתי כמובן.

אז מר סגל הצעיר, אומר הבוקר ובמיוחד עבורך את הדברים הבאים: אתה שותף לעבריין לכאורה, אתה מנסה לייצר עבורו סדר יום ציבורי שקרי ובלתי חשוב כדי להסיט ממנו את הביקורת על כישלונותיו המתמשכים. כן, אני חושד בך בתיאום מלא עם האבא או בנו או עם שניהם, וכן אני ממש משוכנע שמזמן זנחת נורמות עיתונאיות ראויות. אתה מייצג בדיוק את מה שאני נלחם כנגדו - השחתת המרחב הציבורי, וזריעת כאוס במערכות השלטוניות בישראל. אה, כמעט שכחתי, בהצלחה עם תביעת הדיבה".


כזכור, אמש (רביעי) קיבל גולן מכתב אזהרה מחדשות ערוץ 12 וסגל, בו נטען כי חבר הכנסת יאיר גולן פרסם עליהם פרסום שקרי ופוגעני - ממנו עולה 'לשון הרע'. במכתב נטען כי סגל פעל בנאמנות לעבודתו העיתונאית וכי ההאשמות כי הוא חלק מפעילות פשיעה פלילית מאורגנת הנה פרסום שקרי, דיבתי ופוגעני, ממנו עולה לשון הרע, שמטרתו לבוז לחדשות 12 ולכתבים שלה ולפגוע במקצועם.


עורך הדין ד"ר ישגב נקדימון, היועץ המשפטי של חברת החדשות דורש מחבר הכנסת גולן בשם מרשיו, "הינך נדרש בזאת לפרסם לאלתר התנצלות על הפרסום הפוגעני בפני חדשות 12 ובפני מר סגל, בנוסח שיוסכם עמם באמצעות החתום מטה, וזאת באותו מקום שבו נעשה הפרסום הפוגעני".


הנימוק לכך: "הפרסום הנ"ל אשר מאשים את חדשות 12 ומר סגל, שעשו את עבודתם העיתונאית נאמנה, כי הם חלק מארגון של פשע מאורגן, בלשונך, הינו פרסום שקרי, דיבתי ופוגעני, אשר עולה כדי לשון הרע חמורה ביותר על חדשות 12 ועל מר סגל".


"דבריו של אבו מאזן בזויים ושקריים": גנץ על דברי אבו מאזן • צפו
"די, נחנקנו!": דרעי על עליית המחירים • צפו
סערת "50 השואות": אבו-מאזן על היחס של ישראל לפלסטינים • צפו
"הזוי": יעקב אשר על "התכנית למאבק בהדרת נשים בתח"צ"
"בבחירות נדיר אותה ממשרד התחבורה": אבוטבול על מירב מיכאלי
"נתונים מטורפים, הון שלטון": קרעי על יוקר המחיה • צפו
ביבי על המחירים ששוברים שיאים: "הכל עולה" • צפו
פרשת גלעד קריב: נאום האזהרה מהשחיתות של הרפורמים • צפו
יעקב אשר עקץ את גדעון סער: "המחנה הממלכתי הפך למחנה פליטים" • צפו
בן גביר פותח מפלגה - סמוטריץ׳ נלחץ