יו"ר יהדות התורה בשומרון: "חייבים למצוא פתרון לקידום הריבונות"

חבר הכנסת יצחק פינדרוס נפגש עם ראש מועצת שומרון והבטיח לעמוד לימין ההתיישבות. יוסי דגן: "אם לא תוחל ריבונות בחודש הקרוב חלון ההזדמנויות ייסגר"

יו"ר יהדות התורה בשומרון: "חייבים למצוא פתרון לקידום הריבונות" פינדרוס ויוסי דגן

יושב ראש סיעת יהדות התורה חבר הכנסת יצחק פינדרוס סייר במועצה האזורית שומרון. במהלך הביקור סייר פינדרוס בברקן, אלון מורה, יצהר ושבי שומרון ונפגש עם ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן.

חבר הכנסת פינדרוס כי הוא שמח לראות את הפעילות הענפה והעשייה של מועצת השומרון והעומד בראשה. "אנחנו נהיה הכתובת של ההתיישבות בממשלה, ונמשיך לעמוד לימין ההתיישבות, לסייע ולפעול לבנות את ארץ הקודש" אמר.

חבר הכנסת פינדרוס התייחס גם לנושא הריבונות שמעסיק מאוד את המתיישבים ואמר כי "חייבים למצוא פתרונות כדי לקדם את נושא הריבונות, והכל בכוחות משותפים"

ראש המועצה האזורית יוסי דגן אמר: "אם לא תוחל הריבונות בחודש הקרוב חלון ההזדמנויות המדיני ייסגר. לצד הטיפול בקורונה לא יעלה על הדעת להזניח תחומים אחרים.

אנחנו רואים עין בעין את קידום הריבונות ביהודה ושומרון, אין לי ספק כי סיעת יהדות התורה תצביע בכל הליך בעד החלת ריבונות מלאה על כל שטחי ומרחבי יהודה שומרון ובקעת הירדן. זו ארץ הקודש, וזה רצון הבוחרים גם של יהדות התורה" דגן ציין כי הוא מצא אוזן קשבת אצל פינדרוס שמצידו הבטיח לסייע ככל האפשר לתושבי השומרון, בביטחון, בריבונות, בחינוך, ברווחה ובנושאים נוספים.

ח"כ אבוטבול על עיתון הארץ: "את ההסתה נגד הציבור החרדי אני רואה בחומרה רבה"!
ימנעו בחירות? האם מאמצם של החכי"ם החרדים לגשר בין נתניהו לגנץ יצליח?
צפו בח"כ בוסו: יש כאן שנאה ושיסוי נגד בחורי הישיבות
מה ימנע את הסגר הכללי?
יעקב אשר תקף את ההסתה: כשמדובר בבחורים שבאים ללמוד בישיבה, מיד ותהום כל הארץ?!
ח"כ קרעי: מייצרים מצג שווא של "מדינה במחאה"
נתניהו בהצהרה לתקשורת: הממשלה לא צריכה ליפול, התקציב יכול לעבור מחר
יו"ר הקואליציה על היחסים עם כחול לבן: אוטוטו חותמים על גט
ויכוח עויין בישיבה; נתניהו: "ההפגנות - מדגרות קורונה", גנץ: "לא להקצין" • צפו
סייעות ש"ס ויהדות התורה: לא נתמוך בהצעת חוק פסקת ההתגברות