פלאפון נכנסת לתחום האופנועים

רשת פלאפון מרחיבה את קטגוריות מוצריה ונכנסת לתחום האביזרים הטכנולוגיים לרוכבי דו גלגלי ותשווק ברשת ובאתר מותג מערכות תקשורת לקסדות אופנועים

פלאפון נכנסת לתחום האופנועים קסדות לאופנועים

חברת ברקום הודיעה היום כי המותג Cardo העולמי בשוק מערכות התקשורת לקסדות אופנועים, ישווק לראשונה בכל נקודות המכירה של רשת פלאפון ברחבי הארץ, באתר האינטרנט ובמרכזי השירות ויהיה נגיש לקהל הרחב ולמנויי החברה.

חברת Cardo systems היא יצרנית מערכות תקשורת מבוססות Bluetooth לרוכבי אופנועים הנמצאת בפריסה של למעלה מ- 85 מדינות בעולם. המערכות של Cardo שתוכננו במיוחד לקסדות אופנוענים מהוות גם פתרון בטיחותי והן פועלות על שליטה קולית ואינן מצריכות הפעלה ידנית כך שהרוכב עסוק אך ורק ברכיבה. מוצרי החברה יוצעו ללקוחות פלאפון ולקהל הרחב ביחד עם שירות לקוחות, אחריות ותמיכה טכנית.

מוצרי Cardo שישווקו בפלאפון יכללו בשלב הראשון את הדגמים FREECOM 1+ ו FREECOM2+ ו FREECOM 4 PLUS המשולבים ברמקולים מבית JBL לשדרוג חווית הרכיבה. מדובר באוזניות טכנולוגיות קלות משקל לאופנוענים המורכבות על גבי הקסדה, מסננות רעשי רוח בזמן הדיבור ומופעלות באמצעות זיהוי דיבור ללא מגע יד. עוד כוללות מתאם אוניברסלי המתאים לכל טלפון סלולרי. האוזניות עברו תהליך התאמה לאופנועים ועברו מבדקים ואת מכוני התקנים. בהמשך ישווקו גם מצלמות חכמות לקסדה לרוכבי דו גלגלי.

אייל בראל, מנכ"ל ברקום: "שיתוף הפעולה עם המותג Cardo החל בישראל כבר מ-2006 והוא ומהווה נתח שוק של למעלה מ-80% מרוכבי הדו גלגלי ומתאים לכל סוגי הקסדות. נמצא בשימוש גם בקרב לקוחות מוסדיים כגון משטרת ישראל כוחות ההצלה והכיבוי ועוד.... מנגיש לקהל הרחב מוצר טכנולוגי-חדשני ברמה גבוהה, שתפקידו להפוך את הנהיגה באופנוע לחווייתית יותר, תוך שמירה על נוחות, איכות שמע ודיבור לצד בטיחות ברכיבה."

יש לכם דירוג אשראי חיובי? אל תהיו שאננים
ניסה לשדוד את נהג המונית
נחשף: כך קופת החולים כללית חוסכת על חשבון חולי הסרטן
כלכלת ישראל יורדת למקום ה-27 במדד הבינלאומי IMD
"העלאת מסים תהיה שגיאה טראגית"
תופעת המדבור והבצורת • האיום העולמי
הרביזיה נדחתה: ח"כ אלכס קושניר נבחר ליו"ר ועדת הכספים הזמנית
מהפך בתחום הבניה - בניה חסכונית, אקולוגית ופרקטית יותר
ליברמן: "מה שצפוי להעסיק אותנו במיוחד זו עליית המחירים החדה"
ליברמן: "לנהל את האירוע בצורה ממלכתית ואחראית"