הישיבה לצעירים בישוב תל ציון חנכה את מבנה הקבע • גלריה

רבנים, חברי כנסת ואישי ציבור השתתפו השבוע במעמד חנוכת מבנה הקבע בישיבה לצעירים - תל ציון • במעמד השתתפו אריה דרעי, ראש המועצה מר ישראל גנץ, חבר הכנסת או...

הישיבה לצעירים בישוב תל ציון חנכה את מבנה הקבע • גלריה הישיבה לצעירים ביישוב תל ציון חנכה את מבנה הקבע

רבנים, חברי כנסת ואישי ציבור השתתפו השבוע במעמד חנוכת מבנה הקבע בישיבה לצעירים - תל ציון • במעמד השתתפו אריה דרעי, ראש המועצה מר ישראל גנץ, חבר הכנסת אורי מקלב וח"כ מיכאל מלכיאלי אשר אף נשאו דברים נרגשים במעמד המיוחד.

במעמד רבנים, חברי כנסת ואישי ציבור נערך במהלך השבוע האחרון מעמד חנוכת מבנה הקבע ב"ישיבה לצעירים" ביישוב תל ציון העומדת בראשותו של ראש הישיבה רבי עזרא שרים. המעמד המרגש נפתח בקביעת מזוזה על ידי דרעי, ובקביעת מזוזה לבית המדרש על ידי ראש המועצה האזורית מטה בנימין בנימין ישראל גנץ, אשר פעל ללא הרף למען הקצאת מבנה הקבע לישיבה המפוארה, שזוכה זה השנה החמישית להעמיד לגיונות של בחורים מופלגים בתורה ויראת שמים.

לאחר שירת ניגוני רגש במשך מספר דקות קבע דרעי את המזוזה בפתח המבנה החדש כשהוא מברך בחום את ראשי הישיבה בברכת הצלחה בהעמדת תלמידים הרבה. לאחר מכן קבע מזוזה ראש מועצת בנימין מר ישראל גנץ אשר בהתרגשות רבה קבע את המזוזה בפתח היכל בית המדרש המרווח שיאכלס את עשרות תלמידי הישיבה לצעירים.

עם תום מעמד קביעת המזוזות פצחו רבני הישיבה יחד עם עשרות הבחורים בריקוד של מצווה יחד עם המשתתפים הרבים שהגיעו למעמד המיוחד. את הטקס הנחה ברוב רושם מנהל המוסדות מיום היווסדן הרב יצחק הלי אשר הודה נרגשות לכל העוסקים במלאכה אשר בזכותם זכו בני הישיבה להיכנס למשכן הקבע.

לאחר מכן כובד ראש מועצת בנימין ישראל גנץ לשאת דברים, כאשר במשך דקות ארוכות הוא הפליג בשבח בחורי הישיבה הקדושה אשר זוכים לפתוח את "זמן אלול" בכוחות מחודשים. ראש המועצה הוסיף ואמר כי הוא גאה בבחורי החמד אשר משקיעים את כל כוחותיהם בעסק הלימוד לתפארת עם ישראל כולו.

משתתפי המעמד התכנסו לאחר מכן לסעודה חגיגית לכבודה של תורה בהשתתפות חברי הכנסת הרב אורי מקלב והרב מיכאל מלכיאלי, אשר עושים לילות כימים למען לומדי התורה באשר הם. מקלב אף נשא דברים במעמד וסיפר על השנים בהם הוא היה בעיריית ירושלים כאשר כבר אז הוא זכה להכיר את המוסדות החשובים וסייע להם במגוון מישורים. מנהל המוסדות הרב יצחק הלי ציין את מסירותו הרבה של ח"כ מקלב למען היישוב תל ציון בכלל ולמען הישיבה בפרט במגוון מישורים.

מי שעוד נשא דברים היה מיכאל מלכיאלי אשר הפליג בשבח לומדי התורה אשר פתחו את הזמן במבנה מרווח ומושקע. בדבריו הוא ציין כי כעת צריך להמשיך ולהתפלל שנזכה לקדש שם שמים ולהרבות תורה ויראה לתפארת עולם התורה.

יצוין כי הישיבה לצעירים - תל ציון זוכה לשמש כמקום תורה מופלג לעשרות בחורי היישוב, הישיבה שעומדת בראשותו של הגאון רבי עזרא שרים ממשיכה את מורשתו של מייסד מוסדות התורה רבי משה שרים זצ"ל אשר הקים ישיבות, תלמודי תורה וכולל אברכים בערים: ירושלים, מודיעין עילית ותל ציון.

הישיבה לצעירים ביישוב תל ציון חנכה את מבנה הקבעהישיבה לצעירים ביישוב תל ציון חנכה את מבנה הקבעהישיבה לצעירים ביישוב תל ציון חנכה את מבנה הקבעהישיבה לצעירים ביישוב תל ציון חנכה את מבנה הקבע
איך למלא את מצבר החיים שלך? - הרב אליהו רבי
הילולת ה'בת עין' אצל המשפיע רבי מיילך בידרמן
הדף היומי מסכת נדרים דף מב
איך תהיה המאושר עלי אדמות? יוס'לה קמצן קדוש! - הרב אליהו רבי
הדף היומי מסכת נדרים דף מא
הסוד לכחות עצומים בכל בוקר מחדש! - הרב אליהו רבי
בני הישיבה פיזזו בהוצאת ספרו של ראש הישיבה
הדף היומי מסכת נדרים דף מ
תזהר לא להרוס לילד את החיים! - הרב אליהו רבי
הדף היומי מסכת נדרים דף לח