יעקב אשר: כשהאדום הוא ברשויות חרדיות אמרו "תסגרו"

ח"כ אשר: "היום פועלים הפוך ומבקשים שהחוק יכלול גם את הקטסטרופות בבחינת נבואה שתנבא את עצמה"

יעקב אשר: כשהאדום הוא ברשויות חרדיות אמרו "תסגרו" ח''כ יעקב אשר

ח"כ יעקב אשר (יהדות התורה) אמר את הדברים בדיון הוועדה להכנת חוק הקורונה החדש לקריאות שניה ושלישית: "מבקשים ממך שהחוק יכלול גם את הדברים של הקטסטרופות הכי גדולות בבחינת נבואה שתנבא את עצמה".

עוד אמר: "אנחנו היינו כאן כשהיה רמזור. התברר לי שגם לצבע אדום יש 2 פרשנויות - אדום בוהק- כשהאדום הוא ברשויות חרדיות, כל הכותרות, כולל מי שהיום היא שרת החינוך, אמרו "תסגרו את הערים האדומות", שבמקרה הן היו חרדיות. והיום, אני רואה כותרת ראשית בYNET ששרת החינוך אומרת בצדק - "אני לא אסגור בתי ספר רק באדומות ואני אבחן כל דבר לגופו", אז קשה לי יותר לסלוח. המגננה שלנו ושלי הייתה כיו"ר ועדה מאוד קשה בעניין הזה".

עוד גילה כי נעלם הרמזור: "פתאום, הרמזור הלך, קברו אותו "קבורת חמור" והוא לא מהבהב. אני מצליח להבין שחלילה, ואני לא רוצה להסכים עם זה, הפוליטיקה נכנסת גם לתוך מושגים מקצועיים שפעם אנשים שהיו כאן יו"ר ועדות, אפילו ועדות שקראו להן קורונה, אמרו משהו אחד, וכשהם מגיעים לממשלה, ומגיעים לתפקיד שר בריאות או שר החינוך, אומרים משהו אחר, כי תלוי מי הקליינט".

עוד זעם על הצביעות בנוגע לחגי הנוצרים אשר מתקיימים כרגיךל לעומת הילולת הבבא סאלי אשר כמעט התבטלה והצדיק ביטול אפשרי את הילולת הצדיק: "סילבסטר וגם הילולה, אם לא יכולים להיות, אז שניהם לא יהיו. אבל מה לעשות שכנראה הילולה זה צבע אדום שחור וסילבסטר זה צבע אדום לבן".

בסיום דבריו אמר כי "הגבלות נקודתיות וחכמות יכולות לתרום לדבר מסוים אבל מפחדים משר האוצר שלא מוכן להעביר כסף לפיצויים, לכן נציג משרד האוצר צריך להיות פה. את כל הדברים האלה אני אומר לא רק בגלל שאני באופוזיציה אלא כי זה נכון".

"יש למצוא פתרון למנוע הלנת המת ללא יהודים בלי לגרום לחילולי שבת"
קארה לכסיף: "צריך להעיף אותך מפה, אני מגייס חתימות לשם כך"
"מכרו את נשמתם לשטן": קרעי על הנהגת המדינה
פרוש בפנייה דחופה לבנט: "ישנה תחושה שאין בעל הבית"
ליברמן: "להחרים פגישות עם אבו מאזן, אסור להפוך אותו ללגיטימי"
"שוב באת להבטיח הבטחות?": ראש מועצת בית אל על ביקור בנט באלקנה
כהנא על הילולת רשב''י: "לא כל אחד יוכל לחגוג בדיוק כפי שהיה חולם"
הוגשה עתירה לבג״ץ על הפיכת ביתו הפרטי של בנט למעון רשמי
סגן השר קארה מחתים ח"כים על מנת להדיח את ח"כ כסיף
האזהרה של גנץ: "מדינה יהודית - בין גדרה לחדרה"