ההילולא המסורתית של בני תימן · גלריה

ברוב פאר והדר נחגגה ההילולא השנתית של מוסדות 'מאורות הרש"ש' וארגון 'המאורות' | ההילולא התקיימה לרגל יומא דהילולא רבה של גדול המקובלים מרן הרש"ש הקדוש זיע"א

ההילולא המסורתית של בני תימן · גלריה

כמדי שנה גם השנה נערך מעמד ההילולא המסורתית של מוסדות 'מאורות הרש"ש' וארגון 'המאורות', בראשות הרב יהורם יפת, אשר נערך לרגל יום הילולת גדול המקובלים בדורות האחרונים ומייסד תורת הכוונות על פי האר"י ז"ל - מרן הרש"ש, רבי שלום שרעבי זיע"א אשר היה מגדולי וענקי הרוח שהעמידה גולת תימן.

מעמד ההילולא המסורתית, נערך בשבוע החולף ביום שני ח' שבט באולמי אוורסט המפוארים בעיר ראש העין, כאשר כ-500 איש מילאו את האולם על גדותיו, סביב שולחנות ערוכים כיד המלך. את הערב הנעים הזמר ציון גולן ותזמורתו, אשר הנעים את הערב בשירי הקודש של רבינו שלום שבזי זיע"א מגדולי הדורות בתימן. בפתיחת ההילולא, נערך מעמד מרגש של סיום הש"ס נערך לרגל ההילולא המסורתית, ע"י רב קהילת חניכי הישיבות בעיר רכסים ומרבני הארגון הרב מתניה מנחם רענן, אשר אף בירך את כל ידידי ושותפי המוסדות.

לאחר מכן הוזמן לשאת דברים סגן ראש עיריית ראש העין, ר' מיכאל מלמד, אשר בירך את ראש המוסדות על כך שניאות להפיק את ההילולא השנתית בשנה זו בעיר ראש העין. אחריו נשא דברים ראש עיריית ראש העין מר שלום בן משה על פעילויות המוסדות בקרב בני קהילות תימן בראש העין ומחוצה לה, והבטיח להיות שותף לדבר מצוה בכל אשר ידרש.

בשלב זה של הערב, הוזמן לשאת דברים חה"כ מיכאל מלכיאלי יו"ר סיעת ש"ס בכנסת, שבירך את פעילות המוסדות ואת הרב יהורם יפת העומד בראש המוסדות אשר נקראים על שמו של הרש"ש הקדוש. בשיאו של המעמד נשא דברים ראש המוסדות הרב יהורם יפת, אשר בדבריו הרחיב על מעלת יום הילולת הרש"ש הקדוש. לאחר מכן חתם את שורת הנואמים ראש מוסדות אמת ושלום המקובל הרב עפג'ין שליט״א.

כמו כן, נטלו חלק בין היתר במעמד הגדול, מרנן ורבנן הרבנים הגאונים, הגר"י אושרי, הגר"י הינדי, הגר"ר אהרן, הגר"י בסיס, הגר"י אדואר, הגר"א עוזירי, הגר"א רמתי, הגר"ד עוזאני, הגר"צ רענן, הגר"מ ברזילי, הגר"א ברזילי, הגר"ג גיאת, הגר"י כהן, הגר"פ כפרי. מלבד זאת נטלו חלק במעמד אישי ציבור נכבדים, ביניהם: הרב נחמיה בלושטיין - מנהל מגזר החרדי גוש דן בקופ"ח כללית, הרב אביב סעידי - מנכ"ל עמותת משכן שילה, הרב ששון טרבלסי - חבר הנהלת מוסדות כיסא רחמים ויו"ר מועצה הדתית בכפר סבא, ועוד רבנים חשובים ואישי ציבור נכבדים. קטע מעניין היה זה כאשר הוקרן על גבי מסכי הענק, הרב יפת טיירי, אשר הביע התנצלותו על כך שנבצר ממנו להשתתף במעמד עקב מצבו הבריאותי.

ממארגני ההילולא נמסר כי בס"ד הצלחת הערב הייתה מעל ומעבר למצופה, ובס"ד הציבור נרתם ככל יכולתו. כמו כן ביקשו להודות בכל לב, לחברת ההפקות שליוותה את הערב בניהולו של המפיק ישעיה הלר, יישר כחם וישאו ברכה מאת ה'.

הילולת הרש״ש במוסדות ״מאורות הרש״ש״הילולת הרש״ש במוסדות ״מאורות הרש״ש״הילולת הרש״ש במוסדות ״מאורות הרש״ש״הילולת הרש״ש במוסדות ״מאורות הרש״ש״הילולת הרש״ש במוסדות ״מאורות הרש״ש״הילולת הרש״ש במוסדות ״מאורות הרש״ש״הילולת הרש״ש במוסדות ״מאורות הרש״ש״הילולת הרש״ש במוסדות ״מאורות הרש״ש״
שמחת הווארט בחצרות מודזיץ- שידלובצא- ערלוי בני ברק
רה"י נגד שרת התחבורה היוצאת: "את ואלף כמוך ילכו לאבדון"
הדף היומי מסכת נדרים דף לג
מצפון נקי? יש רק דרך אחת! - הרב אליהו רבי
גם אבא, גם חבר וגם מורה לכל החיים! - הרב אליהו רבי
הדף היומי מסכת נדרים דף לב
צפו בשידור חוזר: הלווית הגאון רבי חנוך הכהן ארנטרוי זצ"ל
הדף היומי מסכת נדרים דף לא
מעשה שלך יכול להרוס לך, לילדיך ולנכדיך! | הרב אליהו רבי
עדין בחוץ ואכזר בבית? יש לכך פתרון! | הרב אליהו רבי