מודיעין: הפעוט ננעל, כל נסיונות החילוץ עלו בתוהו

מודיעין: פעוט ננעל בשגגה ברכב, קבוצת כונני ידידים הגיעו למקום • כל נסיונות החילוץ עלו בתוהו כולל כאלו לשבירת חלון

מודיעין: הפעוט ננעל, כל נסיונות החילוץ עלו בתוהו

הבוקר (שישי) בשעה 10:56 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות פעוט שננעל בשגגה ברכב לעיני בני משפחתו ברחוב הדרים במודיעין.

לקריאה נענו והגיעו למקום, שלומי עובדיה, מנהל סניף מודיעין, קובי אברהם, ישעיהו זיכריש, יעקב אדלר, ברוך שוסל ואולג טלנוב, כונני הסניף.

באמצעות ציוד הפתיחה שברשותם הם החלו לעמול בפתיחת דלתות הרכב, כשהם עובדים על ארבע דלתות במקביל. מחמת דגם הרכב כל הניסיונות לא צלחו, ולאחר מכן גם נסיונות לשבירת החלון באמצעות נוקרים, כשלו. בשלב מסוים העלה ברוך שוסל רעיון להיכנס לרכב דרך תא המטען. הכוננים פעלו בדרך זו ואכן הצליחו לפתוח את תא המטען. דרכו השתחל שלומי ופתח את הרכב מבפנים. הפעוט חולץ כשהוא בריא ושלם, ללא גרימת נזק לרכב.

שלומי סיפר: "מדובר על אחד המקרים המאתגרים שנתקלתי בהם במסגרת ההתנדבות שלי. הגענו מהר מאוד לרכב הנעול והתחלנו לפעול לפתיחת הרכב בארבע דלתות בו זמנית. כל הדרכים שניסינו לא הצליחו לפתוח את הרכב. כשהשעון הראה שמחצית השעה חלפה, ובמצב בו הפעוט הקטן צורח בפנים, קיבלנו החלטה לשבור את אחד החלונות. היו ברשותנו נוקרים ובאמצעותם ניסינו לנפץ את השמשה. משום מה הנוקרים לא עשו את העבודה והזגוגיות נשארו שלמות. ברוך העלה רעיון לנסות דרך נוספת והתחלנו למשוך את ידית תא המטען של הרכב. הצלחנו לפתוח את תא המטען, קיפלנו את המושב, ודרכו השתחלתי לתוך הרכב פנימה. מבפנים פתחתי את הרכב וחילצתי את הילד הקטן. הקהל הרב שעמד מסביב יחד עם ההורים התפעל מאוד מהנחישות שלנו וכולם שמחו שב"ה האירוע הגיע לסיומו על הצד הכי טוב שיש".

לייזי שטרן, סמנכ"ל ידידים: "קיבלתי את הדיווח על הילד שננעל ועקבתי אחרי האירוע מרחוק. אני גאה מאוד בכוננים שהיו שם. הם נלחמו ולא וויתרו, ובסופו של דבר הצליחו לחלץ את הפעוט בשלום, בצורה נקייה ובטוחה. כל הכבוד!".

אילוסטרציה
ברוך דיין האמת: הלך לעולמו בנו של ה'בבא חאקי'
מאה שערים: בת שמונה נפלה מסולם
מאות ליוו למנוחות את החסיד אשר שימש את אדמור''י ביאלא
רגע לפני הקפיצה למים: טיפים לטיול בטוח
ממצווה למצווה: כך תבנו בבטיחות את הסוכה
אבל בחב''ד: הלך לעולמו הצייר ברוך נחשון ז''ל
ככלות השבעה: תולדות חיי הרבנית אהובה שרעבי ז''ל
ישיבת אהלי תורה חנכו את הבנין החדש • גלריה
ראיתם אותו? נעדר חרדי ממודיעין עילית
לאחר שעקצו אלפי קשישים: החברה נקלעה לחדלות פירעון