אייכלר: "הדרישה להפוך את הטבע מעל צרכי בני אדם היא עבודת אלילים"

ח"כ ישראל אייכלר נשא דברים בפני וועדת הפנים של הכנסת במסגרת המחאה על מניעת הרחבת הישוב קרית יערים על חשבון היערות מסביב: "במשך אלפי שנים הבינו שהקב"ה בר...

אייכלר: "הדרישה להפוך את הטבע מעל צרכי בני אדם היא עבודת אלילים" ח''כ ישראל אייכלר

ח"כ ישראל אייכלר נשא דברים בפני וועדת הפנים של הכנסת במסגרת המחאה על מניעת הרחבת הישוב קרית יערים על חשבון היערות מסביב: "במשך אלפי שנים הבינו שהקב"ה ברא את העולם כולו, לצרכי בני האדם. יש על כך הרבה מאמרים בחז"ל. היו תקופות של עובדי אלילים שהפכו את האבנים, העצים וההרים לאלוהות. האמונה היהודית בישרה לעולם כולו שיש בורא לעולם. הוא ברא את האדם וברא את כל הבריאה לצרכי החיים של האדם.

עוד זעם על ח''כ קושניר אשר התגאה בכך שמנע את הרחבת טלזסטון: "בשנים האחרונות נוצרה אלוהות מודרנית, שבה הטבע קודם לאדם. הדרישה היא להגביל את האדם להגנת הטבע. עד כדי כך שחבר כנסת קונסרבטיבי, קם מעל במת הכנסת ואמר שצריך להגביל את הילודה כי זה גורם ליוקר המחיה ופגיעה בטבע. אותו ח"כ הגיש התנגדות למשרד הפנים שאסור להרחיב יישוב יהודי בשם טלזסטון, ש"במקרה" גרים שם חרדים". הכל למען מרחבי הטבע.

ח"כ אייכלר הזכיר: "הארץ הזאת עד המאה השנים האחרונות, שממה גמורה. הכל היה פתוח לטבע השומם. מאז שהתחילו לבנות פה שכונות, ערים ובניינים, הכל החל לפרוח. כולם הבינו שאסור להגביל התפתחות בני אדם בשביל הטבע. להיפך, צריך להשתמש בכל מרחבי הטבע לעזור ולפתח את הארץ, להוסיף יישובים ולהרחיב אותם".

לסיום קרא ח"כ אייכלר למחות נגד העלאת הרעיון המטורף והזדוני להגבלת הילודה. "אבוי למי שמשלים עם קריאה זוועתית וביטויים כאלו שנלקחו מתקופות קודמות אפלות".

"מי יודע מה יהיה": פרוש עלה למעונו של הגר"ד לנדו להתייעצות‎‎
"הציבור הישראלי אינו בן ערובה לא ביחס למועד הבחירות ולא לתקנות"
בן גביר: "אתה שותף של אוסאמה, הפכת את הוועדה לקרקס"
במוסד ילחצו על לפיד: אל תשנה מדיניות - תתנגד להסכם עם איראן
בדרך לפריימריז בציונות הדתית - הוקמה הועדה הציבורית
"טיבי יועצו של ערפאת הוא שותפך": בן גביר מגיב ללפיד
"דיונים פופוליסטיים": מקלב על כינוס הועדה לדיון בחוקי פיזור הכנסת
"יהדות התורה לא תיכנס עם השמאל": לשכת גפני בתגובה לפרסומים
חוק האקלים של גילה גמליאל, אושר בקריאה טרומית במליאת הכנסת
"המשטרה חייבת לתת תגבור": מקלב על החיפושים אחר מוישי קלינרמן