ראש מועצת בנימין לבנט: להבהיר כי לא יאפשרו שיבה מארצות ערב ליו''ש

על רקע הפרסום בביטאון הרש"פ, ראש מועצת בנימין ישראל גנץ קורא לכינוס דחוף של ועדת חו"ב שתדרוש תשובות מהממשלה •"טירוף שיפגע קשות בירושלים ומדינת ישראל"

ראש מועצת בנימין לבנט: להבהיר כי לא יאפשרו שיבה מארצות ערב ליו''ש

בעקבות הפרסום בעיתון אל חיאת אל ג'דידה כי שר הביטחון גנץ הסכים בפגישתו עם יו"ר הרש"פ אבו מאזן לאפשר עלייה של עשרות אלפים מארצות ערב לשטחי יהודה ושומרון, מה שמהווה מימוש חלקי של התביעה הפלסטינית לזכות השיבה, ראש מועצת בנימין קורא לכינוס דחוף של ועדת חו"ב ופונה לראש הממשלה ולשר הביטחון להבטיח שהמהלך לא יקרה.

על פי הפרסום בעיתון הנחשב לשופרה של הרשות ועורכו מתמנה ישירות על ידי אבו מאזן, גנץ הסכים לאשר איחוד משפחות לחמשת אלפים משפחות ובפועל מדובר על כ-40,000 איש מארצות ערב שיקבלו היתר להשתקע בשטחי יהודה ושומרון.

ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ, כינה את המהלך "טירוף ופשיטת רגל שיפגעו קשות במדינת ישראל ובירושלים". עוד ציין: "בכל יום שעובר הרש"פ כובשת מאיתנו את שטחי יהודה ושומרון, לאפשר זכות שיבה לעשרות אלפי תושבי ארצות ערב זו נסיגה ערכית ומעשית מלב הארץ. ממשלת ישראל חייבת לעצור את הטירוף לו הסכימה כפי שפורסם בפרסומי הרש"פ".

גנץ קורא לראש הממשלה בנט ולשר הביטחון גנץ להבטיח שהמהלך הנורא לא יקרה ודורש לכנס באופן מיידי את ועדת החוץ והביטחון של הכנסת שתדרוש תשובות ברורות ממשרד ראש הממשלה וממשרד הביטחון.

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ
צפו: גנב עשרות אלפי שקלים מישיבה, חזר ונתפס
בנט: "ישראל מוטרדת מאוד מהנכונות להסיר את הסנקציות"
בחור הישיבה הוכה בסטנדר על ידי בני מיעוטים, המשטרה סגרה את התיק
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספו
מפקד פיקוד דרום: "ייקח זמן, אבל נמצא פתרון לרקטות"
השגריר היוצא: "מקווה שמדינה מוסלמית נוספת תצטרף להסכמי אברהם"
בעיצומה של סדנת צהל - מטוס כמעט והתרסק
1,200 שוטרים: 41 עצורים בנגב
חרדי הותקף: המשטרה סגרה את החקירה אחרי יומיים ופתחה מחדש
מתוך הכלא: האסירים גנבו פרטי כרטיסי אשראי