יהדות התורה בקריאה: לא לשתף פעולה עם משטרת ישראל

חברי סיעת יהדות התורה התכנסו לישיבה מיוחדת בעקבות פסיקת בג''ץ להמשך התעמרות קבינט הקורונה ומשטרת ישראל בציבור החרדי. בהודעת סיעת יהדות התורה שנמסרה ל'בי...

יהדות התורה בקריאה: לא לשתף פעולה עם משטרת ישראל אילוסטרציה

חברי סיעת יהדות התורה התכנסו לישיבה מיוחדת בעקבות פסיקת בג''ץ להמשך התעמרות קבינט הקורונה ומשטרת ישראל בציבור החרדי.


בהודעת סיעת יהדות התורה שנמסרה ל'בימה' נכתב כי הסיעה דוחה מכל וכל את החלטת בג''ץ על הכרה בגיור רפורמי וקונסרבטיבי. והסיעה תציב כתנאי הצטרפות לקואליציה עתידית לחוקק חוק גיור על פי ההלכה ופסקת ההתגברות.


עוד נמסר כי סיעת יהדות התורה רואה בחומרה את החלטות הממשלה וקבינט הקורונה המתעמרות בציבור החרדי ומתעלמות מצרכיו, מפחד התקשורת המוטה והמסיתה נגד הציבור החרדי.


הסיעה דורשת לחקור את ההחלטה על הפסקת התחבורה הציבורית בשושן פורים לירושלים, החלטה שניתנה שעה קצרה לפני כניסת השבת, שעה שעשרות אלפי איש שבאו או יצאו מירושלים היו בדרכים ללא שידעו שהתקבלה החלטה המונעת מהם לחזור לבתיהם.


בישיבת הסיעה תיאר סגן שר התחבורה אורי מקלב בפני חברי הסיעה את היערכות משרד התחבורה ביום חמישי האחרון לתגבור משמעותי של התחבורה הציבורית לירושלים וממנה בשושן פורים, ואת האבסורד בהחלטת קבינט הקורונה למחרת בניגוד להיערכות משרד התחבורה.


כעת הסיעה דורשת מיו''ר ועדת הכלכלה לכנס את הוועדה בהקדם ולבטל את ההחלטה הבלתי חוקית ובלתי מוסרית בעליל שכוונה נגד הציבור החרדי, על מנת שהקנסות שניתנו מכוח החלטה זו יבוטלו.


בשם סיעת יהדות התורה נמסר כי היא לא תשתף פעולה עם משטרת ישראל ומבקשת מראשי הרשויות החרדיות לנקוט גם בצעד זה, עד להתנצלות משטרת ישראל על הדו''ח השקרי, בו תואר בין היתר כי אלפים מהציבור החרדי שותים לשוכרה בזמן קריאת המגילה או עריכת טישים בשושן פורים בבית שמש. על סמך הדו''ח השקרי והמגמתי התקבלה ההחלטה על ההתעמרות בציבור החרדי בשושן פורים.


עוד נמסר כי סיעת יהדות התורה תיוועץ בגדולי ישראל על המשך שיתוף פעולה עם החלטות הממשלה וקבינט הקורונה, המוטות פעם אחר פעם נגד הציבור החרדי, כולל החשש של הטלת סגר בחג הפסח.


בנוסף, הסיעה תנתק קשר עם כתבים וגופי תקשורת המפרסמים ''תחקירים'' שקריים ומוטים נגד הציבור החרדי.


יו"ר סיעת ישראל ביתנו, ח"כ עודד פורר, הגיב להודעת יהדות התורה בחשבון הטוויטר שלו: ‏"אחרי הבחירות ישראל ביתנו תדאג שתפסיקו לשתף פעולה עם משרד האוצר ועם ועדת הכספים."

נתפסו תוקפי האוטובוס במזרח ירושלים
"אני שוחט אותך": מאבטח איים על ילד חרדי
איראן שיגרה טיל שמותאם לנשק גרעיני
צפו: מטח זיקוקים לבתי יהודים בסילוואן
בושה: מסתננים חודרים לישראל מול הצבא • צפו
אנטישמיות בעידן הקורונה: ירידה באלימות לצד החמרה ברשת האפלה
לאחר שנים של מגעים: ישראל ורוסיה חתמו על מזכר הבנות לשיתוף פעולה
משרד החוץ האיראני: האונייה שנפגעה מגינה מפני פיראטים
פרץ לדירה וקפץ מהחלון ונפל בידי השוטרים • צפו בתיעוד
צפו: איך קורה שקומץ בני אדם תובע בעלות על אלפי דונמים?