דבקה נפשי - אהרל'ה סאמעט & מוטי ויזל

"דבקה נפשי" - שיר מיוחד שיוצא לאור, לכבוד המעמד האדיר "לחנוך ולבנות" - במהלכו תיערך הכנסת ספר תורה, חנוכת הבית והנחת אבן הפינה לקריית הישיבה במודיעין עי...

דבקה נפשי - אהרל'ה סאמעט & מוטי ויזל

"דבקה נפשי" - שיר מיוחד שיוצא לאור, לכבוד המעמד האדיר "לחנוך ולבנות" - במהלכו תיערך הכנסת ספר תורה, חנוכת הבית והנחת אבן הפינה לקריית הישיבה במודיעין עילית שע"י מוסדות 'תפארת ישראל' בראשות הגרי"מ דרוק.

את השיר מבצעים ר' אהרל'ה סאמעט ור' מוטי ויזל והלחן הוא של ראש הישיבה הגרי"מ דרוק.

השיר המיוחד הולחן ע"י ראש הישיבה בעת רעווא דרעווין ביום פורים דמוקפין בשנה שעברה - תשפ"א, כשגם הפסוקים והמילים נשלפו באחת באותה השראה מיוחדת של סעודת החג.

במשך השנה כלל תלמידי הישיבות למדו לזמר את "דבקה נפשי" בעל פה, וכעת השיר יוצא לאור בביצוע מיוחד ומרגש כאשר ברקע עומד פטירתו של נשיא המוסדות, רבן של ישראל מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי זצוק"ל, שהיה גם המייסד והמקים באופן ישיר של כלל הישיבות.

במשך כל חייו היה למרן זצוק"ל חיבה מיוחדת לתלמידו המובהק ראש הישיבה הגרי"מ דרוק שליט"א, הגר"ח היה המנהיג הרוחני לכל צעד ושאל, וידיו של הרב דרוק לא משו מידיו של שר התורה.

בימים אלו מסיימים בישיבה את בניית אחד הבניינים מתוך שלושת הבניינים אשר עתידים לקום בקריית הישיבה, וכל זאת לאחר שמרן זצוק"ל בימי חיותו הניח את אבן הפינה לבנין הראשון וחתם על מגילת היסוד.

דבקה נפשי - אהרל'ה סאמעט & מוטי ויזל | Davka Nafshi - Aharale Samet & Motty Vizel

מרדכי אזולאי - בקליפ מילים מרגש 'כנפיים'
רבי יעקב סינגר בסינגל חדש: יהי לבי
שוקי מילצקי בסינגל ביכורים – "מחפש כיוון"
"יש לי טאטע": הלהיט הסוחף של רולי דיקמן
יוני שלמה בסינגל חדש ומקפיץ: "והתענג"
קיץ תוסס: גרסת הרמיקס הרשמית ללהיט "יש בי אמונה" של ארי גולד‎‎
רפאל מלול בלהיט חסידי מושלם: "שלום"
משה קליין - "היום" גרסת הרמיקס
ארי היל בסינגל ראשון: "גרש את העצבות"
מחרוזת ליפא - ארהל׳ה סאמעט, חיים פולק, מקהלת נשמה וצביקי רובין