מהי הדרך להתמודד מול עוקרי התורה? חבר המועצת מגלה

הגר"ש שטיינמן מסר שיחה בישיבת אורחות התלמוד וציין כי בחורים שזוכים להיות מהמייסדים בישיבות רואים סיעתא דשמיא כל ימיהם

מהי הדרך להתמודד מול עוקרי התורה? חבר המועצת מגלה

כהמשך לחיזוק חג מתן תורה בהיכלה של הישיבה הגבוהה "אורחות התלמוד" בראשותו של הרב כהן טוויל והרב ישראל מאיר אהרונוב, הגיע הרב שטיינמן ר"י "אורחות תורה" לביקור חיזוק בהיכלה של הישיבה בשכונת רמות בבירה, בביקורו נשא הרב שיחת חיזוק בפני בני הישיבה.

בדבריו ציין הגר"ש את הגזירות הקשות על עולם התורה והדת ואמר כי בימים אלה כאשר החושך יכסה ארץ חובתנו ותפקידנו להיות ספונים באוהלה של תורה, זוהי הדרך הראויה להמשך העמדת התורה, וזוהי הדרך לקנות תורה אל מול האויבים הרוצים לעקור את תורת ישראל, בדבריו ציין כי כך היה בכל עת מתבטא חמיו הרב קניבסקי זצ"ל כאשר רוצים לעקור את התורה.

בסיום השיחה ניגשו בחורי הישיבה לבקש את ברכתו, אמר להם הרב בשם אביו הרב שטיימן "אתם מייסדים ישיבה, אתם מבורכים, בחורים שזוכים להיות מייסדים, להיות מהמחזורים הראשונים של הקמת ישיבה רואים הרבה סייעתא דשמייא כל ימיהם כי יש להם חלק בהקמת עולם התורה".

יצויין כי השיחות והוועדים בישיבה נמסרות ע"י המשגיח רבי אליעזר מנשה דואנט אשר מלווה את הישיבה מיום היווסדה ומעורר את בני הישיבה בחיזוק ומתיקות עמל התורה.

הרב שטיינמן מוסר שיחה בישיבת אורחות התלמודהרב שטיינמן מוסר שיחה בישיבת אורחות התלמודהרב שטיינמן מוסר שיחה בישיבת אורחות התלמודהרב שטיינמן מוסר שיחה בישיבת אורחות התלמודהרב שטיינמן מוסר שיחה בישיבת אורחות התלמודהרב שטיינמן מוסר שיחה בישיבת אורחות התלמודהרב שטיינמן מוסר שיחה בישיבת אורחות התלמוד
בבי"כ המאולתר: גפני בסיור בשכונת גני איילון באחיסמך - לוד
כיצד מגרשים אישה שאיבדה את צלילות דעתה? • דף היומי
האדמו"ר מאמשינוב בשמחת השבע ברכות עם האדמו"ר מפרמישלאן • גלריה
האם יכולה היבמה לידור הנאה מן היבם? • דף היומי
פנינה יקרה: להיות מחובר באמונה
האם יכולה היבמה לידור הנאה מן היבם? • דף היומי
שידור חי: מרן הראשל"צ הרב יצחק יוסף שליט"א
הדף היומי מסכת יבמות דף קי
מסר קצר לפרשת קרח • הרב אשר וייס
כשהסוס הרתום לעגלה משתולל • פרשת קרח • צפו