בן גביר: "יותר מ-53 כתבי אישום מופרכים והזויים הגישו נגדי"

בן גביר בנאום בכורה: "אם הטילים היו מופנים לעבר תל אביב הייתה תגובה אחרת לחלוטין"

בן גביר: "יותר מ-53 כתבי אישום מופרכים והזויים הגישו נגדי"

ח"כ איתמר בן גביר ממפלגת הציונות הדתית נשא במליאת הכנסת את נאום הבכורה שלו במסגרתו התייחס לכתבי האישום הרבים שהוגשו נגדו ואמר: "יותר מ-53 כתבי אישום מופרכים והזויים הגישו נגדי הפרקליטים ובראשם שי ניצן וטליה ששון, מתוכם ב-46 זוכתי, יותר מ-85%. במדינה אחרת, אותם פרקליטים היו הולכים הביתה אבל בישראל, הצמד הזה הפך להיות הצמד שמנהל את המדינה"

ח"כ בן גביר פירט מה הם הנושאים שבכוונתו לקדם בפעילות בכנסת: "הגעתי לכנסת, בין היתר כדי לפעול בעזרת השם יתברך למען הזהות היהודית של המדינה שמנסים לפגוע בה שוב ושוב, פסקת בג"צ על הגיור הרפורמי קורעת ומשסעת את החברה הישראלית".

עוד אמר: "אפעל לערוך רפורמה בעולם המשפט. כדי ליצור אמת במשפט חייבים לשנות את שיטת מינוי השופטים, חייבים לפצל את הכוח הכל כך גדול של היועץ המשפטי לממשלה וחייבת לעבור כאן פסקת התגברות. אפעל כדי לשלוח את המסתננים לביתם - אי אפשר להמשיך עם הצביעות הזאת, עם הדו פרצופיות הזאת."

"אפעל למען תושבי הדרום שהופקרו, רבבות נשים, גברים, ילדים וטף שעברו בסוף השבוע האחרון שוב, שעות לא פשוטות כאשר ארגון טרור רצחני מטווח את ערינו בטילים וממשלת ישראל לא נותנת את ההוראה החד משמעית להגיב – לא תגובה רופסת, וירי לעבר דיונות ריקות אלא ירי לעבר מחבלים חיים והחזרת הסיכולים הממוקדים. אומר כאן דברים קשים אך נוקבים: לצערי כולנו יודעים את האמת, אם הטילים היו מופנים לעבר תל אביב הייתה תגובה אחרת לחלוטין, ומדינת ישראל הייתה מגיבה באופן מיידי ותקיף.

אפעל למען הציבור החרדי, רבבות רבבות של יהודים מסורי נפש, שפת במלח אוכלים ומים במשורה שותים, וישנים על הארץ בתנאים לא תנאים הכל באוהלה של תורה, ולצערי במקום לקבל שבח והערכה סופגים לא אחת נחת זרועה של המערכת שמפלה אותם לרעה ומקפחת אותם ופוגעת בזכויותיהם.

ואחרי כל אלה, אפעל בעזרת השם כדי שהריבונות תחזור לירושלים בכלל ולהר הבית בפרט, כדי שתמונות כמו שראינו אמש של קבוצות בריונים שמכים שוטרים, שצועקים חמאס חמאס ומודיעים לנו הם בעלי הבית על ירושלים ובעיקר על הר הבית, לא ישמעו ולא יראו".

ח''כ איתמר בן גביר
השר לביטחון פנים מפרסם את שמות חברי ועדת הבדיקה לבריחה מהכלא
ח''כ כהנא על בנט: "מעוניין להפסיק את תפיסת העולם החרדית"
הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"
בנט: "אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני"
לקראת חקירת פרשת הצוללות? בנט נפגש עם יו״ר התנועה לאיכות השלטון
בן גביר: "ההר הוליד עכבר, בנט צריך להתנצל"
חה"כ אבי מעוז הגיש בג"צ נגד ניר אורבך ומיקי לוי
בנט: "למדנו שהטלת הספק היא תנאי הכרחי לניהול חיינו"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית