בין המתנדבים במחנה הקיץ של 'עדי ירושלים' שוטרים ממחוז ירושלים

מצוידים בתרמילים והמון מצב רוח, הגיעו המתנדבים למושב בית מאיר הסמוך לבית שמש, זאת על מנת לסייע ולהרים את מחנה הקיץ השנתי שמקיימת עמותת “עדי ירושלים” עבו...

בין המתנדבים במחנה הקיץ של 'עדי ירושלים' שוטרים ממחוז ירושלים שוטרי משטרת ירושלים מתנדבים ב“עדי

מצוידים בתרמילים והמון מצב רוח, הגיעו המתנדבים למושב בית מאיר הסמוך לבית שמש, זאת על מנת לסייע ולהרים את מחנה הקיץ השנתי שמקיימת עמותת “עדי ירושלים” עבור חניכיה הבוגרים. המחנה השנה שמח ומיוחד מן הרגיל, שכן בקיץ הקודם הוא נאלץ להתבטל לאור מגבלות הקורונה והתחלואה הגבוהה.

המחנה נמשך יומיים והוא כלל אטרקציות רבות ומגוונות כמו מתנפחי מים, שתילת פרחים, הופעה של הזמר אורי גולד ולהקתו, בילוי בפארק אוטופיה, משחקי לייזר טאג ופעילויות נוספות עליהם עמלו בעמותת “עדי” בסיוע המתנדבים במשך חודש שלם, והכל בחפץ לב על מנת לשמח את 30 מחניכי המרכז המאושרים שלוקחים חלק במחנה. בין עשרות המתנדבים שכוללים, היה ניתן למצוא גם שוטרים מסיירת האופנועים של מחוז ירושלים של המשטרה שהגיעו יחד עם מפקדם בהפתעה, לסייע ולרומם את רוחם של החניכים אשר מצדם מאוד התרגשו לפגוש אותם.

אחד המתנדבים סיפר:” לראות את הברק בעיניים של כל חניך וחניך זה פותח לך את הלב. צריך רק להסתכל על הבנאדם שמאחורי כיסא הגלגלים ואז מוגבלות היא לא מוגבלות, אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו זו לא רק קלישאה”.

האם הממשלה מתעלמת מנתוני תחלואת הסוכרת הגבוהים במגזר החרדי?
וועדת הבריאות סוערת: עודפים של מאות מיליוני שקלים בסל התרופות
"לחסוך ייסורים, ניתוחים וגמדות": הורים לילדי בפנייה לסל התרופות
תקציבים של מאות מיליוני שקלים בסל התרופות לא מועברים לחולים
נתניהו על בנט: שולח את האזרחים לקנות בדיקות לא אמינות
תביעה: הרופאים כפו על מטופלת בדיקה וגרמו למותה
מתווה הבדיקות המשתנה: 'בימה' עושה סדר בבלאגן
מקלב: אם הציבור לא ירכוש בדיקות בגלל העלות כל מתווה הבדיקות יקרוס
20 אלף ש''ח: הדו''ח חושף את השכר הממוצע במערכת הבריאות
הרופאים נגד משרד הבריאות: "פוגע קשות במאבק בהשמנה"