בין המתנדבים במחנה הקיץ של 'עדי ירושלים' שוטרים ממחוז ירושלים

מצוידים בתרמילים והמון מצב רוח, הגיעו המתנדבים למושב בית מאיר הסמוך לבית שמש, זאת על מנת לסייע ולהרים את מחנה הקיץ השנתי שמקיימת עמותת “עדי ירושלים” עבו...

בין המתנדבים במחנה הקיץ של 'עדי ירושלים' שוטרים ממחוז ירושלים שוטרי משטרת ירושלים מתנדבים ב“עדי

מצוידים בתרמילים והמון מצב רוח, הגיעו המתנדבים למושב בית מאיר הסמוך לבית שמש, זאת על מנת לסייע ולהרים את מחנה הקיץ השנתי שמקיימת עמותת “עדי ירושלים” עבור חניכיה הבוגרים. המחנה השנה שמח ומיוחד מן הרגיל, שכן בקיץ הקודם הוא נאלץ להתבטל לאור מגבלות הקורונה והתחלואה הגבוהה.

המחנה נמשך יומיים והוא כלל אטרקציות רבות ומגוונות כמו מתנפחי מים, שתילת פרחים, הופעה של הזמר אורי גולד ולהקתו, בילוי בפארק אוטופיה, משחקי לייזר טאג ופעילויות נוספות עליהם עמלו בעמותת “עדי” בסיוע המתנדבים במשך חודש שלם, והכל בחפץ לב על מנת לשמח את 30 מחניכי המרכז המאושרים שלוקחים חלק במחנה. בין עשרות המתנדבים שכוללים, היה ניתן למצוא גם שוטרים מסיירת האופנועים של מחוז ירושלים של המשטרה שהגיעו יחד עם מפקדם בהפתעה, לסייע ולרומם את רוחם של החניכים אשר מצדם מאוד התרגשו לפגוש אותם.

אחד המתנדבים סיפר:” לראות את הברק בעיניים של כל חניך וחניך זה פותח לך את הלב. צריך רק להסתכל על הבנאדם שמאחורי כיסא הגלגלים ואז מוגבלות היא לא מוגבלות, אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו זו לא רק קלישאה”.

בשורה למתמודדי הנפש: לראשונה - פסיכיאטר בוועדת סל התרופות
כיצד להתמודד עם רשלנות רפואית בניתוחים?
ערב כיפור: רבני בתי ההוראה 'המאורות' במוקד ההלכתי עם הרופאים
לראשונה: ריאה של מחלים מקורונה הושתלה בחולה
נסייני החיסון: גם התחסנו וגם לא קיבלו תו ירוק
המדינה משלמת, אך החולים לא מקבלים תרופה
"אל תהססו לשאול את הרופא את השאלות שמטרידות אתכם"
בית החולים בנהריה רכש רובוט ניתוחי - משרד הבריאות לא מאפשר הפעלתו
דיווח: משרד הבריאות יחייב את המחוסנים בבידוד
מחר בבוקר: בתי החולים הציבוריים ישביתו את כל חדרי הניתוח