פרויקטור הקורונה, הפרופסור רוני גמזו, בסיור במחלקת הקורונה של וולפסון

גמזו: "רמת הטיפול שאנו רואים כאן, כמו בבתי החולים האחרים בארץ, היא ברמה עולמית, וזה נותן לי ביטחון". מנכ"לית וולפסון: "התפקיד שלנו הוא להעניק את תחושת הביטחון והשליטה לציבור הרחב, ולכן חשוב שהציבור יידע שאנחנו ערוכים"

פרויקטור הקורונה, הפרופסור רוני גמזו, בסיור במחלקת הקורונה של וולפסון בימה - המעודכנים מעדכנים

הממונה על המאבק בנגיף הקורונה בישראל, הפרופסור רוני גמזו, ביקר היום (ב') במחלקת הקורונה של בית החולים וולפסון בה מאושפזים כעת 41 מטופלים. פרופסור גמזו קיבל סקירה ממנהלת בית החולים הד"ר ענת אנגל, שמע על התמודדות ביה"ח עם המגפה, שוחח עם הצוותים הרפואיים ושמע על דרכי הטיפול והאתגרים היומיומיים של המאבק בקורונה.

פרופסור רוני גמזו: "אנחנו כאן בביקור בבית החולים וולפסון. רמת הטיפול שאנו רואים כאן, כמו בבתי החולים האחרים בארץ, היא ברמה עולמית, כשבאותה המחלקה מטפלים גם בחולים קלים, גם בבינוניים וגם בקשים. מטפלים גם במונשמים במחלקות הטיפול הנמרץ וגם יש כאן את היכולת לטפל במכשירי האקמו, וזה נותן לי ביטחון. ברור כבר לכולם שכמות החולים במדינת ישראל בשבועיים-שלושה הקרובים תוכפל, ובתי החולים כרגע נערכים".

ד"ר ענת אנגל: "אני רוצה להודות לפרויקטור הקורונה, הפרופ' רוני גמזו, שבחר לבקר היום בבית החולים וולפסון ועל התרשמותו מרמת הטיפול כאן בביה"ח שעומדת בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר. לצד הענקת הטיפול הרפואי המקצועי ביותר, התפקיד שלנו הוא גם להעניק את תחושת הביטחון והשליטה לציבור הרחב, ולכן חשוב שהציבור יידע שאנחנו ערוכים. אנחנו ערוכים להעניק טיפול לחולים שמאושפזים אצלנו, ערוכים לקבל את המטופלים שעוד צפויים להגיע ונעשה הכל כדי לתת מענה לכל האתגרים שעוד נכונו לנו".

החיסון יוצא לדרך: שלב הניסויים בבני אדם יחל ביום ראשון
יגיעו לארץ: סוכם על העברת מנות חיסונים נגד הקורונה לישראל
עדכון הקורנה: 688 מאומתים חדשים מתוך 34,494 בדיקות
תסמינים מוזרים? מרפאה לילדים שהחלימו מהקורונה
נתניהו לבלוגר מוחמד סעוד: ‏הצטערתי לשמוע שאביך ואתה חליתם בקורונה
פרויקטור הקורונה החדש: "יש לי מחשבות מה עליי לעשות בתפקידי"
פרסום ראשון: דובר משרד הבריאות אייל בסון מתפטר
"הקורונה בורחת": נסגרו שתי מחלקות בהדסה
הח"כ מש"ס לאדלשטיין: "פעל במיידי להתיר פתיחת בתי כנסת לתפילה של עד 10 אנשים בחלל סגור
הוחלט: נחמן אש הפרויקטור החדש לקורונה