הנספים בתאונה המחרידה: אמא ושלושת ילדיה

המפכ''ל הגיע לזירת התאונה • ח"כ יואב בן צור אמר: "הלב כואב נוכח המראות הקשים מהאסון הנורא שהתרחש בגליל העליון"

הנספים בתאונה המחרידה: אמא ושלושת ילדיה

כפי שדייווחנו מעל 'בימה' זו, היום אחר הצהריים התרחשה תאונה קטלנית בין אוטובוס נוסעים לבין רכב מסחרי ומונית. בעקבות התאונה נהרגו 5 מהנוסעים ועשרות מהם מאושפזים בבתי החולים ברחבי הארץ.

ככל הנראה ההרוגים בתאונה הינם נהג האוטובוס וכן אם ושלושת ילדיה אשר נסעו במונית. הנהג, האב של המשפחה הינו מורדם ומונשם ונמצא במצב קשה בבית חולים רמב״ם.

ראש הממשלה, נפתלי בנט, נחת כעת מארה"ב ושוחח עם השר לביטחון הפנים, עמר בר-לב, ועם מזכ"ל תנועת בני עקיבא, אשר חניכיה נפצעו ונהרגו בתאונה הקטלנית. ראש הממשלה מסר, כי: "הלב נקרע לנוכח מראות התאונה הקשה בגליל העליון. אני מבקש לשלוח תנחומים מעומק הלב וחיבוק גדול למשפחות ההרוגים בשעתן הקשה. עם ישראל כולו מתפלל לרפואת הפצועים. אני מבקש מהציבור הישראלי להקפיד הקפדה יתרה על נסיעה זהירה בדרכים. שלא נדע עוד צער".

ראש האופוזיציה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו: "שמעתי בזעזוע על תאונת הדרכים הקטלנית בגליל העליון. לבי עם הנפגעים בתאונה. רעייתי ואני מחבקים את משפחותיהם ומתפללים לשלום הפצועים".

מפכ״ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי נמצא כעת בזירת התאונה סמוך לחורפיש ומתעדכן בשטח על פעולות המשטרה וכוחות ההצלה. יחד איתו ממ״ז צפון ניצב שמעון לביא וראש אגף התנועה ניצב אלון אריה.

חה"כ יואב בן צור אמר: "הלב כואב נוכח המראות הקשים מהאסון הנורא שהתרחש בגליל העליון. אני שולח תנחומים כנים למשפחות ההרוגים ומתפלל לשלומם של הפצועים".

סיעת יש עתיד מסרה: "הקטל בכבישים לא פוסק לרגע וממשיך לגבות קורבנות. סיעת יש עתיד מבקשת להביע את תנחומייה למשפחותיהם של קורבנות התאונה המחרידה שאירעה הערב בצפון ושולחת רפואה שלמה לפצועים. הסכנה בכבישים מהווה איום ממשי לתושבי המדינה והטיפול בה הוא בעל חשיבות עליונה במעלה.

יור סיעת יש עתיד בועז טופורובסקי: "אובדן גדול היום בכבישי ישראל. חמישה הרוגים בהם ילדים בתאונה מחרידה בצפון. עוד ילדים פצועים קשה. חברות וחברי סיעת ״יש עתיד״ שולחים את תנחומיהם לבני משפחות ההרוגים שחייהם השתנו לנצח ואיחולי החלמה לפצועים. אני פונה שוב לחבריי לכנסת, לקואליציה ולממשלה - הצטרפו אליי למאבק בקטל בכבישים, שגובה קורבן כל כך מיותר. אם נילחם בתאונות הדרכים כמו שאנו יודעים להלחם- ננצח! יהיו פחות הרוגים, פחות פצועים, פחות בכי. אנא, היזהרו בכבישים".

"פספס אותי באלפית השניה": הניצול מהתאונה מספר למפכ''ל על זירת התאונה הקטלנית בצפון

דוברות המשטרה

זירת התאונה מהשמיםחיפוש אחר לכודים
שימי לוינטל כבן ה- 15 אותר כשהוא בריא ושלם
ראיתם אותו? מחפשים אחר אברהם ישעיה בן ה-30
יממה לאחר החיסול: אביו של לוחם הימ"מ נפטר בביתו
בערב שבת: חרדי התמוטט וטבע במקווה במאה שערים
מפחיד: זה השם הנפוץ ביותר בישראל לתינוקות השנה
בני ברק: בת שנה נכוותה קשות ממים רותחים
הממשלה בתוכנית יוצאת דופן שתכפיל את קצבאות הזקנה
ארוחה שהיא חוויה: 4 טיפים שישדרגו את שולחן החג
הותר לפרסום שמו של החייל שנהרג אמש
לראשונה בהיסטוריה: סרבנית גט – הובאה לבית הסוהר