מעוז להורביץ: "אתה מייצג תפיסת עולם זוועתית"

מעוז: "מלפני כמה שנים אמר יאיר לפיד, שבשושלת שלו נמצאים גם הרמב"ם, ולהבדיל אותו האיש יש"ו"

מעוז להורביץ: "אתה מייצג תפיסת עולם זוועתית" שר הבריאות הורביץ

יו"ר נעם חה"כ אבי מעוז אומר כי אמירותיהם של השר ניצן הורביץ ושל שרי ממשלה נוספים הן הזויות. מעוז הזכיר כי השר ורה"מ החליפי יאיר לפיד אמר "אנחנו החילונים מתיווינים" והגדיר זאת כאיוולת.

חה"כ אבי מעוז (הציונות הדתית) יו"ר מפלגת נעם, אומר כי האמירות של שר הבריאות ניצן הורביץ ושל שרי הממשלה הנוספים הן פשוט הזויות ומנותקות מכל מציאות נורמלית. מעוז התייחס הן לאמירה של שר החוץ ורה"מ החליפי יאיר לפיד שאמר בעבר כי "אנחנו החילונים מתיוונים", הן לאמירה של שר הבריאות ניצן הורביץ כי נוער הגבעות הם נוער הזוועות וכן לאמירות נוספות של שרי הממשלה.

באשר לדבריו השר לביטחון פנים עמר בר-לב ושר התקשורת יועז הנדל, לאחר הפיגוע הקשה בירושלים, בו נרצח ארי קיי הי"ד ונפצעו אזרחים נוספים אומר חה"כ מעוז "השר הנדל אמר לאחר הפיגוע בפתח ישיבת הממשלה כי הכי חשוב לוודא שלא נכנסים לירושלים חמושים, יהודים או פלסטינים, זה לא משנה', כך דברי הנדל".

"ריבונו של עולם, הזוי זו מילה עדינה. השר לביטחון פנים אמר שהיה מידע על המחבל, מידע מוקדם, אולם המחבל לפי המידע שהיה היה שייך לחמאס המדיני ולא לחמאס הפחע"י, תצלינה אוזניים שכך אומרות", אמר חה"כ מעוז.

מעוז הוסיף באשר לאמירתו של השר לביטחון פנים "אני נותן לזה מילים עדינות. לקרוא לזה הזוי זו מילה עדינה. השר לביטחון פנים, קורה במשמרת שלו רצח מתועב שכזה, אומר קבל עם ועולם שהיה מידע על המחבל הזה, רק שאנחנו פירשנו או שכך פורש שהוא רק מהחמאס המדיני ולא מהחמאס הפחע"י. רק על משפט כזה הוא צריך להתפטר".

"כל מדינות העולם כאשר הם הכניסו את תנועת החמאס לארגון טרור, הם הכריזו רק על הפחע"י?, וודאי שלא, היא הכריזה על כל תנועת החמאס, כולל המדיני, הכל תנועת טרור", הוסיף יו"ר נעם.

כמו כן, התייחס מעוז לכנס נגד אלימות מתנחלים שהתקיים בכנסת "שר הבריאות ניצן הורביץ קרא לנוער הגבעות, נוער הזוועות. פשוט הזוי".

"ואני רוצה לומר לשר הבריאות, אתה הוא המייצג תפיסה זוועתית. אתה מייצג את זוועת האדם התלוש, אתה הורית לשנות את בטפסים במגן דוד אדום ולמחוק את המילים אבא ואמא ולרשום במקום זה 'הורה 1' ו'הורה 2'. אתה יודע מה זה שהילד יגדל בלי אבא ואמא, זו זוועת האדם התלוש, ואתה מייצג אותה", הזדעק חה"כ מעוז.

כאמור, התייחס חה"כ גם לאמירות של שר החוץ ורה"מ החליפי יאיר לפיד "אני רוצה לנסות קצת לפענח את התופעה שנקראת יאיר לפיד על פי מקבץ קטן מאמירותיו לאורך השנים. בסרטון מלפני כמה שנים אמר יאיר לפיד, שבשושלת שלו נמצאים גם הרמב"ם, ולהבדיל אותו האיש יש"ו".

"אגב, זה הרמב"ם, שכתב בהלכות מלכים על אותו האיש שהוא, אני מצטט: "גרם לאבד ישראל בחרב ולפזר שאריתם ולהשפילם ולהחליף התורה ולהטעות רוב העולם לעבוד אלוה מבלעדי השם".

"גיסתו של לפיד, אותה הוא מינה לדירקטורית בקק"ל, הייתה, לפחות בעבר, חברה, יחד עם בעלה הנוצרי, בכת 'היהודים המשיחיים', שהינה אחת מהכתות המיסיונריות בישראל", הוסיף.

בנוסף, הזכיר חה"כ מעוז אמירה של לפיד שרלוונטית לימים אלו, ימי החנוכה "לפני 12 שנה, אמר העיתונאי דאז, לפיד, בפני תלמידי ישיבות, ואני מצטט: "אנחנו (כשהוא מתכוון לחילונים) מתייוונים, וגם הרמב"ם היה מתייוון". מעבר לאווילות שבדברים, בהתאם למנהגו הקבוע לעוות מושגים ולשנות את דעתו בהתאם לרוח הנושבת, מתגלית תודעה זרה ומנוכרת לרוח היהדות.

הוגש כתב אישום נגד ליצמן
בוסו: "לפיד וליברמן מתי בפעם האחרונה ביקרתם בסופרמרקט?"
דרעי: הדבר הראשון שנעשה כשנחזור הוא לבטל את המיסים על מוצרי המזון
לפיד: "כשהציבור חושב שהמערכת מושחתת וכל הפוליטיקאים מושחתים"
ארבל: " הגעתי לכאן כחבר אופוזיציה במיוחד לתמוך בחקיקה"
יו''ר ש''ס הגיש את התפטרותו מהכנסת
הרב לאו: "הכנסת לא תכריע מיהו יהודי"
משלחת ישראלית נועדה עם מנהיג סודאן
סקר: למרות המגעים לעסקת טיעון - התמיכה בנתניהו נשארת גבוהה
סקר: 48% מהציבור חושבים שטיפול הממשלה בקורונה גרוע