פרויקט חדש מטעם עיריית בני ברק: הכוונה כלכלית למשפחות

עיריית בני ברק יצאה בהודעות על רישום לקיום מפגשים לליווי והדרכה כלכלית בתקופת הקורונה, הנמסרת על ידי המרצים של ארגון מסילה

פרויקט חדש מטעם עיריית בני ברק: הכוונה כלכלית למשפחות בני בר

מרכז 'הכוון' מטעם העירייה, הפעילה מנועים להרים את היוזמה. כאשר המנהל ר' דוד שכטר היה רוח החיה להוביל את המיזם, לארח את המפגשים ולעשות הכל כדי לסייע למשפחות תושבי העיר. "אני רואה בכך הצלת נפשות של ממש, כמו שאומר הרמב"ם שלתת לאנשים להתפרנס בכבוד - זו היא מצוות צדקה המהודרת ביותר" אומר ר' דוד ברגש.

בדבריו ביקש גם להודות למי שהוביל את היוזמה במלא המרץ, הרב אברהם מלאכי - רכז פרויקטים בארגון מסילה, שלא נח ולא שקט עדי חיבר את כל הקצוות לחוט אחד. מנגד במגדל הפיקוח של ארגון 'מסילה' הוביל מנהל הפיתוח הרב עזריאל מנס שיחי', שלא נח על זרי הדפנה עדי השלים את היוזמה המבורכת.

בעיריית בני ברק הגיבו בסיפוק עצום למראה כמות המתעניינים והנרשמים, בציינם כי אין זו הפעם הראשונה שהם מוצאים את השיתוף פעולה עם ארגון 'מסילה' כשת"פ מצליח במיוחד, "המוניטין הרב שנושא הארגון יחד עם הצוות המוביל בתחום, כובש דרך אצל מאות ראשי בית אב בבני ברק שלא מוותרים מלהירשם ולהשתתף בקורס".

הרב שמואל מרגלית, יו"ר מסילה מציין, כי ארגון מסילה רואה את עצמו פעם אחר פעם מתגייס למיזמים כאלה ואחרים בתקופת הקורונה, מיזמים שאין בהם אלא אך ורק טובת הציבור. "אני רואה את עצמי זוכה להחזיק פלטפורמה מותאמת בדיוק לימים אלו. עם מלווים שעשו סוויץ' מיד עם תחילת המגיפה, והטיבו להביא את הנוסחאות הטובות ביותר המותאמות לימים אלו. ברכות לעירייה על היוזמה, למלווים על הליווי והתגייסות במלא המרץ, ולמשתתפים - הרבה הצלחה".

גמזו עם שבע פעולות מיידיות בכדי למנוע סגר בערים החרדיות
נתניהו ביחס לתאריך יצור החיסון: "עד סוף הרבעון הראשון"
סכנה: נחלים מסויימים באיזורי הצפון מהווים סכנה למתרחצים
נחשף: הרובוט של צה"ל למלחמה בנגיף
ראש המכון הביולוגי לנתניהו: ״מיום חמישי שעבר יש בידינו חיסון״!
מנהל המכון הביולוגי לפיתוח החיסון הקורונה: "יש לנו את המוצר ביד"
קחו פרק תהילים וקרעו רחמי שמיים
הקורונה: בארה"ב במקסיקו בברזיל ובגרמניה.
מאשפוז במצב קשה לפני שבוע תשוחרר היום - האם ותצטרף לבתה - ששוחררה לפני יומיים - צפו
עדכון משרד הבריאות:1,700 מאומתים חדשים מאתמול