גנב האופניים הסדרתי נעצר על ידי המתנדבים

אחרי ה'שיימניג' - תושבים בבני ברק זיהו הבוקר את גנב האופניים הסדרתי בפעולה והוא נעצר על ידי מתנדבי הארגון

גנב האופניים הסדרתי נעצר על ידי המתנדבים בימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכנים

היום, בשעות הבוקר המוקדמות, התקבל דיווח במוקד ארגון 'השומרים' מתושבים, על כך שהחשוד שתמונתו פורסמה בעיתונות, כמי שאחראי למכת גניבות האופניים בעיר בני ברק, מסתובב באופן מחשיד בין בניינים באזור רחוב פנקס.


עם קבלת הדיווח, הוזעקו למקום מתנדבי הארגון והחלו בסריקות באזור, כשבמהלכן מצאו כלי פריצה מתקדמים בכניסה לאחד הבניינים ו-2 זוגות אופניים חשמליים שנגנבו זמן קצר קודם לכן - מה שהעלה את החשד כי מדובר בגנב הסדרתי.


החשוד שנצפה באזור ניסה בתחילה להימלט, אך לאחר מרדף קצר הצליחו המתנדבים לעכב אותו עד להגעת כוחות שיטור של משטרת מרחב דן שהובילו אותו להמשך חקירה בתחנת המשטרה. בהמשך היום יוחלט האם להביאו לבית המשפט לדיון על הארכת מעצרו.


מארגון השומרים נמסרה הקריאה לציבור התושבים בבקשה להמשיך ולפקוח עין ולדווח למוקד הארגון על כל אירוע חשוד. בארגון מדגישים את הצורך, בפרט בתקופה זו, לגלות עירנות ולנסות לזהות החשוד שמפיל את חיתתו על התושבים מזה מספר שנים.


בארגון מבקשים מתושבים המתגוררים באזור רחוב פנקס, לפנות למוקד 'השומרים' - במידה וידוע לכם למי שייכים זוגות האופניים יקרי הערך שנגנבו על ידי החשוד במהלך שעות הבוקר המוקדמות.

תחזית מזג האוויר לסוף השבוע
עדכון קורונה: מגמת עלייה נמשכת
ברוך דיין האמת: מזקני המחנכים, הגאון רבי משה טורק זצ"ל
ח''כ בוסו: "קואליציה ואופוזיציה כאחד הצטרפו להצעתי"
הפתרון הישראלי: רחפנים שולטים בבקר במקום כלבים • צפו
'השלטר הסגול' בכיכר ספרא הורם והמדינה נצבעה
סמוטריץ': "הערכים היהודיים לא נספרים בתהליכי קבלת ההחלטות"
שידור חי: מסע הלווית זקן המשגיחים זצ"ל
נדיר: כלב ים נצפה אתמול סמוך להרצליה!
למה נצבע מגדל הפיקוח של נתב"ג בסגול?