חדש בברזילי: טיפול בכאבי ראש ובמיגרנות

מרפאה ייחודית לטיפול בכאבי ראש ובמיגרנות במרכז הרפואי ברזילי • פרופ' יניב שרר: "חשוב לדעת שכאבי ראש כרוניים ניתנים לטיפול

חדש בברזילי: טיפול בכאבי ראש ובמיגרנות

המכון הנוירולוגי של המרכז הרפואי ברזילי פותח בימים אלה מרפאה חדשה לטיפול בכאבי ראש. המרפאה החדשה תציע טיפולים תרופתיים עדכניים, טיפולים ביולוגיים תת עוריים לדיכוי חומרים פרו-דלקתיים שמעוררים כאבי ראש, ובהמשך גם טיפולי בוטוקס למיגרנה כרונית.

המרפאה מתאימה לכל סוגי כאבי הראש, ובכלל זה מיגרנה חריפה וכרונית. הטיפולים כולם מאושרים ונמצאים בסל הבריאות, מתקיים מעקב בהתאם לצורך, וניתן להגיע באמצעות הפניה מרופא המשפחה.

פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי ברזילי: "אנו פותחים כעת מרפאה ייעודית לטיפול בכאבי ראש כרוניים ובמיגרנות. רבים מאוד חווים כאבי ראש על בסיס קבוע, לעתים כאבים חזקים, אולם לא מטפלים בהם. חשוב לדעת שכאבי ראש כרוניים ניתנים לטיפול, ובוודאי לצמצום משמעותי, ובמרפאה החדשה נעניק למטופלים את כל החידושים שקיימים בתחום".

ד"ר רוני מילוא, מנהל המכון והמחלקה הנוירולוגית: "המחלקה הנוירולוגית של ברזילי עברה לאחרונה למשכנה החדש, ובמסגרת ההתחדשות אנו פותחים מרפאה ייעודית לטיפול בכאבי ראש מסוגים שונים ומיישמים את החידושים האחרונים בתחום".

לסיום אמר: "כאבי ראש מיגרנוטיים הם אחד מהגורמים השכיחים בעולם למוגבלות ואף נכות, וגורם מוביל להפסד של ימי עבודה. נעניק טיפולים למבוטחי כל קופות החולים, כמרפאת מומחים, ונעשה כל שלאל ידינו כדי לשפר את איכות חיי המטופלים ולאפשר להם לנהל את חייהם ללא כאבי ראש".

רופאי המרכז הרפואי ברזילי
בעקבות קרישי דם: הוקפאו חיסוני הקורונה
אזהרת כלבת: בעלי חיים נגועים בכלבת בצפון
פריצת דרך במאבק למלחמה בסרטן המוח
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
גם השנה: בבתי החולים בישראל חגגו ליל הסדר למהדרין
"ממש מקנא בכם": מה גרם לשר הדתות להזיל דמעה באמצע הביקור? צפו
כיצד בית החולים הצרפתי התגבר על ההדבקה בקורונה?
מיליון ש''ח: תביעה על אבחנה שגויה לחרדי
נערה מאושפזת בעקבות כלבת
אסון הטביעה בנחל: המשטרה עצרה את מדריך הטיול לחקירה