חדש בברזילי: טיפול בכאבי ראש ובמיגרנות

מרפאה ייחודית לטיפול בכאבי ראש ובמיגרנות במרכז הרפואי ברזילי • פרופ' יניב שרר: "חשוב לדעת שכאבי ראש כרוניים ניתנים לטיפול

חדש בברזילי: טיפול בכאבי ראש ובמיגרנות

המכון הנוירולוגי של המרכז הרפואי ברזילי פותח בימים אלה מרפאה חדשה לטיפול בכאבי ראש. המרפאה החדשה תציע טיפולים תרופתיים עדכניים, טיפולים ביולוגיים תת עוריים לדיכוי חומרים פרו-דלקתיים שמעוררים כאבי ראש, ובהמשך גם טיפולי בוטוקס למיגרנה כרונית.

המרפאה מתאימה לכל סוגי כאבי הראש, ובכלל זה מיגרנה חריפה וכרונית. הטיפולים כולם מאושרים ונמצאים בסל הבריאות, מתקיים מעקב בהתאם לצורך, וניתן להגיע באמצעות הפניה מרופא המשפחה.

פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי ברזילי: "אנו פותחים כעת מרפאה ייעודית לטיפול בכאבי ראש כרוניים ובמיגרנות. רבים מאוד חווים כאבי ראש על בסיס קבוע, לעתים כאבים חזקים, אולם לא מטפלים בהם. חשוב לדעת שכאבי ראש כרוניים ניתנים לטיפול, ובוודאי לצמצום משמעותי, ובמרפאה החדשה נעניק למטופלים את כל החידושים שקיימים בתחום".

ד"ר רוני מילוא, מנהל המכון והמחלקה הנוירולוגית: "המחלקה הנוירולוגית של ברזילי עברה לאחרונה למשכנה החדש, ובמסגרת ההתחדשות אנו פותחים מרפאה ייעודית לטיפול בכאבי ראש מסוגים שונים ומיישמים את החידושים האחרונים בתחום".

לסיום אמר: "כאבי ראש מיגרנוטיים הם אחד מהגורמים השכיחים בעולם למוגבלות ואף נכות, וגורם מוביל להפסד של ימי עבודה. נעניק טיפולים למבוטחי כל קופות החולים, כמרפאת מומחים, ונעשה כל שלאל ידינו כדי לשפר את איכות חיי המטופלים ולאפשר להם לנהל את חייהם ללא כאבי ראש".

רופאי המרכז הרפואי ברזילי
80 נדבקים ב-12 מדינות: נגיף אבעבועות הקוף ממשיך להתפשט
ההזנחה בביה"ח העמק: בדיקות ריאה שמסכנות את חיי החולים
"אנחנו חוט השדרה של מערך הרפואה": נחתם הסכם קיבוצי חדש לרנטגנאים
כך תשמחו בבטיחות במדורת ל"ג בעומר
גם לתינוקות יש אקנה: על בעיות עור מרגע הלידה
למרות בקשותיו: לא נבדק על ידי קרדיולוג, כעבור יומיים התמוטט ונפטר
כיצד להגן על עור הפנים מנזקי השמש לאורך שנים + טיפים ועיצות לקיץ
סערת הסלמונלה: כל מה שחשוב לדעת על החיידק שעלה לכותרות
"בגלל טעות של מנתח, התינוקת נכה ב־100%"
כך עקף הציוד הרפואי את הפקקים בנמל