נחשפה שיחת מד"א בעת דקירת האברך - לאן כל זאת מוביל??

ההקלטה בשעת אמת באירוע דקירת האברך מזעזעת. וכאן הבמה לשאלת תם המופנת כלפי חברי הכנסת הנכבדים, ממנו הזועקים מלב

נחשפה שיחת מד"א בעת דקירת האברך - לאן כל זאת מוביל??

הקלטת קבלת הקריאה בקו החרום 101 של מד"א בפיגוע הדקירה בפתח תקוה

קו החירום של מד"א

נחשפה הקלטת השיחה עם מד''א בשעת אמת בעת הדקירה של האברך ר' שי אוחיון הי''ד. וכאן הבמה לשאלת תם המופנת כלפי חברי הכנסת - שלוחי העם הנכבדים, האם תנחומיכם הרבים והמגוונים שמיהרתם להחיש ולצייץ, יועילו בכהוא זה למען הנרצח או משפחתו האומללה? האם שקי החבטות שסופג עמנו לא הספיקו לזעזע את הסיפין שנחה עליהם כורסתכם? אולי רק כאשר חלילה יפגע בינכם או אחד ממכריכם ח"ו ...

נבוא נא ונראה את פעולות המנע שלכם לדברים כאלה "לפני" שהם קורים, כמו שראינו את פעולות המנע של הסתודדות "ניצבי הדרגות" שעוטים על חרדים כמו אוכל, בניגוד לאלנבי ששם הם רואים אנשים כבני אדם ולא כאוכל, אנו מבקשים שפשוט תהיו ערים לשטח ותיקראו את המפה, לא רק לקטוף קוטרות או עירנות להתקדם בסולם הדרגות, אין זמן למשחקים, אלו דברים רציניים, החוסר פעולה שלכם בעניין הזה אומר שאתם מסכימים שהמצב הכאוטי הזה ישאר ללא שתבואו להחלץ כאן עם אמצעי תיגבורת, יש תיגבורת, אנו יודעים שיש -מכיוון שאנו ראינו ורואים את הריצה שלהם באכיפת-קורונה הסלקטיבית מגזרית -כל העת.-אזי ישנם בתיגבור.. ואותכם שמה, רואים אותכם אתם כה שקופים עד כדי שאנו רואים בצורה של הפעולות שלכם. לא העיקר להיות חלק -אתם במוקדי פעולה אל תשכחו זאת.

לב מי לא יימס ואיה אשר לא יחרד שנתקיים בנו כאותם הפסוקים בפרוע פרעות בישראל, אנה נשית ואל מי ננוס נישא לבבנו אל כפיים אל אל בשמים ושוא תשועת אדם, וביותר כשאנו רואים בחוש שיושבים באותה גורן העגולה 120 זקנים כגדר אשמאי שחלקם הואילו בטובם לשלוח תנחומיהם 'הכנים' למשפחה הכבודה, וכעת נחים וצוברים כח במתנם לשלוח ביום המחרת שוב תנחומים למשפחה האבלה הבאה

איך עבר רק יום וחצי מהפיגוע הנורא והנה כל אחד סיבב את הכיסא לכיוון אחר - וכבר על הפרק נעמדו להם דברים שהם כביכול יותר חשובים ומנסים לשכוח? רחמנא לישזבן מה יהא עלינו, אם כן אזי בשביל מה ישמשו המשרדים והמחשבים? אם יש דברי מאכל וכלים לאכילה אבל לא יהיה פה לאכול את כל הדברים שכבר שכחתם לפעול שלא יחזרו ולא יישנו על עצמם?

בפניה וקריאה למשפחה הכללית של האברך האחים אחינו היקרים של האברך המצויין במידותיו - שתעשה כל שביכולתה להיישיר מבט אל היושבים ראשונה במוקדים ולעורר אותם מהתרדמת הנוראה ולפעול עם כל כלי התיגבור ועם כל המשאבים המבוזבזים היורדים לטמיון המשומשים להבל ולריק - לסובב את כל האמצעים האלה להצלת כל אחינו בית ישראל, ולו יהי זה ההישג הכואב של האברך שמסתכל עליכם ועלינו במבט מצמית מלמעלה ואומר: למה לא פעלתם ואיפה אתם עכשיו ... הויייי גיוועלד!!....מה איתכם?? ומה עם אחריות??

תעשו משהו בשטח ואל תתביישו מהחברים שלכם כי איזה חברים אלה שיגידו לכם שזו בושה להתעסק בהצלת חיי האחים. ומשאבים יש, זה לא שאין, אבל איפה הם, היכן השימוש הייאות בהם. הצעקה האילמת הזו של האברך היא הצעקה הכי חזקה והיא מהדהדת וממשיכה להדהד והיא לא נגמרת לעולם...... איה אתם?

קצת יותר ממה שידעתם על 'שמחת בית השואבה'
חג האסיף: הסוכה - מקום וזמן לעשות 'חושבים'
על מה יום כיפור - לא יכול לכפר?
20 שנה אחרי: נותרו הקונספירציות האנטישמיות בעניין אסון התאומים
טור דעה: הבריחה מהכלא ומהתקשורת
דרך נפילה: המשותף לכל האסונות קיץ תשפ"א
מה המסר מאחורי האסונות שתקפו אותנו לאחרונה? הרב בועז שלום מסביר
האם בכנסת מקפידים על מסכות? גלריה תוכיח!
איראן דוהרת לפצצה, וממשלת לפיד־בנט כנועה ושותקת
מזעם על עצמי לתפילה לשמים