בני ברק: תגבור של נוכרים לבקשת הרבנים

בית הרפואה 'מעיני הישועה' וארגון 'איחוד הצלה' נערכים גם השנה לשיתוף פעולה נרחב בחג פורים הבעל"ט. צי אמבולנסים וניידת טיפול נמרץ יחד עם צוותי נהגים וחובש...

בני ברק: תגבור של נוכרים לבקשת הרבנים הרכב המבצעי של איחוד הצלה בני ברק

בית הרפואה 'מעיני הישועה' וארגון 'איחוד הצלה' נערכים גם השנה לשיתוף פעולה נרחב בחג פורים הבעל"ט. צי אמבולנסים וניידת טיפול נמרץ יחד עם צוותי נהגים וחובשים יפעלו בעיר במשמרות במהלך חג הפורים ובשבת שסמוכה לו לטובת פינוי בחינם בדגש על שיכורים שנמצאים במצב חירום.

עשרות נהגי אמבולנס של "איחוד הצלה" סניף בני ברק יפעלו במשמרות סביב השעון בתגבור מיוחד של נוכרים בהוראת הרבנים שיגיעו לפעילות משותפת בליל שבת שסמוכה לפורים ויפעלו גם השנה בשיתוף פעולה מתמשך עם המרכז הרפואי מעיני הישועה, במטרה להיערך למבצע משותף של פינויים לאורך כל חג פורים ע"י תגבור צי אמבולנסים של איחוד הצלה לטובת תושבי ב"ב בחג הפורים.

אפי פלדמן ראש סניף בני ברק אומר כי "מדובר בשיתוף פעולה עם מעייני הישועה שמשפר בצורה מיטבית ביותר את המענה המהיר ביותר לציבור התושבים בבני ברק, שמקבלים מארגון איחוד הצלה שירות חינם כל השנה. מנהלי המחלקות במרכז הרפואי פועלים ליצירת שיח בין הצדדים, ולחיזוק הקשר בין בית החולים לאיחוד הצלה סניף בני ברק, ולפיתוח פרויקטים נוספים, אשר יגרמו לשיתוף פעולה פורה גם בעתיד".

ישראל אלתר סגן ראש סניף איחוד הצלה בבני ברק מסר: "כידוע מצוות החג "חייב אינשי לבסומי בפוריא עד דלא ידע" נעשית לפעמים בהידור רב וחלקם מגיעים למצבים של איבוד הכרה ומצבים רפואיים קשים. כמו כן רובם של השיכורים נמצאים מושלכים במדרכות וברחובות העיר בני ברק, מניסיון העבר אזרחים ואף נהגי מוניות גם מסרבים לפנותם ומצבם מתדרדר כשהם נמצאים ללא פיקוח והשגחה, ולאור הניסיון משנים עברו הוחלט ע"י איחוד הצלה ומעיני הישועה להיערך לכך מראש בתגבור של צי אמבולנסים שיתנו מענה לאורך כל חג הפורים ובשבת שסמוכה לפורים ויפנו את כל השיכורים שמצבם לא טוב אל בית החולים 'מעיני הישועה' תוך תגבור של מוקד החירום של איחוד הצלה".

הנהלת בית החולים ואיחוד הצלה הכריזו על פעילות משותפת של צוותי המיון בבית החולים יחד מתנדבי איחוד הצלה שיתקיים לאורך כל חג הפורים כאשר איחוד הצלה מצידו יתגבר את פעילות מוקד החירום ויפעיל 5 אמבולנסים וניידת טיפול נמרץ עם צוותים של נהגים וחובשים במשמרות לאורך כל הפורים ובית החולים יתגבר משמעותית את צוות המיון ויערך לקליטת כל המפונים במתכונת אירוע רב נפגעים.

סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
גם השנה: בבתי החולים בישראל חגגו ליל הסדר למהדרין
"ממש מקנא בכם": מה גרם לשר הדתות להזיל דמעה באמצע הביקור? צפו
כיצד בית החולים הצרפתי התגבר על ההדבקה בקורונה?
מיליון ש''ח: תביעה על אבחנה שגויה לחרדי
נערה מאושפזת בעקבות כלבת
אסון הטביעה בנחל: המשטרה עצרה את מדריך הטיול לחקירה
250,000 פניות למוקד תרופות הכשרות לפסח הגדול בישראל
השתעל וצפצף: לא תאמינו מה מצאו בתוך הריאות של הילד • צפו
מחקר: עטיית מסכה מפחיתה תסמיני אלרגיה