לאחר הפיגוע: שני האחים התאחדו במחלקה האורתופדית

בהדסה הר הצופים מאושפז משעות הלילה אלעזר בן ה-19, אשר נפגע בכתף מירי בפיגוע שארע בלילה. ד״ר אסף קידר, מנהל יחידת הטראומה בהדסה הר הצופים מעדכן כי מצבו ש...

לאחר הפיגוע: שני האחים התאחדו במחלקה האורתופדית

בהדסה הר הצופים מאושפז משעות הלילה אלעזר בן ה-19, אשר נפגע בכתף מירי בפיגוע שארע בלילה. ד״ר אסף קידר, מנהל יחידת הטראומה בהדסה הר הצופים מעדכן כי מצבו של אלעזר בן ה-19 קל, הוא אובחן עם שבר בכתף והוא יושאר לטיפול ביממה הקרובה. לאלעזר 5 אחים, עם אחד מהם שהה אמש בתחנת אוטובוס כאשר החל פיגוע הירי.

יאיר, האח של השניים: ״שני האחים שלי היו יחד אמש, המתינו לאוטובוס במעלה השלום. אלעזר בן ה-19 סייע לאישה לעלות לאוטובוס ואחי דובי בן ה-16.5 עוד היה בתחנה כשהירי החל. שניהם נפגעו בכתף ומשם פונו על ידי מד״א, אלעזר אושפז פה בהדסה הר הצופים ודובי בשע״צ. כשקרה הארוע, דובי טילפן בעצמו ואמר לנו ששניהם נפגעו מכדור והוא בהכרה ושהוא די בסדר. זה הרגיע אותנו. הוא אפילו הספיק להגיד שאלעזר - שמאושפז פה בהדסה, מסייע לטפל בפצועים בשטח, כי הוא מע״ר של מד״א. היינו בהלם ויצאנו מייד לבתי החולים שבהם אושפזו. עכשיו הגיע דובי והתאחדנו, זה פשוט משמח״.

האורתופדים בבית החולים הדסה אמרו שיש מזל גדול במיקום של הפגיעה, זהו נס ממש, כי אם הכדור היה פוגע כמה ס״מ פנימה, הוא לא היה בחיים. מה שקרה הוא נס גדול, כי חמש דקות קודם עבר בתחנה אוטובוס עמוס באנשים, היו שם עשרות, ואז הגיע האוטובוס של האחים שלי, שהיה ממש ריק יותר. זה האוטובוס שנפגע. ככה נפצעו פחות אנשים ב״ה״.

האחים, מלווים בהוריהם, נפגשו והתחבקו בהתרגשות וכמובן עברו להציג זה לזה את הפגיעות בכתפיים.

 אלעזר מימין ודובי משמאל, מאוחדים בהדסה הר הצופים
מפחיד: זה השם הנפוץ ביותר בישראל לתינוקות השנה
בני ברק: בת שנה נכוותה קשות ממים רותחים
הממשלה בתוכנית יוצאת דופן שתכפיל את קצבאות הזקנה
ארוחה שהיא חוויה: 4 טיפים שישדרגו את שולחן החג
הותר לפרסום שמו של החייל שנהרג אמש
לראשונה בהיסטוריה: סרבנית גט – הובאה לבית הסוהר
"שתמשיכו לעשות רק טוב": האדמו"רים בירכו והנופשון יצא לדרך
צפת: בן חצי שנה לא התעורר משנתו
עוול נורא: נדחה ערעורו של בן אוליאל
מחר: שביתה במשפחתונים המפוקחים