הרב הראשי רקד ושימח את הילדים המיוחדים • צפו

לא בכל יום נראה מראה שבו ילדים תושבי מודיעין עילית, מדליקים נר חנוכה עם הסגל הבכיר של משטרת ישראל. האירוע הנוכחי התרחש במסגרת מסיבת חנוכה שקיימה עמותת '...

הרב הראשי רקד ושימח את הילדים המיוחדים • צפו שמחת חנוכה של הילדים המיוחדיםשמחת חנוכה של הילדים המיוחדיםשמחת חנוכה של הילדים המיוחדיםשמחת חנוכה של הילדים המיוחדיםשמחת חנוכה של הילדים המיוחדיםשמחת חנוכה של הילדים המיוחדיםשמחת חנוכה של הילדים המיוחדיםרב המשטרהשמחת חנוכה של הילדים המיוחדיםשמחת חנוכה של הילדים המיוחדיםשמחת חנוכה של הילדים המיוחדיםשמחת חנוכה של הילדים המיוחדיםשמחת חנוכה של הילדים המיוחדיםשמחת חנוכה של הילדים המיוחדים

הרב דוד לאו מדליק נרות חנוכה עם הילדים המיוחדים במודיעין עילית

משטרת ישראל/ ים לביא

לא בכל יום נראה מראה שבו ילדים תושבי מודיעין עילית, מדליקים נר חנוכה עם הסגל הבכיר של משטרת ישראל. האירוע הנוכחי התרחש במסגרת מסיבת חנוכה שקיימה עמותת 'נותנים' למאות ילדים בעלי מוגבלויות ובני משפחותיהם.

אורחי הכבוד שהוזמנו לכבד את האירוע בהדלקת נרות חנוכה יחד עם הילדים, היו נציגי הסגל הבכיר של משטרת ישראל בראשם סמפכ"ל המשטרה ניצב דוד ביתן.

הסמפכ"ל הנרגש אמר לאחר ההדלקה: 'המתנדבים המסורים, שמשקיעים זמן לתת לאחר ובפרט לילדים המיוחדים, הם המכבים של ימינו'.

לצדו של הסמפכ"ל נוכחו באירוע גם רב המשטרה נצ"מ הרב רמי ברכיהו, מפקד תחנת מודיעין עילית סנ"צ אלון כלפון ומש"ק מודיעין עילית יאיר דרורי.

אורח הכבוד של המסיבה, הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו, התכבד בהדלקת נרות החנוכה, תוך שהוא מלווה בשירה של מקהלת הילדים המיוחדים. הרב לאו חלק שבחים לעמותת 'נותנים' ולמתנדבים הרבים, שדואגים להמשיך את אור החנוכה של הילדים לאורך כל השנה: 'אור ההתנדבות מאיר באור מיוחד את חנוכה' אמר הרב.

אורח הכבוד הנגיד ואיש החסד והצדקה רבי יצחק שפירא, התרגש משירתם של הילדים וביקש לרקוד ביחד עם הילדים המיוחדים ובני משפחותיהם. 'שמחתי לראות את הפעילות המרשימה של 'נותנים' שמעלים אור של חיוך על פניהם של הילדים המיוחדים'.

את האירוע כיבדו בנוכחותם, ראש מועצת מטה בנימין ישראל גנץ וסגן ראש המועצה שמריהו אירגאס, שהצהירו על מחויבותם להעמיק את שיתוף הפעולה עם המתנדבים של 'נותנים', על מנת להרחיב את הפעילות של העמותה לכלל היישובים בתחומי מועצת בנימין.

שמחת חנוכה של הילדים המיוחדיםשמחת חנוכה של הילדים המיוחדיםשמחת חנוכה של הילדים המיוחדים
בית הדין לעבודה קבע: מחלת הפרקינסון תוכר כתאונת עבודה
בית שמש: ילד נפגע מרכב
יצא לטבול בערב שבת - ונכלא לשבת
להשקות צמאי חסדך: בל"ג בעומר יחולקו רבבות בקבוקי מים לעולי מירון
אושרה העברת 22.5 מיליון ₪ עבור משפחות נספי אסון מירון
ונשמרתם: מהפכה למניעת שכחת ילדים ברכב
נקברו נרצחי הפיגוע באלעד
הותר לפרסום: שמות הנרצחים בפיגוע באלעד
מפחדים מטיסות? זה הטריק של חברות התעופה להרגעת הנוסעים
ראיתם אותו? אברך נעדר בביתר