המלאכים בלבן הקפיצו את חולי הקורונה

מסיבת פורים מרגשת קופצנית ומשמחת בתוך מחלקת הקורונה במרכז הרפואי 'שיבא' בתל השומר

המלאכים בלבן הקפיצו את חולי הקורונה

המסכות הם חלק בלתי נפרד מהנוף העצוב של מחלקת הקורונה. הצוות והמתנדבים המסורים, חייבים להתמגן על מנת למנוע הידבקות במחלה. אולם הפעם למסכות היה תפקיד משמח יותר. מתנדבי מלאכים בלבן של 'עזר לחיים', המתנדבים המחלימים, הביאו איתם את שמחת הפורים למחלקת הקורונה.

בשעה שהילדים של כל עם ישראל, צעדו בשלל תחפושות אל הגן, המתנדבים , המתנדבים-המחלימים עשו את דרכם למחלקת הקורונה ב'שיבא' וערכו מסיבת פורים קופצנית ומשמחת לחולי הקורונה. המתנדבים הגיעו למחלקה שהם מצוידים בכלי נגינה, באוכל ובהרבה הרבה מצב רוח, והביאו את שמחת הפורים לתוך מחלקת הקורונה.

אחד החולים, שהיה מחובר למכשיר חמצן, התרומם מהמיטה שלו והצטרף למעגל הריקודים של המתנדבים, שלא היה גבול לאושר שלהם לראות את החיוך הנשקף בעד מסיכת החמצן. חולים אחרים שהיו חלשים מכדי להשתתף בשמחה, נופפו בידיהם למתנדבים ומחאו כפיים לשמע שירי הפורים, שלרגע אחד הזכירו להם את השמחה הגדולה של הימים הללו.

שמחת הפורים כללה גם חלוקה של משלוחי מנות מרהיבים, למאושפזים במחלקת הקורונה ולכל הצוות הרפואי במחלקת הקורונה. משלוחי המנות נארזו על ידי מתנדבי הארגון, במארזים של חברת 'מן' שתרמה את המוצרים לחלוקה עבור משלוחי מנות לחולי הקורונה ולצוותים הרפואיים שעמלו קשה בשנה האחרונה בטיפול במסירות נפש בחולי הקורונה.

מסיבת פורים במחלקת קורונה - 'שיבא' תל השומר
בעקבות קרישי דם: הוקפאו חיסוני הקורונה
אזהרת כלבת: בעלי חיים נגועים בכלבת בצפון
פריצת דרך במאבק למלחמה בסרטן המוח
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
גם השנה: בבתי החולים בישראל חגגו ליל הסדר למהדרין
"ממש מקנא בכם": מה גרם לשר הדתות להזיל דמעה באמצע הביקור? צפו
כיצד בית החולים הצרפתי התגבר על ההדבקה בקורונה?
מיליון ש''ח: תביעה על אבחנה שגויה לחרדי
נערה מאושפזת בעקבות כלבת
אסון הטביעה בנחל: המשטרה עצרה את מדריך הטיול לחקירה