הצבא החריב בית כנסת לזכרו של לוחם הימ''מ

ח"כ בן גביר: "בגיבוי קואליציית האחים המוסלמים, הממשלה הורסת בית כנסת ונוהגת באלימות כלפי היהודים"

הצבא החריב בית כנסת לזכרו של לוחם הימ''מ חורבות בית הכנסת

אלימות משטרתית קשה בפינוי הלילה בבנימין: כוחות משטרה ומנהל אזרחי פשטו הלילה על גבעת "נעם שיח" הסמוכה לישוב עד עדי בבנימין, וביצעו במקום הרס - הרביעי במספר מאז הקמתה לפני כשבועיים וחצי.

במהלך הפינוי נקטו השוטרים אלימות קשה ביותר כנגד הנערים בגבעה ותושבים אחרים שהגיעו למחות כנגד ההרס. לדברי התושבים, "עוד לפני שהציגו צו או הסבירו מה רצונם בכלל, קפצו עלינו השוטרים, הפילו אותנו לרצפה והחלו להכות בנו בכל חלקי גופנו".

תושב אחר שניסה לתעד את אלימות השוטרים, הוכה אף הוא ומכשיר הפלאפון שלו רוסק בידי מפקד המג"ב עד שיצא מכלל שימוש. כתוצאה מאלימות השוטרים נפצעו שלושה נערים שטופלו בשטח על ידי צוותי רפואה. גם את בית הכנסת בגבעה שנחנך רק בתחילת השבוע במעמד בני משפחתו של נועם רז, הרסו הכוחות תוך שהם משליכים את לוח הזיכרון לרצפה.

בגבעה אומרים כי "נראה שמישהו בממשלה החליט להתיר את הרסן ולהילחם בכל הכוח בנקודות ההתיישבות היהודיות. הכוחות הגיעו נחושים עם רצח בעיניים כאילו מישהו שיסה אותם לפני, ובחסות החשיכה שמקשה לתעד את המתרחש פעלו באלימות מטורפת כדי להשליט אימה על הפעילים".

בגבעה פנו גם לגורמי הימין בממשלה: "ניר, איילת וכל מי שעדיין מכנה את עצמו ימני: איך הידים שלכם לא רועדות לשלוח כוחות הרס אלימים באישון ליל לבצע הרס בהתיישבות כשהערבים ממול חוגגים ושמחים? איך אתם מצליחים להירדם בלילה אחרי שהחרבתם את בית הכנסת לע"נ לוחם הימ"מ נעם רז - יממה בלבד לאחר ה30 לנפילתו?".

"השתיקה המתמשכת שלכם מעידה כי החלטתם לחבור סופית לרש"פ ולאויבי ישראל ולעשות עמם יד אחת בכיבוש הערבי של יהודה ושומרון", הוסיפו.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר תקף את מדיניות הממשלה ואמר: "הממשלה שוברת את השיאים של עצמה בפינוי יישובים יהודים שנועדו להגן על המדינה ומצד שני מעלימה עין מעשרות אלפי מבנים בלתי חוקיים ברהט ואום אל-פאחם".

לדברי בן גביר: "אחרי שהממשלה מכרה את הנגב לאחים המוסלמים ונסחטה ב53 מליארד שקל, ממשיכה הממשלה לפגוע בגיבורים שמיישבים את הארץ במסירות ובגיבוי קואליציית האחים המוסלמים, הורסת בית כנסת ונוהגת באלימות כלפי היהודים".

ח"כ בן גביר הוסיף: "נמשיך להיאבק בממשלה הרעה, עד להקמת ממשלה חלופית מלא מלא".

פרה נגחה באדם ללא רחמים
לראשונה: משקפי הקלפיות יצביעו במעטפות הכפולות
יוסי דגן: "הצדק והאמת ניצחו את ה Bds והאנטישמיות"
נחשף בכנסת: המדינה מפקירה את האכיפה בכבישים ביהודה ושומרון
שוב: הנהגים ישביתו את התחבורה הציבורית ביום חמישי
נמשיך להיתקע בדרכים? זהו חוק המטרו שעומד בלב המחלוקת בכנסת
אושר בטרומית: אבו כביר יחלל שבת
בג'יפ יוקרתי: נתפס "קבצן" - ו'נכד של רב מקובל'
"זו חרפה": תושב השומרון שהותקף ע"י פלסטינים ונעצר על לא עוול בכפו
מחר: נהגי האוטובוסים בשביתה חדשה