גנץ: "זמנם של מבצעי, מתכנני ומממני הפיגועים - קצוב"

שר הביטחון בני גנץ אמר בפיקוד מרכז: "זמנם של מבצעי הפיגועים, מתכנני הפיגועים, ומממני הפיגועים קצוב, "מצפה מהרשות הפלסטינית להביא להחזרת גופתו של טירן פרו"

גנץ: "זמנם של מבצעי, מתכנני ומממני הפיגועים - קצוב" גנץ בהערכת מצב בפיקוד מרכז

שר הביטחון בני גנץ קיים היום (רביעי) הערכת מצב בפיקוד המרכז יחד עם סגן הרמטכ״ל אלוף אמיר ברעם, מפקד פיקוד מרכז אלוף יהודה פוקס ומתאם פעולות הממשלה בשטחים אלוף רסאן עליאן.

שר הביטחון בני גנץ אמר: ״אנחנו ביממה קשה- אני מבקש למסור תנחומים למשפחתו של הנער שנרצח הבוקר בירושלים ויחד עם כל עם ישראל אני מתפלל להחלמת הפצועים.

יש באזור גורמים רבים שמנסים לערער את היציבות – אנחנו פועלים מולם כל העת בכלל הזירות. זמנם של מבצעי הפיגועים, מתכנני הפיגועים, ומממני הפיגועים קצוב.

יש לנו צבא, משטרה ושירות ביטחון מצוינים – שידאגו לשים עליהם את ידיהם, ולהמשיך בסיכול הטרור. בכל מקום, בכל זמן ובכל אמצעי.

אנחנו פרוסים באופן רחב בכל השטח – ומגבירים את הפעילות המודיעינית ומרחיבים את היקף הכוחות בשטח בכדי לשמור על הביטחון של אזרחי ישראל״.

בנושא חטיפת גופתו של טירן פרו אמר: ״אנחנו נמצאים משעות הלילה במאמץ מקיף להשבת גופתו של טירן פרו ז״ל שנפגע אמש בתאונת דרכים ושגופתו נחטפה מבית החולים בג׳נין.

יש לי ציפייה חד משמעית מהרשות הפלסטינית על מנגנוני הביטחון שלה לפעול להחזרת גופתו לאלתר. מדובר בסוגיה הומניטרית בסיסית. בכל דרך, ישראל מחויבת להשיב את טירן למשפחתו, וכך יהיה״.

גנץ: "זמנם של מבצעי הפיגועים, מתכנני הפיגועים, ומממני הפיגועים קצוב"

צילום: ניקול לסקבי, משרד הביטחון

גנץ בהערכת מצב בפיקוד מרכז
חיל צה"ל חמד לצון ודיווח למשטרה: "חטפו אותנו"
הצהרת תובע נגד פלסטינים שהשליכו אבנים בסילוואן
נהג אוטובוס נפצע באורח קל מזריקת אבנים בירושלים
"לקיים שגרת חיים מלאה": מפכ"ל המשטרה סייר יחד עם הממ"ז בירושלים
תג מחיר: 5 רכבים נשרפו כליל בסמוך לירושלים
שב״כ סיכל פיגוע מטען בישראל ע״י תושב רצועת עזה
פיגוע דריסה בבאר שבע: נער נפצע באורח בינוני
"הלחץ עבד, ישראל לא נתנה דבר בתמורה": גופתו של טירן פרו הוחזרה
נס גדול: בלון גז הוצמד למטען נפץ אך לא התפוצץ
נתניהו: "נעשה הכל כדי להחזיר את הביטחון לאזרחי ישראל במהרה"