גפני תוקף את יו''ר ש''ס: הביא את אוסלו

גפני תוקף את יו''ר ש''ס, אריה דרעי, ובתגובה חברי ש''ס תוקפים ומתחילה מלחמה פוליטית בימי ספירת העומר

גפני תוקף את יו''ר ש''ס: הביא את אוסלו גפני נגד דרעי

מלחמה בספירת העומר: במפלגות ה'חרדיות' לא למדו לקח - יו''ר יהדות התורה, ח''כ משה גפני תקף את יו''ר ש''ס, אריה דרעי בשל השותפות בממשלה אשר תמכה בהסכמי אוסלו.

גפני אמר: "אם תעמוד בפני הברירה להמשיך את ממשלת הזדון או בחירות - אלך לבחירות", עוד הוסיף: "אני לא מתערב בהם, אני לא יכול להגיד לליכוד שהיא המפלגה הגדולה בכנסת את מי הם ישימו בראש המפלגה. אם הם יחליטו שזה מישהו אחר נלך איתו".

ח"כ מיכאל מלכיאלי תקף בתגובה: "בתחילת השבוע גפני טען שלפיד לא הוזמן ליום הולדת ואז התברר שכן. לאחר מכן אנחנו שומעים על פגישות שנערכות בבית דגל התורה עם 'יש עתיד', מעניין מה הדבר הבא שנשמע. לא מאוחר להגיד טעיתי, ואכן גפני מוזמן ללמוד מדרעי איך מתנהלים מול האנשים שרוצים להרוס את היהדות וכל דבר שבקדושה".

ח״כ משה ארבל אמר: ״מר גפני. כשהכחשת שנפגשת עם שר מיש עתיד במשרדי דגל התורה ובסוף התברר שכן היתה פגישה אמרו לי שהיית נבוך. כנראה שהדיוק אצלך התחיל קצת לתעתע. אז אני כאן בכדי לסייע עם עובדות: דרעי מעולם אבל מעולם לא תמך ולא הצביע בעד אוסלו. ובממשלת השמאל של אהוד ברק אתה היית חבר בקואליציה. מצטער שהעובדות הורסות לך את הסיפורים״.

ח"כ אוריאל בוסו בתגובה לדבריו של גפני: "יו"ר ש"ס הרב אריה דרעי לא זז ימין ושמאל מדעתם של גדולי ישראל מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל ונשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן שליט"א, עוגת יום הולדת אחת הצליחה להחזיר את גפני בחזרה לקידמת במת השמאל, בעבר כבר התבטא גפני מספר פעמים כנגד הימין בועידות שונות ולא השכיל להבין שאין לנו מחנה אחר, את העוגה אמנם לפיד וחברי יש עתיד אכלו איתו בחדר הסיעה ואת החגיגה האמיתית הם חגגו לו אחרי מספר דקות במליאת הכנסת על חוק פיזור הכנסת, כאחות קטנה תנועת דגל התורה צריכה להמשיך כגוש אחד שמוביל הרב אריה דרעי, ולא לחפש את המפריד אלא את המאחד".

סקר הבחירות: גוש נתניהו עם 60 - מתנגדיו עם 53
"רמסתם ואימללתם את כולנו": ראש עיריית ביתר עילית על השר כהנא
פרישת זועבי: אלו תרחישי הדרמה הפוליטית שיקבעו את גורל הקואליציה
"גזירה נוראה": אייכלר על קריסת המתווה במירון
"הקריסה בלתי נמנעת": סמוטריץ' על כישלון מתווה מירון
עבאס: "רע"מ לוקחת אחריות, היינו על סף מלחמת אזרחים"
מזכ"ל העבודה יוזם מהלך לאיחוד מפלגתו עם כחול לבן
חשש באופוזיציה: הח"כ מהליכוד שיערוק לקואליציה
יעקב אשר חשף: "לאף גוף ממשלתי אין רשימה של פצועי אסון מירון!"
ראש לשכת עורכי הדין: "תמיד התנגדתי לפוליטיקאים שמזנבים במערכת"