גפני תוקף את יו''ר ש''ס: הביא את אוסלו

גפני תוקף את יו''ר ש''ס, אריה דרעי, ובתגובה חברי ש''ס תוקפים ומתחילה מלחמה פוליטית בימי ספירת העומר

גפני תוקף את יו''ר ש''ס: הביא את אוסלו גפני נגד דרעי

מלחמה בספירת העומר: במפלגות ה'חרדיות' לא למדו לקח - יו''ר יהדות התורה, ח''כ משה גפני תקף את יו''ר ש''ס, אריה דרעי בשל השותפות בממשלה אשר תמכה בהסכמי אוסלו.

גפני אמר: "אם תעמוד בפני הברירה להמשיך את ממשלת הזדון או בחירות - אלך לבחירות", עוד הוסיף: "אני לא מתערב בהם, אני לא יכול להגיד לליכוד שהיא המפלגה הגדולה בכנסת את מי הם ישימו בראש המפלגה. אם הם יחליטו שזה מישהו אחר נלך איתו".

ח"כ מיכאל מלכיאלי תקף בתגובה: "בתחילת השבוע גפני טען שלפיד לא הוזמן ליום הולדת ואז התברר שכן. לאחר מכן אנחנו שומעים על פגישות שנערכות בבית דגל התורה עם 'יש עתיד', מעניין מה הדבר הבא שנשמע. לא מאוחר להגיד טעיתי, ואכן גפני מוזמן ללמוד מדרעי איך מתנהלים מול האנשים שרוצים להרוס את היהדות וכל דבר שבקדושה".

ח״כ משה ארבל אמר: ״מר גפני. כשהכחשת שנפגשת עם שר מיש עתיד במשרדי דגל התורה ובסוף התברר שכן היתה פגישה אמרו לי שהיית נבוך. כנראה שהדיוק אצלך התחיל קצת לתעתע. אז אני כאן בכדי לסייע עם עובדות: דרעי מעולם אבל מעולם לא תמך ולא הצביע בעד אוסלו. ובממשלת השמאל של אהוד ברק אתה היית חבר בקואליציה. מצטער שהעובדות הורסות לך את הסיפורים״.

ח"כ אוריאל בוסו בתגובה לדבריו של גפני: "יו"ר ש"ס הרב אריה דרעי לא זז ימין ושמאל מדעתם של גדולי ישראל מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל ונשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן שליט"א, עוגת יום הולדת אחת הצליחה להחזיר את גפני בחזרה לקידמת במת השמאל, בעבר כבר התבטא גפני מספר פעמים כנגד הימין בועידות שונות ולא השכיל להבין שאין לנו מחנה אחר, את העוגה אמנם לפיד וחברי יש עתיד אכלו איתו בחדר הסיעה ואת החגיגה האמיתית הם חגגו לו אחרי מספר דקות במליאת הכנסת על חוק פיזור הכנסת, כאחות קטנה תנועת דגל התורה צריכה להמשיך כגוש אחד שמוביל הרב אריה דרעי, ולא לחפש את המפריד אלא את המאחד".

דרעי לנתניהו: אם המינוי ייפסל בבג"ץ - בטל ומהר את עילת הסבירות
פרטים חדשים על מאמצי הנשיא: סדרת שיחות עם בכירים ברשויות השלטון
אם בג"ץ יפסול את דרעי, הוא עשוי להתמנות לתפקיד רה"מ החליפי
"סתם מתגרים בכל העולם": גפני על עליית בן גביר להר הבית
"פוגע בסביבה ובבריאות": ויכוח סוער סביב ביטול מס החד פעמי
"יוקר המחיה לא מפסיק לעלות": נתניהו מכנס דיון כלכלי עם סמוטריץ'
פרוש ימונה לשר לענייני ירושלים ויהיה אחראי על מירון
דרעי נכנס לתפקיד שר הבריאות באופן רשמי
אחרי הקמפיין נגד בנט ולפיד: נתניהו יעביר מיליארדים לערבים
נתניהו השביע את ממשלתו החדשה בכנסת