בני ברק: 8 ימים, עשרות מופעים בכרטיס אחד

תושבי בני ברק מתרגלים ליותר: לקראת ימי החנוכה מגיש אגף התרבות הפקת ענק הכוללת עשרות אירועים ומופעים לכל המשפחה, במחיר עלות באמצעות 'תושווים' – כרטיס ההט...

בני ברק: 8 ימים, עשרות מופעים בכרטיס אחד

תושבי בני ברק מתרגלים ליותר: לקראת ימי החנוכה מגיש אגף התרבות הפקת ענק הכוללת עשרות אירועים ומופעים לכל המשפחה, במחיר עלות באמצעות 'תושווים' – כרטיס ההטבות העירוני שהושק בקיץ האחרון. הפעילות הייחודית תקיף את כל אולמות הפיס והמתנסי"ם העירוניים, ברצף של אירועים בכל אחד מימי החנוכה.

ההפקה הייחודית תאפשר לכלל תושבי העיר ליהנות מתכניות איכותיות העומדות תחת פיקוח חינוכי וערכי, במחיר מוזל השווה לכל נפש, וזאת לאחר תקופה ארוכה בה התקיימה פעילות התרבות במרחב הביתי ובאירועים קטנים בשל מגבלות הקורונה.

התכניות המיוחדות לילדי התתי"ם נקבעו באופן מיוחד בשעות שלאחר הדלקת נרות החנוכה ובשעות הצהריים, על מנת לאפשר לכלל תלמידי התתי"ם ליהנות מתכניות ערכיות מיוחדות בשעותיהם הפנויות. בין התכניות ניתן למנות את הצגת 'המסע אל החלל', 'מהפך', מופע אש ולהטוטים, הצגת 'החנוכיה שהגשימה משאלה', מופע זריזות ידיים ועוד. גם התכניות לבנות בתי הספר כוללות סדרת מופעים חדשנית ומיוחדת של מיטב היוצרים בתחומם.

הדגש העיקרי הושם על מופעי איכות לנשים ונערות הכוללים את המופעים המדוברים ביותר של מיטב היצירות הסוחפות הפופולאריות ביותר וזוכות לשיאי ביקוש ולמלא אולמות. כך גם מנעד רחב של הקרנות לנשים ונערות בהיצע אדיר עם מיטב התכניות המבוקשות ביותר בכל הזמנים.

הכניסה לכלל הפעילויות היא באמצעות כרטיס ההטבות 'תושווים' שהושק על ידי אגף התרבות בקיץ האחרון. הכרטיס הייחודי הפך ל'מאסטר' אמיתי לכלל פעילות התרבות בעיר, כאשר לכל בית אב בעיר קוד אישי לרישום, מה שמייתר את הצורך במערך רישום מסורבל ובעדכון כתובות מגורים ועוד והוסיף רובד נוסף במהפכת השירות ובהנגשת הפעילות לכלל התושבים. כרטיס ה'תושווים' מאגד את כלל האירועים בהזמנה טלפונית ידידותית ופשוטה לכל נפש, ומאפשר לכל תושב ליהנות מאירוע באופן מכובד ומסודר.

כובד המשקל באירועי החנוכה ניתן לסבסוד משמעותי של מחירי המופעים כולם. כאשר בעוד מרבית האירועים הגדולים מתומחרים בעלות כניסה של 100 שקלים למופע, מסבסדת עיריית בני ברק את מרבית העלות ומחירי התכניות כולן נע בין 5-30 שקלים בלבד.

ראש העיר, אברהם רובינשטיין בירך על מקצב התכניות הגדול ואמר כי "הבחירה ברצף הפעילויות נועדה לאפשר לכלל תושבי העיר לנצל את ימי החנוכה ולהשתתף לראשונה מזה זמן ארוך בתכניות איכותיות מהמעלה הראשונה, במחיר עלות סמלית המאפשר לכל בן משפחה לקחת חלק. הוקרה מיוחדת לאגף התרבות בראשות ידידי הרב יעקב זכריהו – משנה לרה"ע ומחזיק תיק התרבות ובניהולו של הרב יעקב רוזן המנצח על המלאכה ביד רמה, על השקעה ויצירה מיוחדת זו שתעניק לתושבי העיר הרבה יותר".

כאמור, הכניסה לכלל המופעים הינה ברישום בטלמסר המיוחד שמספרו 073-3477764 בציון קוד הכרטיס. באגף התרבות ציינו, כי תושבים שאיבדו את הכרטיס, יוכלו להנפיק כרטיס משפחתי חדש בעלות רישום סמלית בסך 5 שקלים, באגף התרבות רח' ירושלים 58 בין השעות 11:00-13:00.

בימים אלו, מפיץ אגף התרבות את מידעון התרבות לימי החנוכה הכוללים מנעד אדיר של תכניות ופעילויות שיתקיימו כולן בהתאם לכללי התו הירוק, כאשר לתושבי בני ברק נשאר רק לבחור את התכניות, לחייג ולאשר את כניסתם לאחת ויותר, מחוויות החנוכה התוסס של עיר התורה והחסידות.

פעילויות בבני ברק
משרד הבריאות מעדכן הגבלות במערכת החינוך
מרק חם ופעולות חילוץ: מסכמים את סופת "אלפיס"
החל ממחר: תחל חובת 2 בדיקות בשבוע לתלמידים
ראיתם אותו? נעדר חרדי ממודיעין עילית
3 ילדים נכוו ממיחם שנשפך בביתם
לאחר עשור: החרדי הנכה שהתייאש לקבל שקל מהמדינה - מקבל אלפים בחודש
פעוט נחנק מלחמנייה במאה שערים
מסתמן: יסגר התיק נגד השוטרים המעורבים בפרשת סנדק
ילד חרדי נפגע מרכב בנתניה
בית שמש: פעוט נכווה בפניו ממסיר שומנים