הרב יצחק בצרי: "בלי כדור אחד נמחקים מעם ישראל אלפים רבים"

הרב יצחק בצרי ממקימי ישיבת המקובלים "השלום" בירושלים, נאם בהפגנת הימין אמש: "אנחנו נמצאים אחרי חג חנוכה. כולנו אמרנו בתפילות בכל יום שלוש פעמים בברכת המ...

הרב יצחק בצרי: "בלי כדור אחד נמחקים מעם ישראל אלפים רבים" הראב יצחק בצרי בעצרת

הרב יצחק בצרי ממקימי ישיבת המקובלים "השלום" בירושלים, נאם בהפגנת הימין אמש: "אנחנו נמצאים אחרי חג חנוכה. כולנו אמרנו בתפילות בכל יום שלוש פעמים בברכת המזון ובהדלקה "בימים ההם בזמן הזה".

"'בימים ההם' - עמדו המתייונים להכרית את היהדות, את התורה הקדושה. 'ובזמן הזה' - יש עמותות מחוץ לארץ שמשקיעות הון בתוכניות איך למחוק את התורה של העם היהודי. השאיפה שלהם זה יהדות ארצות הברית שכולנו רואים ובוכים שמכל ארבעה יהודים בארה"ב יש שלושה מתבוללים. בלי כדור אחד נמחקים מעם ישראל אלפים רבים, והם רוצים להביא את זה לכאן ולמחוק את העם היהודי", הוסיף הרב.

עוד אמר: "אנחנו רוצים רק לפי החוק שהשם יעזור לנו שלא יוכלו להחריב את העם היהודי. שהעם היהודי יהיה חי וקיים. כולם נעלמו מהעולם, מואב, עמון, בבל. כולם נמחקו ועם ישראל זה דבר פלא שנשאר חי וקיים. עזבנו את בבל ואת כל מדינות העולם כדי להגיע לכאן".

לסיום אמר: "הם מתרגשים כשאנחנו מצליחים לעסוק בתורה. הם אומרים אל תניחו תפילין בתל אביב ואנחנו מניחים. זה כואב להם שאנחנו מביאים יהודים לשמור שבת כהלכתה. אני מברך את הפוליטיקאים השמאלנים שכולכם תחזרו בתשובה אמן".

בסיום דבריו קרא הרב בצרי שמע ישראל יחד עם הקהל.

הוגש כתב אישום נגד ליצמן
בוסו: "לפיד וליברמן מתי בפעם האחרונה ביקרתם בסופרמרקט?"
דרעי: הדבר הראשון שנעשה כשנחזור הוא לבטל את המיסים על מוצרי המזון
לפיד: "כשהציבור חושב שהמערכת מושחתת וכל הפוליטיקאים מושחתים"
ארבל: " הגעתי לכאן כחבר אופוזיציה במיוחד לתמוך בחקיקה"
יו''ר ש''ס הגיש את התפטרותו מהכנסת
הרב לאו: "הכנסת לא תכריע מיהו יהודי"
משלחת ישראלית נועדה עם מנהיג סודאן
סקר: למרות המגעים לעסקת טיעון - התמיכה בנתניהו נשארת גבוהה
סקר: 48% מהציבור חושבים שטיפול הממשלה בקורונה גרוע