זק"א השיק 3 אמבולנסים תחת 'יחידת דב'

גלריה מיוחדת: טקס השקת יחידה חדשה ע"ש רב"ט דב אינדיג הי"ד בהצטרפות של שלשה אמבולנסים חדשים

זק"א השיק 3 אמבולנסים תחת 'יחידת דב' בימה - המעודכנים מעדכנים

בטקס רב רושם ובמגבלות הנחיות הקורונה, השיק היום ארגון זק"א יחידה חדשה ע"ש רב"ט דב אינדיג הי"ד בהצטרפות של שלשה אמבולנסים חדשים המצוידים במיטב הציוד המתקדם להצלת חיים, איתור נעדרים וטיפול בכבוד המת. האמבולנסים יפעלו בירושלים, שדרות ואילת.

בטקס השתתפו ח"כ מר אמיר אוחנה השר לביטחון פנים, מר משה ליאון ראש העיר ירושלים, ח"כ הרב מיכאל מלכיאלי יו"ר סיעת ש"ס, ח"כ מר גדי יברקן סגן השר לביטחון פנים, מר יהודה משי זהב יו"ר זק"א, התורמים מר משה אינדיג ומשפחתו, מר יאיר כץ יו"ר ועד עובדי התעשייה האווירית. מר אלי בן משה מנהל סנטר 1 בירושלים. חברי הנהלת זק"א, מפקדים ומתנדבים.

בימה - המעודכנים מעדכנים

מר אמיר אוחנה השר לביטחון פנים, אמר: "אנו חיים בעולם מלא אתגרים, ובתקופה האחרונה באתגר הבריאות ששנים רבות העולם לא עמד בפני אתגר כזה, עמידה בכל האתרים האלו מחייבת שיתוף פעולה של כל הגורמים במטרה להציל חיים, ארגון זק"א הינו סמל ומופת להתנדבות ולנתינה בשגרה ובחירום, שליחות קודש של ממש. ואליך ידידי יהודה משי זהב עליך ועל אנשיך אפשר להגיד שאתם עושים באמת ואהבת לרעך כמוך". והוסיף: "האמבולנסים החדשים יהיו כוח נוסף משמעותי לפעילות החשובה של הארגון".

מר משה ליאון ראש העיר ירושלים, אמר: "אני נרגש לעמוד פה בטקס כל כך חשוב, בשנים האחרונות אני מלווה את זק"א מקרוב, יותר ויותר אני מעריך את פעילותם החשובה של המתנדבים, העיר ירושלים התברכה בהרבה ארגוני חסד ונתינה ואחד הארגונים הבולטים ביותר זה ארגון זק"א, אני מודה לידידי מר יהודה משי זהב על העשייה המוברכת ולתורמים החשובים על תרומתם למען תושבי העיר".

בימה - המעודכנים מעדכנים

בסיום הטקס העניק יו"ר זק"א לשר אוחנה 'תפילה לשלום המדינה' עם הקדשה אישית, ותעודות הוקרה לתורמים הנכבדים.

יהודה משי זהב יו"ר זק"א, אמר: "לפני כאלפיים שנה נפרצו חומות ירושלים, העיר הוחרבה, ובית המקדש נשרף, הכל בגלל 'שנאת חינם'. כמה סמלי שדוקא בימי בין המצרים אנו משיקים סמוך לחומת ירושלים, 3 אמבולנסים חדשים לארגון שכל כולו 'אהבת חינם' ועשיית חסד של אמת".

"מתנדבי הארגון פועלים מסביב לשעות היממה בהצלת חיים וכבוד המת, האמבולנסים החדשים יסייעו רבות למתנדבים בשטח, אני רוצה לנצל את הבמה בכדי להודות לתורמים היקרים על תרומתם החשובה ושותפותם בעבודת הקודש של ארגון זק"א ומתנדביו".

בימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכניםבימה - המעודכנים מעדכנים
עולה ועולה: 92,198 מאומתים ו674 נפטרים מפרוץ המגפה
לאור העלייה בתחלואה בירכא - הוקם מתחם "דרייב אין" ראשון
בני ברק: שני צעירים שרכבו יחדיו על האופנוע נפצעו
871,931 בני אדם דגמו מד"א מתחילת משבר הקורונה • 73,873 רק בשבוע האחרון
המצב משפיע: שירות תמיכה נפשית טלפונית ללקוחות כללית
דרמה: גנץ נחשף לחולת קורונה
מתחם דרייב אין מיוחד יוקם במזרח העיר, הבדיקות יתקיימו ללא הפנייה
3 חולי קורונה ראשונים טופלו בנוגדנים מבוססי פלסמה ושוחררו לביתם
ירושלים: רוכב אופניים נהרג לאחר שהתנגש במכולה של אשפה
מטייל חרדי נפל ושבר את רגלו • צוות חילוץ הוזעק • המטייל פונה במסע אלונקות