חבר הכנסת אוריאל בוסו בשומרון: "יש לנו חיבור חזק למתיישבים"

חבר הכנסת אוריאל בוסו התארח אתמול בשומרון וסייר במועצה יחד עם ראש המועצה יוסי דגן. במהלך הסיור התרשם בוסו מהפיתוח בשומרון וציין כי הפוטנציאל לפיתוח נוסף בשומרון הוא אדיר

חבר הכנסת אוריאל בוסו בשומרון: "יש לנו חיבור חזק למתיישבים" חה''ב בוסו עם אלי דגן

חה''כ בוסו התרשם מהביקור בשומרון ואמר לראש המועצה יוסי דגן: "אנחנו מכירים את ראש המועצה כבר שנים ארוכות, איש שמחובר ברמ''ח איבריו להתיישבות, הגעתי לכאן בשליחותו של יושב ראש התנועה ושר הפנים הרב אריה דרעי, שמאז ומתמיד החיבור שלו למתיישבים ולחיזוק הארץ וקדושת הארץ היא לא מהיום. ואנחנו נהיה להם לפה בכנסת בכל דבר ועניין, אנחנו רואים מקרוב את ההתפתחות המדהימה ואת הפוטנציאל האדיר שיש כאן להגביר את ההתיישבות ואת האחיזה שלנו בארץ ישראל ובע"ה אנחנו מאמינים שנראה בהתיישבות פיתוח אמיתי למען קדושת הארץ"

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון אמר כי החלת הריבונות על יהודה שומרון ובקעת הירדן צריכים להיות בראש מעייניהם של השרים וחברי הכנסת וכי הוא שמח למצוא בתנועת ש"ס אוזן קשבת. "החיבור שיש בין ציבור המתיישבים ביהודה ושומרון לציבור החרדי והקשר שיש בין תנועת ש"ס בראשותו של הרב אריה דרעי הוא קשר אסטרטגי ואנחנו רואים עין בעין את הדברים. והביקורים הללו חשובים וכל ביקור כזה מחזק אותנו. המטרה שלנו להביא מיליון איש לשומרון ואנחנו רואים ציבורים שלמים שמגיעים, חרדים דתיים חילוניים כולם"

דגן הודה לשר הפנים אריה דרעי וציין כי תנועת ש"ס מחוייבת להתיישבות "תנועה שמחזקת את יהודה ושומרון, והביקורים הללו כאן אצלנו הם חשובים מאוד"

התחזית היום ועד לסוף שבוע
צפו: שריפה בחנות בני ברקית במהלך הלילה
הח"כ זעק: לכלוא את הרבנים בבית הכנסת? • צפו
יועצי רה״מ הגישו תביעת דיבה: ״לא ביימנו הפגנה״
התפילות ביום הכיפורים ברחוב • דרעי מסכים לסגור את הבתי כנסת אם ייאסרו ההפגנות
עץ קרס על כלה בת 20 ופצע אותה קשה
הרב הראשי לנתניהו: "אי אפשר לסגור בתי כנסת ביום כיפור – אנשים לא יצייתו"
ההמלצות של גמזו להחמרות נוספות כמו סגירת בית הכנסת
מה מותר ומה אסור בימי הסגר? עושים לכם סדר
נשיאת ביהמ"ש העליון אסתר חיות הוכנסה לבידוד אחר שיועצה האישי נדבק בקורונה