נפגע הטרור דורש מ'הדסה': פטרו את הרופא שתמך במחבל

אליהו דהן שנפצע קשה בפיגוע בירושלים לפניי כשבועיים דורש ממשרד הבריאות ובית החולים 'הדסה עין כרם' לפטר את הרופא שהביע תמיכה ופינוקים למחבל שביצע הפיגוע

נפגע הטרור דורש מ'הדסה': פטרו את הרופא שתמך במחבל בית החולים הדסה

סערת הרופא שפינק ותמך במחבל: נפגע הפיגוע, אליהו דהן, אשר נפגע פצעים קשים, בפיגוע הדקירה לפני מספר שבועות בירושלים, פנה באמצעות עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו למשרד הבריאות ולבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, בדרישה לפטר את ד"ר אחמד מחאג'נה, רופא בבית החולים הדסה עין כרם אשר העניק פינוקים והביע תמיכה במחבל מוחמד אבו קטיש ממזרח ירושלים אשר דקר אותו באכזריות.

במכתבו כתב בין היתר עו"ד בלייכר "בזמן שמרשי נאבק על הסיכוי לשוב לאיתנו ולשקם את חייו, התפרסם בכלי התקשורת דבר היות המחבל הנתעב מקבל תמיכה, פינוקים והערצה מצד רופא המתמחה בבית החולים הדסה עין כרם. ד"ר מחאג'נה הזמין עבור המחבל אבו קטיש מיני מתיקה מרולדין, בניגוד לנהלים, ואף הצטלם עמו תמונת "סלפי", חרף הזהרות השוטרים שהוצבו להשגחה על המחבל", תיאר בלייכר את מעשיו של הרופא.

עוד נכתב במכתב כי "קשה לבטא את עומק הזעזוע מכך שרופא האמון על הצלת חיים בבית חולים ישראלי, עסוק בעידוד טרור ומרצחים שפלים שכל מטרתם רצח והרג ישראלי. ד"ר מחאג'נה בהיותו תומך טרור מהווה איום בטחוני מיידי עבור כל יהודי הנתון לטיפולו", כתב בלייכר.

בלייכר הדגיש במכתבו כי הרופא מנצל את מעמדו לצורך תמיכה בטרור "מרשי, המשלם את מחירו הכבד של הטרור, מצפה כי מדינת ישראל ומוסדותיה ידאגו הן לעשיית צדק והן להסרת גורמי סיכון מנקודות רגישות, לבל יסבלו אחרים גורל דומה לשלו. בהיות הרופא במעמדו, תוך ניצול המעמד לתמיכה בטרור, הרי שיש בכך כדי לפגוע בביטחון הציבור - בין שע"י מתן דרור להסתה ובין בסיכון מטופליו של הרופא ממש. על כן, אבקש לפעול בהקדם לשלילת רישיונו הרפואי של ד"ר מחאג'נה, כמו גם להדחתו מעבודתו בבית החולים לאלתר", חתם בלייכר.

נזכיר, כי הפיגוע הקשה התרחש בשבת לפני מספר שבועות. ברחוב ששת הימים בירושלים, סמוך לתחנת הרכבת הקלה. המחבל תקף את דהן באמצעות סכין, ודקר אותו באכזריות, דהן נפצע באופן קשה ופונה לבית החולים. המחבל הצליח להימלט, ונוטרל בתום מרדף בידי שוטר במגרש כדורגל סמו

ראיתם אותו? מחפשים אחר אברהם ישעיה בן ה-30
הרסיס שחדר לספר התהילים נעצר במילים: "נפשנו כציפור נמלטה"
הנער אלחנן ביטון שנפצעו קשה בפיגוע - שוחרר לביתו
כביש 6 ייחסם השבוע ממחלף חורשים למחלף ניצני עוז בשני הכיוונים
המשטרה פעלה נגד חשודים אשר נהגו בפראות בשטחים חקלאיים
משטרת בת-ים עצרה בסוף השבוע חוליית גנבי כלי רכב בעיר
המשטרה אכפה אזרחים המטפלים ברכבם במוסכים באזור יו"ש
רוכב אופנוע נהרג בתאונה בכביש 531
התחזית: מעונן חלקית, הטמפרטורות יעלו
צוותי רכבת ישראל התגברו על התקלה במערכת האיתות