ירושלים: שוטר הגיע לשריפה ונדקר ע''י מחבל

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר בתגובה לפיגוע בשער שכם: "חוסר המשילות של הממשלה, מעודד את המחבלים להוציא פיגועים"

ירושלים: שוטר הגיע לשריפה ונדקר ע''י מחבל

במהלך טיפול של צוות בשריפת רכב בראס אל עמוד, שוטר שהגיע למקום לסייע לצוות כב"ה נדקר ופצוע במצב קל. צוות בירה 440 נמצא במקום וחסום ליציאה ע"י המשטרה.

מהמשטרה נמסר: "לפני זמן קצר שוטר שפעל בשכונת ראס אל עמוד בירושלים נדקר על ידי חשוד שנמלט מהמקום. כוחות משטרה רבים נמצאים במקום ומבצעים סריקות לאיתור החשוד".

חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שערי צדק גבר כבן 20 במצב בינוני עם פצע דקירה בפלג גופו העליון. פצוע נוסף במצב קל עם פציעה ביד מטופל במקום.

השר לביטחון הפנים, עמר בר-לב, בעקבות פיגוע הדקירה בירושלים אמר: "פיגועי הדקירה ביממה האחרונה הם דוגמה נוספת לכך שמחבלים ארורים וכוחות קיצון ימשיכו לנסות ולפגוע בניסיונות שלנו לחגוג את חגי האביב לראשונה מזה שנתיים ללא הגבלות. ‏משטרת ישראל ומג״ב ימשיכו להיות נחושים וחזקים בעמידתם על המשמר. ‏החלמה מהירה לפצועים".

ח"כ בן גביר התגובה לפיגוע הדקירה בשער שכם בו נפצע שוטר. יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה: "חוסר המשילות של הממשלה, מעודד את המחבלים להוציא פיגועים. בינתיים עד שהממשלה תתעורר ותעיף את האחים המוסלמים, צריכים להרוס את ביתו של המחבל ולגרש את בני משפחתו מהמדינה".

זירת הפיגוע
אמש: פלסטיני גנב רכב ופצע 4 שוטרים
הלילה: נעצרו 13 מבוקשים ברחבי יהודה ושומרון
ירושלים: מחבל ניסה לדקור שוטר ונמלט להר הבית
תחת מתקפת אש כבדה: נעצרו 17 מבוקשים
ביידן לא מחכה: לפיד רמז שיקשיח עמדות מול איראן
עצוב: פעוטה נחנקה ונפטרה בשכונה החרדית
סיכום חדשות השבת: איראן הודיעה על חידוש שיחות הגרעין
ריססה גרפיטי על בית כנסת ונעצרה
ניצול הלינץ' תחת חקירות קשות ומניעת שינה: "אודה בשב"כ ברצח היטלר"
עשרות ח''כים למפכ"ל וראש השב"כ: אפשרו לעצור הלינץ' לפגוש עו''ד