אבי מעוז: בניגוד לבנט - מפלגת נעם לא תזוז מירושלים

ח״כ אבי מעוז התייחס להחלטתו של בנט לקבוע את מעונו הרשמי בביתו שברעננה. "בניגוד לראש הממשלה, אנו זוכים לברך אחד את השני בברכת חג שמח דווקא מירושלים"

אבי מעוז: בניגוד לבנט - מפלגת נעם לא תזוז מירושלים

יו"ר מפלגת נעם ח"כ אבי מעוז (הציונות הדתית) התייחס באירוע הרמת כוסית של המפלגה לכבוד חג הפסח להחלטתו של ראש הממשלה נפתלי בנט להעביר את מעונו הרישמי מבירתה של מדינת ישראל ירושלים לביתו של רעננה.

"מאז שנעם קמה אמרו שאנחנו לא יודעים להזיז עיפרון. והדברים הלא הגיוניים האלה הם הדברים הכי ברורים. זה הולך וחודר ללבבות ואנחנו מרגישים את זה.ברור לחלוטין שהיום יותר ויותר אנשים מבינים את המאבק נגד הפרוגרסיביות והפוסטמודרנה.

אנחנו צריכים להמשיך בדרך שלנו, להשתפר כל הזמן ולשמור על הענווה. המעשה של עידית סילמן הוא תחילת הסוף של הממשלה הזאת. אני לא יודע בדיוק איך זה יקרה. הממשלה הזו כל כך רעה, היא מחדדת לאנשים את ההבנה כמה רע יכול להיות, והיא מחדדת את המסרים שלנו. המסרים שלנו הרבה יותר נשמעים על רקע הממשלה הזאת".

"הציבור המסורתי רוצה לחזור לחינוך יהודי, להתנהלות ציבורית יהודית. בניגוד לראש הממשלה שהעביר את מעונו באופו רשמי מירושלים לרעננה, אנחנו זוכים להרים כוסית ולברך אחד את השני בברכת חג שמח דווקא בירושלים, עיר הקודש והמקדש. ירושלים קדושה לנו, כנסת ישראל נקראת בשם ירושלים. נפש החיים מביא את זה. ישעיהו אומר הלוך וקראת באזני ירושלים לאמר - כה אמר ה' זכרתי לך חסד נעוריך אהבת כלולתיך לכתך אחרי במדבר. לא נזוז מירושלים, ומטה הממפלגה לעולן יישאר בירושלים".

לדבריו של מעוז "בניגוד לראש הממשלה, בניגוד לטרלול הפוסטמודרני והפרוגרסיבי נשמור על זה שמשפחה יש רק אחת, ועם ישראל יש אחד, וצבא הגנה לישראל יש רק אחד, וכותל יש רק אחד, ורבנות ראשית יש רק אחת. נשמור על הבחנה ברורה. יהיו לזה תוצאות רבות ועוד גדולות ונצורות צפויים לנו בעזרת ה'".

לסיום הודה מעוז לכל הפעילים. "יישר כוח לכל אחד מכם על העשיה הברוכה. תודה רבה לכל הפעילים, לכל המתפקדים. המפקד עושה לנו טוב, אלפים רבים מתחברים לנעם. חג פסח כשר ושמח".

אבי מעוז: בניגוד לרה"מ בנט - מפלגת נעם לא תזוז מירושלים

בימה

מתרחקים מתיק 4000: הפרקליטות שינתה את סדר העדים בתיקי נתניהו
עוצמה יהודית למומו פילבר: תפסיק עם תעמולת הבחירות האסורה
"היא מקשקשת ומדברת שטויות": גפני על מירי רגב
אמיר אוחנה: "מי שמדבר על היום שאחרי נתניהו כנראה חפץ בזה"
חשיפה: מבקר המדינה בוחן אפשרות להפריד את מח"ש מהפרקליטות
לפני הבחירות: הוגש כתב אישום נגד בן ארי
יועצה המשפטי של 'קבלה לעם' מנסה לזכות במקום בפריימריז בליכוד
בן גביר בתמיכה בפייגלין: "נלחם על הזהות היהודית של המדינה"
ביבי על היציאה למבצע 'עלות השחר' לאחר שהכנסת התפזרה • צפו
לפיד: מבצע "עלות השחר" החזיר את ההרתעה הישראלית