אייכלר: "מדינת ישראל נכשלה"

אייכלר זועם על התנהלות המדינה והפקרת אזרחיה מחוץ לגבול ישראל והאפליה לחרדים: "משפחות עם עשרה ילדים נשארו על הכביש בהוראת השוטרים" • צפו

אייכלר:  "מדינת ישראל נכשלה"

במהלך הדיונים על סגירת השמים בפני האזרחיםן השבים ארצה, זעם ח”כ ישראל אייכלר: “ועדת חריגים צריכה לעבוד 24 שעות ביממה כדי לטפל בכל הפניות, וזה לא מה שקורה. ישנם כמה פקידים בודדים המטפלים באלפי פניות. פוגעים בזכויות האדם הבסיסיות ביותר, בניגוד לחוק. הפקידים עובדים קשה, אבל העובדה היא שיש אלפי מקרים קשים שלא מטופלים במהירות”.

בנוסף, הליכי הביוקרטיה הקשים שנכפםים על אזרחי ישראל מפרידים בין חתן לכלה: “בנוסף, הוציאו עכשיו את החתונות מחוץ לקריטריונים להיכנס ארצה. ישנם מקרים של חתנים וכלות שנתקעו בחו”ל והם לא יכולים להגיע. רק אם מישהו מת חלילה הם יכולים לבוא. גם אז, היו לנו מקרים של אבלים שפנו לוועדת החריגים ועד שהגיע האישור הנפטר כבר הגיע לגן עדן”.

עוד הוסיף לתאר את המציאות העגומה: “המלוניות הפכו לבתי כלא. מדינת ישראל נכשלה בבידוד אנשים בבתיהם, אז היא שולחת אותם לכלא? וזו מדינה שמדברת כל כך הרבה על זכויות אדם. אין שום זכות להכניס אדם בריא לכלא, שמא ייצא מבידוד. יש מעבדות לבדיקות בנתב”ג ואין הצדקה לשלול חופש התנועה בשם הבריאות, לשווא”.

עוד שיקף את הרוע הביוקרטי המסתתר מאחורי סיסמאות של בריאות “ישנם אנשים צעירים, רווקים, שסיימו עבודה או לימודים בחו”ל והסיפור שלהם לא מספיק קורע לב, הם לא יכולים לחזור ארצה. כך גם שוחטים שנסעו לשחוט לקראת חג הפסח ונתקעו בחו”ל. את כל הרוע הבירוקרטי עושים בשם הבריאות, בלי שום קשר או סיכון לבריאות הציבור”.

בנוסף המשיך לזעזע עם המקרים הקשים של השבת האחרונה: “אני רוצה להביא בפני הוועדה את העניין של מירון. הודיעו שסוגרים את ציון הרשב”י ל-ז’ אדר, אבל את הצימרים ביישוב לא סגרו, בדיוק כמו בכל הארץ".

"והנה בלי הודעה מוקדמת" המשיך אייכלר "הורידו אנשים מאוטובוסים ביום שישי בצומת עין זיתים ובפרוד גם אם באו לצימרים ששכרו. משפחות עם עשרה ילדים נשארו על הכביש בהוראת השוטרים, אחרי ששכרו צימרים כחוק. הכל בגלל שהצימרים במירון והם אנשים חרדים. זו התעללות בבני אדם והפרת זכויות בשם הבריאות”.

לסיום אמר: “אין שום סיבה למנוע מאנשים מחלימים או מחוסנים לנוע. זו הפרת זכויות בסיסיות, התעללות מיותרת. מדינת ישראל הפכה לברית המועצות”.

אייכלר: “המלוניות הפכו לבתי כלא, מדינת ישראל נכשלה"

ערוץ הכנסת

בשורה למחותנים: התו הירוק יכלול גם ילדים ומי שאינם יכולים להתחסן
לאחר שהותקפו באלימות: המנכ"ל ביקר את המתנדבים החרדים
נתפס: מפעל לייצור שמן זית בכשרות מזוייפת
תגובות חמות מפה לפה בעקבות הנגשת מערת המכפלה
מפחיד: טייסים ישראלים סונוורו בנחיתת מטוס
הלחץ מתהדק: הצעה לפתוח את מירון בל"ג בעומר רק למחוסנים
לאחר מאבק מתמשך: מערת המכפלה תונגש לאנשים עם מוגבלויות
נתפסה חוליית גנבי רכב במרכז הארץ
הנהג דרס: 12 חרדים נעצרו • צפו
סיפור מצמרר על גלגול נשמות בחצר הבית! • צפו