טסלר במתקפה במליאה: "ממשלת 'האחדות' יחד מבקשים לכלות את הכול"

"לדאבון הלב, הולכת ומוקמת ממשלה המבקשת לעקור את הכול. כולם יחד הצטרפו לממשלת "אחדות", והם יחד מבקשים לכלות את הגוף והנפש. היו לא תהיה" • צפו

טסלר במתקפה במליאה: "ממשלת 'האחדות' יחד מבקשים לכלות את הכול"

חה"כ טסלר במתקפה במליאה

צילום: ערוץ הכנסת

בדיון לציון יום הסטודנט בכנסת, העלה ח"כ יעקב טסלר את מצוקת ורדיפת בחורי הישיבות.


הכנסת מציינת היום את יום הסטודנט.


אני רוצה במסגרת זו לציין סטודנטים מסוג אחר. כאלו - שעל אף שהם לומדים ללא הפסקה, כלל לא יודעים מה זה יום הסטודנט, הם אינם זקוקים שיציינו עבורם יום מיוחד, ובזמן שאנו מציינים פה את יום הסטודנט, הם ממשיכים בשגרת לימודיהם.


הם לא לומדים משפטים, רפואה, תקשורת, היסטוריה, אבל לימודיהם חיוניים, לחוסנה וקיומה של האומה היהודית.


רבבות ילדים, נערים ותלמידי ישיבות, חובשים את ספסלי תלמודי התורה ובתי המדרש, בלא לסמן לעצמם מטרה ואידיאל לקבל תואר כלשהו. הם עמלים בתורה יומם ולילה, רק כדי לקיים את מצוות התורה "והגית בו יומם ולילה" וכדי להעביר את המורשת היהודית מדור לדור, מזה אלפי שנים.


הם לא מכונים סטודנטים, אבל אלו הסטודנטים האמיתיים. הם הסטודנטים שלי! להם מגיעה הוקרה והערכה.


רבי מאיר שפירא זצ"ל, ראש ישיבת חכמי לובלין ורבה של העיר לובלין, אמר פעם בעת שהשתתף בחגיגת הכנסת ספר תורה, את הדברים הבאים:


"כשגלינו מארצנו שרף טיטוס את הכל, החריב, טבח את העם ואת הנשארים הגלה מהארץ. התרחש אז הפירוד הטראגי והכואב בין העם והארץ. השארנו הכל מאחורינו ולקחנו איתנו רק את התורה, היא האירה לנו נתיבי גולה וניחמה אותנו" וסיים ואמר "עם ספר התורה בידינו יצאנו מארצנו ועם ספר התורה ביד, נשוב לארצנו".


בתקופות של צרות ופורענויות, הדבר היחיד שאיחד אותנו והחזיק אותנו כעם, היה התורה הקדושה, ובכל מצב ובכל תקופה עשו הכול על מנת שקול התורה לא ייפסק לרגע.


זה מה שמייחד ומסמל אותנו כעם ומי שרוצה חלילה לפגוע בעם, מנסה גם לפגוע בתורה ובאותם מקומות שבהם לומדים אותה.


ככה היה לאורך ההיסטוריה. משך אלפי שנים, בכל הפוגרומים, המאורעות והאסונות שעברו על העם היהודי, תמיד התנכלו שונאי ישראל במיוחד לספרי התורה ולספרי הקודש וכמובן לבתי הכנסיות והמדרשות.


זכינו, ורבבות תלמידים כ"י, שוקדים ועמלים בתורה ומעבירים את התורה הקדושה, מאב לבנו, מדור לדור, ובכל שנה מספרם רק עולה ב"ה.


לדאבון הלב, כאן בארץ ישראל, הולכת ומוקמת ממשלה המבקשת לעקור את הכול.


יש מי שרוצה לכלות אותנו פיזית ולשלוח אותנו למזבלה במריצות, ויש מי שרוצים לכלות את הנפש, וכולם יחד הצטרפו לממשלת "אחדות", והם יחד מבקשים לכלות את הכול. את הגוף והנפש. היו לא תהיה.


לראשונה בתולדות המדינה, נחתמו הסכמים קואליציוניים, המבקשים לעקור ולקעקע לחלוטין את צביונה היהודי של המדינה, בכל תחומי החיים. החל מפגיעה בעולם התורה, רמיסת השבת, חילול קדושת הבית היהודי, מחיקת הזהות היהודית באמצעות הכרה בגיורים מפוקפקים, הכרה ברפורמים, פגיעה במערך הכשרות, פגיעה בקדושת הכותל המערבי, כרסום בכל ערכי היהדות ובסטאטוס קוו שהיו נהוגים פה מאז קום המדינה.


מילות ההרגעה של גוש ימינה על כך שיש להם זכות וטו הם מילות סרק. מי שיהיה ראש הממשלה בפועל הוא שר האוצר המיועד ליברמן, שיש לו אג'נדה ברורה כנגד הדת.


מפזרים סיסמאות על ממשלת אחדות ואיחוי, אבל עושים בדיוק הפוך. אחד בפה ואחד בלב. מרבית העם הם שומרי מסורת המבקשים לשמור על צביונה היהודי של המדינה, והנה באים, בניגוד להבטחות חוזרות ונשנות ועם פיזור שקרים לכל עבר, חוברים לליברמן, גדול רודפי הדת ומחוללי ההסתה בימינו ומבקשים לפגוע ולחבל בכל הקדוש והיקר לנו.


כבר אין גבול לצביעות! אין גבול לשקרים!


זו ממשלה שתביא לאחדות? לאיחוי? הם שיקרו לאורך כל הדרך, כשהיעד סומן מראש.


ידענו לעמוד איתנים לאורך כל הדורות אל מול הקמים כנגד ה' ותורתו ויכולנו להם.


בעז"ה, למרות הכול, קול התורה רק יגבר ויתחזק. "עלה נעלה וירשנו אותה כי יכול נוכל לה!" התורה תנצח!

סגן השר קארה מחתים ח"כים על מנת להדיח את ח"כ כסיף
האזהרה של גנץ: "מדינה יהודית - בין גדרה לחדרה"
הנשיא נחת באבו דאבי, והביע את תנחומיו בפני נשיא האמירויות
סערה בעקבות טענות כלפי דרעי להעברת קרקעות לרשויות ערביות
בכירים במשטרה נגד בר-לב: "לחץ על ועדת חקירה במקום לתמוך בשוטרים"
דרמה: השר מתן כהנא הודיע על התפטרותו
מה קורה עם מועצת השורא ומלך ירדן? יעקב אשר עקץ את הנדל
"המשטרה גיבורה על חרדים": בן גביר בתגובה לאלימות השוטרים במירון
"לאפשר לאנשים לעלות בביטחון למירון" • בן גביר בוועדה בנושא מירון
"לטיבי אין חסינות": בן גביר ביקש לחקור את אחמד טיבי