צרפת: המחבל שרצח את שרה חלימי לא יועמד לדין • ח''כ טייב מגיב

בשפל המדרגה: המחבל, קובילי טראורה שרצח את שרה חלמי מצרפת לא יועמד לדין על מעשיו בשל טענת בית המשפט בצרפת כי האחרון הינו "חסר אחריות פלילית". כזכור, לפני...

צרפת: המחבל שרצח את שרה חלימי לא יועמד לדין • ח''כ טייב מגיב חה''כ טייב

בשפל המדרגה: המחבל, קובילי טראורה שרצח את שרה חלמי מצרפת לא יועמד לדין על מעשיו בשל טענת בית המשפט בצרפת כי האחרון הינו "חסר אחריות פלילית". כזכור, לפני 4 שנים התרחש הפיגוע האיום כאשר שרה חלילי נרצחה בדירתה שבצרפת על ידי השכן.

בעקבות זאת, ח''כ יוסי טייב שעומד בראש מחלקה לעולי צרפת בש''ס הגיב: "‏על אלה אני בוכיה, עיני עיני יורדה מים... ביום הזכרון בו אני זוכרים ומנציחים את הקדושים חללי מערכות ישראל".

"הצטערתי לשמוע את החלטת בית המשפט העליון בצרפת שקבע בפס"ד שלא להעמיד לדין את הרוצח השפל של שרה חלימי הי"ד, דווקא היום כשאנו מבכים את אובדן חייהם של חיילנו שנפלו בקרב על ארץ ישראל ושנרצחו בפעולות האיבה, אני חש יותר מכל את חוסר הצדק והמשפט שמעורב בהחלטה זו".

"לכל שומעי הרצח השפל ביד בן עוולה שרצח את שרה הי"ד עולות הרבה שאלות מתמיהות וקשות שמעמידות אותנו פעורי פה ומשאירות אותנו כאובים וקרועים. אדם שפל זה שרצח בדם קר ובאכזריות רבה את רחל, מקומו להינמק בכלא עד סוף ימיו".

"כולי תקוה שייעשה משפט צדק והרוצח יבא על עונשו, וידעו כולם כי מי שפוגע ביהודי לא ינוקה. וניקיתי דמם לא ניקתי ה' שוכן בציון".

ביידן לנתניהו: תומך בזכותה של ישראל להגן על עצמה אך מקדם הפסקת אש
אוסטריה הוסיפה את חיזבאללה לרשימת ארגוני הטרור בחוק הסמלים
ראש הממשלה נתניהו שוחח בטלפון עם נשיא ארה״ב ג׳ו ביידן
ארדן דורש ממועצת הביטחון: "גנו בחריפות את התקפות הטרור מעזה "
העיתונאית יונה לייבזון: ישראל אינה זקוקה לתמיכה של ארה"ב
נתוני הסוכנות היהודית נחשפים: זינוק בבקשות העלייה ממדינות מערביות
שרת התפוצות: "דור העתיד נמצא בסכנת הכחדה"
הנשיא קורא לטפח את הקשר עם "השבט החמישי"
בעולם: סערות במימדים וערים שנגרפות
פלא הבריאה: סנאי גונב אוכל לציפורים • צפו