בני ברק: ילד נפצע מהתנגשות ברכב חונה

כונני ארגון הצלה הוזעקו לרחוב הרב צירלזון בבני ברק בעקבות דיווח על תאונת דרכים. יחד עם פראמדיקים של מד"א, העניקו הכוננים טיפול רפואי לנער כבן 12 עם חבלת...

בני ברק: ילד נפצע מהתנגשות ברכב חונה זירת התאונה

כונני ארגון הצלה הוזעקו לרחוב הרב צירלזון בבני ברק בעקבות דיווח על תאונת דרכים. יחד עם פראמדיקים של מד"א, העניקו הכוננים טיפול רפואי לנער כבן 12 עם חבלת ראש, והוא פונה במצב בינוני להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר.

חובשי הצלה יחיאל אסתרזון ויואל שכטר סיפרו: "כשהגענו לזירת תאונת הדרכים, מצאנו רוכב אופניים, נער כבן 12 הסובל מחבלת ראש לאחר שנפגע מרכב. יחד עם חובשים ופראמדיקים, הענקנו לו טיפול רפואי הכולל חבישות, והוא פונה במצב בינוני להמשך טיפול בחדר טראומה בבית החולים שיבא בתל השומר".

צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לילד (כבן 12) - רוכב אופניים שהתנגש ברכב חונה ברחוב משה זאב פלדמן פינת הרב צירלסון בבני ברק.

מאיר יערי חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה מסר: "מדובר בילד שהתנגש ברכב חונה כשרכב על אופניו. הענקנו לו סיוע ראשוני בזירה לאחר שנחבל בראשו".

איציק ברזילי חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירה הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים שיבא בתל השומר כשבשלב זה מצבו מוגדר בינוני".

טיפים להתמודדות עם הילדים בימי בין הזמנים הנותרים
"דחיית התשלום תוביל להפסקת השירות": חברת החשמל מתריעה מפני עוקץ
מחסור ליראי ה': מעל 150 חופים בישראל - רק 16% נפרדים
מהיום: חוף נפרד נוסף בכנרת
איך תשמרו על הסלון שלכם ב'בין הזמנים?
בני ברק: אכל נקניקיה בצום ונחנק
"קיץ על מלא" עיריית בני ברק משיקה את מקצב פעילויות הקיץ
הנשיא ביידן לבן 15 המתמודד עם לוקמיה: "את הסרטן ננצח רק עם אהבה"
קרטיבים לקופים ומקלחות לפילים ולצבים: בספארי החיות חוגגות את הקיץ
חוף נפרד בכנרת לציבור החרדי