בני ברק: ילד נפצע מהתנגשות ברכב חונה

כונני ארגון הצלה הוזעקו לרחוב הרב צירלזון בבני ברק בעקבות דיווח על תאונת דרכים. יחד עם פראמדיקים של מד"א, העניקו הכוננים טיפול רפואי לנער כבן 12 עם חבלת...

בני ברק: ילד נפצע מהתנגשות ברכב חונה זירת התאונה

כונני ארגון הצלה הוזעקו לרחוב הרב צירלזון בבני ברק בעקבות דיווח על תאונת דרכים. יחד עם פראמדיקים של מד"א, העניקו הכוננים טיפול רפואי לנער כבן 12 עם חבלת ראש, והוא פונה במצב בינוני להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר.

חובשי הצלה יחיאל אסתרזון ויואל שכטר סיפרו: "כשהגענו לזירת תאונת הדרכים, מצאנו רוכב אופניים, נער כבן 12 הסובל מחבלת ראש לאחר שנפגע מרכב. יחד עם חובשים ופראמדיקים, הענקנו לו טיפול רפואי הכולל חבישות, והוא פונה במצב בינוני להמשך טיפול בחדר טראומה בבית החולים שיבא בתל השומר".

צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לילד (כבן 12) - רוכב אופניים שהתנגש ברכב חונה ברחוב משה זאב פלדמן פינת הרב צירלסון בבני ברק.

מאיר יערי חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה מסר: "מדובר בילד שהתנגש ברכב חונה כשרכב על אופניו. הענקנו לו סיוע ראשוני בזירה לאחר שנחבל בראשו".

איציק ברזילי חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירה הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים שיבא בתל השומר כשבשלב זה מצבו מוגדר בינוני".

יצירתיות משפטית יוצאת דופן הובילה לפיצוי המטייל החרדי
בעקבות מידע חדש: החיפושים אחר הנער מוישי קליינרמן חודשו
קולות בכי נשמעו: פעוט כבן 3 נשכח בגן בעיר בצפת
שימי לוינטל כבן ה- 15 אותר כשהוא בריא ושלם
ראיתם אותו? מחפשים אחר אברהם ישעיה בן ה-30
יממה לאחר החיסול: אביו של לוחם הימ"מ נפטר בביתו
בערב שבת: חרדי התמוטט וטבע במקווה במאה שערים
מפחיד: זה השם הנפוץ ביותר בישראל לתינוקות השנה
בני ברק: בת שנה נכוותה קשות ממים רותחים
הממשלה בתוכנית יוצאת דופן שתכפיל את קצבאות הזקנה