שוב - האקרים איראנים טוענים: השגנו מידע רפואי של ראש המוסד

במסמך בן 15 עמודים שפרסמו, יש לטענתם תוצאות של בדיקה רפואית מקיפה שעבר דדי ברנע • בעבר הופץ מידע נוסף על ראש המוסד, שלפי הערכות בישראל נלקח מפריצה לטלפון

שוב - האקרים איראנים טוענים: השגנו מידע רפואי של ראש המוסד פרסום התמונה של דדי ברנע שעלה לטלגרם, באחת החשיפות הקודמות

האקרים איראנים טוענים כי השיגו מידע רפואי של ראש המוסד דדי ברנע, זאת ערב יציאתו לארה"ב לשיחות שיעסקו בהסכם הגרעין המתגבש בין איראן למעצמות. על פי הדיווח ב'ישראל היום', ההאקרים פרסמו בטלגרם תוצאות בדיקה גופנית מקיפה שערך לטענתם ב-2018 ראש המוסד, כמו כן צילום סלפי ממשחק ג'ודו. מתוצאות הבדיקה, אגב, ניכר שברנע במצב בריאותי טוב. בשבוע שעבר פרסמה הקבוצה צילומי שיניים של ראש המוסד, תוך המלצה לצחצח שיניים פעמיים ביום.

בחודש מרץ האחרון פורסם בערוץ טלגרם אנונימי סרטון עם תרגום לאנגלית, ערבית ועברית, ובו תמונות ומסמכים אישיים של ברנע. בסרטון נטען כי מדובר בתוצרים של מעקב מודיעיני ממושך אחרי ראש המוסד, שהחל עוד ב-2014. מדובר בתמונות אישיות של ברנע, שבחלקן הודבקו לו מסכות של תחפושות לרגל חג פורים.

כמו כן, בעמוד פורסמו צילומי כרטיסי טיסה של ראש המוסד בחופשה משפחתית בקופנהגן במהלך מבצע "צוק איתן" בשנת 2014, צילום תעודת זהות שלו, מסמכי מס שלו ושל בני משפחתו, וצילום לווייני של מה שנטען כביתו הפרטי. בערוץ פורסם גם ציטוט מהקוראן. על פי ההערכה בישראל, הפרטים והמידע נלקחו ממכשיר הטלפון הישן של אשתו של ברנע.

מחבל שזרק בקת"ב על בית משפחה יהודית נתבע על ידם
כוחות הביטחון פעלו הלילה למעצר שבעה מבוקשים באוגדת יו"ש
מטוסי קרב צהל"ים תקפו הלילה מטרות ברצועת עזה
רקטה שוגרה הערב משטח רצועת עזה לשטח ישראל
מפקד הפלוגה במג"ב שניטרל את המחבל בפיגוע בחווארה משחזר
לוחמים ניטרלו מחבל חמוש בסכין באיזור חווארה
סיכום חדשות השבת: פיגוע דקירה בחווארה
נעצר מבוקש החשוד בביצוע פיגועי ירי במרחב העיר שכם
מבצע בבית הסוהר הוביל לתפיסה רחבת היקף של מכשירי טלפון וסכינים
ראשוני: פיגוע ירי סמוך לעופרה, המחבלים נמלטו