החכי''ם שולחים תנחומיהם למשפחת החייל שנהרג הבוקר עומר טביב

תנחומים נרחבים מכל גווני קשת החכי''ם למשפחת הלוחם שנהרג הבוקר סמל-ראשון עומר טביב ז״ל, כתוצאה מירי נ"ט במהלך פעילות מבצעית להגנת ישובי עוטף עזה

החכי''ם שולחים תנחומיהם למשפחת החייל שנהרג הבוקר עומר טביב החייל הנרצח עומר טביב

עומר טביב ז"ל, היה לוחם בגדוד 931 של חטיבת הנח"ל, בן 21, מאליקים, ונהרג הבוקר מירי הנ"ט ששיגר ארגון הטרור חמאס מרצועת עזה לשטח ישראל.

מטעם צה"ל נמסר כי צה''ל משתתף בצער משפחת ההרוג וימשיך ללוות את הפצועים ומשפחות הלוחמים.

ראש הממשלה ויו''ר הליכוד בנימין נתניהו שולח תנחומיו בציוץ בטוויטר: בשם כל אזרחי ישראל אני מביע צער עמוק ושולח תנחומים למשפחתו ולחבריו של לוחם צה״ל, סמל-ראשון עומר טביב ז״ל, לוחם בחטיבת הנח״ל שנפל הבוקר מירי נ״ט במהלך פעילות מבצעית להגנת ישובי עוטף עזה. יהי זכרו ברוך.

השרה מירי רגב שולחת תנחומיה בציוץ בטוויטר: אני משתתפת בכאב העמוק על נפילתו של סמל-ראשון עומר טביב ז"ל, לוחם חטיבת הנח"ל. תנחומים רבים להורים, בני המשפחה והחברים. יהי זכרו ברוך!

שר התקשורת יועז הנדל (דרך ארץ) צייץ בטוויטר: לתקומת הארץ ושמירה עליה יש מחיר כבד. אני משתתף בצערה הכבד של משפחת טביב על נפילת בנם עומר ז״ל, לוחם בחטיבת הנח״ל. הלב קרוע מההודעה המרה וממה שצפוי למשפחה. בשמו של עומר ושאר הנופלים שמסרו חייהם על קדושת העם והארץ אנחנו נמשיך. נמשיך להצמד לאדמה הזאת ולהגן על מדינת ישראל.

חכ"ל עמר בר-לב צייץ, כי הינו "משתתף בצער משפחת טביב ושולח את תנחומיי על נפילת בנם, סמ״ר עומר טביב ממושב אליקים - יהי זכרו ברוך". כן שלח איחולי החלמה מהירה ללוחמי גדוד 931 של הנח״ל שנפגעו מירי טיל הנ״ט היום.

יו"ר הסוכנות היהודית חכ"ל יצחק הרצוג צייץ בטוויטר: שמעתי בצער את הבשורה הקשה על מותו של סמ״ר עומר טביב ז״ל, לוחם חטיבת הנח״ל. הוא נהרג היום בעודו מגן על תושבי עוטף עזה, שהירי עליהם לא פוסק. שולח חיבוק וניחומים למשפחת טביב ומאחל החלמה למפקדו וחברו של עומר שנפצעו מירי נ״ט בסמוך לגבול עזה.

ח"כ אופיר כץ (הליכוד) צייץ תנחמיו: שולח תנחומים כנים למשפחתו של עומר טביב ז״ל, לוחם הנח״ל שנפל במסגרת הגנה על אזרחי ישראל, ומאחל החלמה מלאה לפצועים. נמשיך לחזק ולגבות את צה״ל וכוחות הביטחון אשר פועלים מסביב לשעון ועושים עבודת קודש.

ח"כ מאי גולן (הליכוד) בציוץ בטוויטר: הלב כואב ונשבר לרסיסים. שולחת תנחומים למשפחתו של לוחם וגיבור צה"ל, סמ״ר עומר טביב ז״ל שנהרג הבוקר מירי נ"ט במהלך פעילות מבצעית להגנת ישובי עוטף עזה. אני סמוכה ובטוחה שכוחות הבטחון ישיגו את אותם מפלצות אדם שגרמו לאובדן חיים כל-כך טראגי ועצוב.

ח"כ ניר ברקת (הליכוד) צייץ: בכאב עמוק אני משתתף בצערה של משפחת טביב על נפילתו של בנם לוחם הנח"ל סמ"ר עומר טביב ז״ל, שנפל הבוקר מירי טיל נ"ט במשימת הגנה על ישובי הדרום. יהי זכרו ברוך. כן הוסיף כי הינו מבקש לשלוח איחולי החלמה מהירה ללוחמים הפצועים ומתפלל יחד עם כל עם ישראל שכל חיילינו ישובו הביתה בשלום. יהי זכרו ברוך

השרה גילה גמליאל צייצה: כואבת יחד עם כל אזרחי ישראל את מותו של לוחם חטיבת הנח״ל, סמ״ר עומר טביב ז״ל, שנפל מירי נ״ט במהלך פעילות מבצעית. משתתפת ביגונם העמוק של משפחתו וחבריו ושולחת את תנחומיי. יהי זכרו ברוך. שולחת איחולי החלמה ללוחם ולקצין שנפצעו. עלינו להגיב באגרוף ברזל וללא רחמים כנגד המחבלים הנתעבים.

השר אופיר אקוניס פרסם בפייסבוק: סמ״ר עומר טביב הי״ד. הלב נקרע! תנחומיי מכל לב למשפחתו, מי ייתן ולא יידעו עוד צער. ידידיי, אנחנו בתוך מערכה אכזרית ומורכבת. האויב הפלשתיני מרים את ראשו: כמו במאה השנים האחרונות, ברבריים ופראי אדם. מי שמכיר במציאות, ויודע על בוריה את ההיסטוריה שלנו, לא מופתע: פרעות, הסתות, אלימות ופגיעה באזרחים. עכשיו, צריך לגבות את כוחותינו המצויינים ולתת להם להכות בכל מי שמרים ידו על אזרחי ישראל, באשר הם.

הנשיא ריבלין שלח תנחומיו: בשעה הקשה הזו, אני שולח חיבוק וכוחות למשפחתו של סמל-ראשון עומר טביב ז"ל, שנהרג מירי נ"ט ששיגר ארגון הטרור חמאס, בעודו מגן על כולנו. עם ישראל כולו כואב את כאבכם.
נמשיך להילחם מול הטרור ולהגן על אזרחינו ללא פשרות, ולא נעמוד מנגד בשעה שהאש המופנית כלפינו לא פוסקת. אני שולח תפילות החלמה מהירה ללוחם צה"ל וקצין צה"ל שנפצעו במהלך אותה פעילות מבצעית, ולהחלמתם השלמה של כלל האזרחים שנפצעו מירי הרקטות.
אנו מחזקים את כל המשפחות השכולות בחיבוק אמיץ של נחמה בשעות הקשות הללו.

שר האנרגיה יובל שטייניץ (הליכוד) בציוץ בטוויטר: משתתף מעומק הלב בצערה של משפחת טביב על נפילת בנה עומר הי"ד, שנהרג היום מירי נ"ט בגבול הרצועה. עם ישראל כולו כואב את כאבכם.

סיכום חדשות החג: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
"הקצין יינזף פיקודית על ידי מפקדיו"
צפו: תיעוד מעצר שני הנמלטים מכלא גלבוע מקסדת הלוחמים ומהאוויר
חשיפה: כישלון במשא ומתן על חילופי האסירים בין חמאס לישראל
בנט על תפיסת המחבלים: "את מה שהתקלקל - אפשר לתקן"
לאחר שבועיים: נתפסו שני המחבלים הנמלטים מכלא גבלוע
לאחר אינספור פריצות - הפורץ הסדרתי לחנויות נלכד על חם
בנט: אצא למבצע צבאי לעזה אם נצטרך גם עם הקואליציה הזאת
שקד: "אבו מאזן משלם כספים למחבלים שרוצחים יהודים"
שר המשפטים: "אין דבר מסוכן יותר לישראל אם ניכשל במשימה הזו"