נתניהו: "הממשלה מעלה מיסים כדי לתת 50 מיליארד ש״ח למנסור עבאס"

ראש האופוזיציה נתניהו נאם בכנס ״בשבע״: "בשבועות האחרונים אני מצליח לישון טוב בלילה בלי להתעורר מהטלפון האדום, אבל אני מודאג ביום כי הממשלה הנוכחית צועדת...

נתניהו: "הממשלה מעלה מיסים כדי לתת 50 מיליארד ש״ח למנסור עבאס"

נתניהו: ״הממשלה מעלה מיסים כדי לתת 50 מיליארד ש״ח למנסור עבאס"

בשבע

ראש האופוזיציה נתניהו נאם בכנס ״בשבע״: "בשבועות האחרונים אני מצליח לישון טוב בלילה בלי להתעורר מהטלפון האדום, אבל אני מודאג ביום כי הממשלה הנוכחית צועדת בנתיבים מסוכנים למדינת ישראל. היא מקרינה חולשה ובלבול. תוך 6 שבועות הם הביאו כישלונות בכל תחום מרכזי - במאבק בקורונה, במאבק נגד איראן, בכלכלה ובמדיניות. אנחנו לומדים שוב כמה קל לקלקל את מה שבנינו יחד בעמל רב במשך שנים".

ביחס לאירן אמר נתניהו: "איראן שועטת לפצצת אטום והממשלה הנוכחית לא עושה כלום. איראן היא איום קיומי ומול איום קיומי מתמודדים בכל האמצעים. הממשלה הזאת הסכימה למדיניות ״אין הפתעות״ ובכך הם כבלו את ידינו".

עוד אמר: "מה קרה, הפכנו למדינת חסות? אם אין לנו עצמאות מוחלטת לפעול נגד איראן, אין לנו עצמאות בכלל. אלמלא הפעולות שלנו, הן בשדה המבצעי והן במדיני-הסברתי, לאיראן כבר היה מזמן ארסנל של נשק גרעיני נגדנו. הם נכשלים גם בכלכלה. הבאנו להם את המשק כמעט במצב הטוב ביותר בעולם".

עוד אמר ביחס למיסים: "מטילה מיסים על אזרחי ישראל - מעלה את מחירי החשמל והלחם, ממסה את הקניות מחו״ל באינטרנט, העלאת מחירי הביקור אצל רופאים, העלאת מחירי התחבורה הציבורית ועוד".

לסיום אמר: "הם עושים את זה כדי לממן את 50 מיליארד השקלים שהבטיחו למנסור עבאס - ״מס עבאס״. במקום להעלות מיסים הממשלה צריכה להוריד מיסים ולהשאיר יותר כסף בכיסיהם של האזרחים".

נתניהו: "בנט לפיד וגנץ דוהרים להסכם הגרעין המסוכן"
צפו: בנט סיים ביקור במצרים
בן גביר: "עודה הסית והביע תמיכה בטרור"
ח"כ ווליד טאהא מונה ליו"ר ועדת הפנים
ועדת החוץ והביטחון הקימה תשע ועדות משנה חדשות
חמור ביותר: בנט חילל שבת בשביל יח''צ?
בדיקות הטיסות באומן: משרד הבריאות מנסה לתרץ
בנט: תוקם ועדת בדיקה ממשלתית לבריחה מכלא "גלבוע"
מקומם: ה"הסבר" של השרה להדרת החרדים מאתרי הטבע הציבוריים
לפיד: "ההתקדמות של איראן ליכולת גרעינית היא לא רק בעיה ישראלית"