מיקי זוהר על כחול לבן: "סכנה למדינה"

יו''א הקואליציה חה''כ מיקי זוהר תוקף את מפלגת כחול לבן • "הם כבר לא שותפים קואליציוניים אלא סכנה למדינה. הם משתמשים באקדח ריק ומוכנים לסכן את כולנו רק כי הסקרים קובעים שהם נכשלו" • "במילה אחת: בושה. בשתי מילים: בושה וחרפה”

מיקי זוהר על כחול לבן: "סכנה למדינה" בימה - המעודכנים מעדכנים

חבר הכנסת מיקי זוהר תוקף את מפלגת כחול לבן על חתירה "מאחורי הגב" בכדי להקים ממשלת מיעוט עם המפלגות הערביות: “כחול לבן סגרו עם לפיד על הקמת ממשלת מיעוט עם בל״ד והמשותפת, מסתבר שהם שוב חזרו לאופציית איימן עודה ואחמד טיבי”.

מיקי זוהר מתוקף בפוסט ברשת חברתית: "כחול לבן סגרו עם לפיד על הקמת ממשלת מיעוט עם בל״ד והמשותפת, מסתבר שהם שוב חזרו לאופציית איימן עודה ואחמד טיבי. כחול לבן כבר לא שותפים קואליציוניים אלא סכנה למדינה. הם משתמשים באקדח ריק ומוכנים לסכן את כולנו רק כי הסקרים קובעים שהם נכשלו. במילה אחת: בושה. בשתי מילים: בושה וחרפה".

כל המהלכים הללו באים בתנופה אחת עם ניסיון העלייה של יאיר לפיד להנהגת המדינה בעוד תרגיל עלוב בו מנסה להתאחד עם המפלגות הערביות בכדי להפריד את נתניהו מהממשלה. בתוך כך, חבר הכנסת מדרך ארץ צבי האוזר סתר את המחשבה כי יהיה ניתן לעשות את המהלך הזה. בסרטון שפירסם הבוקר אומר האוזר: "שמעתי שיאיר לפיד רוצה שוב להטריל את המדינה ולנסות ולהקים ממשלה משותפת עם הממשלה המשותפת. אז זהו יאיר, שלא".

סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית
גרמניה תעביר 100 מיליון יורו לרשות הפלסטינית
100 ימים לממשלה: מההסלמה הביטחונית עד לגזירות החדשות
נתניהו: "בנט לפיד וגנץ דוהרים להסכם הגרעין המסוכן"
צפו: בנט סיים ביקור במצרים
בן גביר: "עודה הסית והביע תמיכה בטרור"
ח"כ ווליד טאהא מונה ליו"ר ועדת הפנים
ועדת החוץ והביטחון הקימה תשע ועדות משנה חדשות
חמור ביותר: בנט חילל שבת בשביל יח''צ?