מיקי זוהר על כחול לבן: "סכנה למדינה"

יו''א הקואליציה חה''כ מיקי זוהר תוקף את מפלגת כחול לבן • "הם כבר לא שותפים קואליציוניים אלא סכנה למדינה. הם משתמשים באקדח ריק ומוכנים לסכן את כולנו רק כי הסקרים קובעים שהם נכשלו" • "במילה אחת: בושה. בשתי מילים: בושה וחרפה”

מיקי זוהר על כחול לבן: "סכנה למדינה" בימה - המעודכנים מעדכנים

חבר הכנסת מיקי זוהר תוקף את מפלגת כחול לבן על חתירה "מאחורי הגב" בכדי להקים ממשלת מיעוט עם המפלגות הערביות: “כחול לבן סגרו עם לפיד על הקמת ממשלת מיעוט עם בל״ד והמשותפת, מסתבר שהם שוב חזרו לאופציית איימן עודה ואחמד טיבי”.

מיקי זוהר מתוקף בפוסט ברשת חברתית: "כחול לבן סגרו עם לפיד על הקמת ממשלת מיעוט עם בל״ד והמשותפת, מסתבר שהם שוב חזרו לאופציית איימן עודה ואחמד טיבי. כחול לבן כבר לא שותפים קואליציוניים אלא סכנה למדינה. הם משתמשים באקדח ריק ומוכנים לסכן את כולנו רק כי הסקרים קובעים שהם נכשלו. במילה אחת: בושה. בשתי מילים: בושה וחרפה".

כל המהלכים הללו באים בתנופה אחת עם ניסיון העלייה של יאיר לפיד להנהגת המדינה בעוד תרגיל עלוב בו מנסה להתאחד עם המפלגות הערביות בכדי להפריד את נתניהו מהממשלה. בתוך כך, חבר הכנסת מדרך ארץ צבי האוזר סתר את המחשבה כי יהיה ניתן לעשות את המהלך הזה. בסרטון שפירסם הבוקר אומר האוזר: "שמעתי שיאיר לפיד רוצה שוב להטריל את המדינה ולנסות ולהקים ממשלה משותפת עם הממשלה המשותפת. אז זהו יאיר, שלא".

ש"ס מצטרפת לקואליציה בחיפה
ח"כ כהנא לדרעי: זה יזכר לך לדיראון עולם • צפו
נתניהו מאיים: אם גנץ לא ישתף פעולה - נלך לבחירות
אהוד ברק יוצא למאבק פומבי מול נתניהו: "מזכיר את היטלר"
רה"מ בסיור במתקני הקירור לחיסונים • צפו
בלאגן! מ"מ מפכ"ל המשטרה לא יגיע לועדה
בקרוב תובא הצעה להסדרת המאחזים לאישור הממשלה
מאבק על מיקומים: "מקדמים פריימריז לרשימת כחול לבן"
ח"כ הרב משה אבוטבול למען ההתיישבות הצעירה
זוהר: "נושאי משרד התקשורת לא יקודמו בשל אפליית יו"ש