מיקי זוהר על כחול לבן: "סכנה למדינה"

יו''א הקואליציה חה''כ מיקי זוהר תוקף את מפלגת כחול לבן • "הם כבר לא שותפים קואליציוניים אלא סכנה למדינה. הם משתמשים באקדח ריק ומוכנים לסכן את כולנו רק כי הסקרים קובעים שהם נכשלו" • "במילה אחת: בושה. בשתי מילים: בושה וחרפה”

מיקי זוהר על כחול לבן: "סכנה למדינה" בימה - המעודכנים מעדכנים

חבר הכנסת מיקי זוהר תוקף את מפלגת כחול לבן על חתירה "מאחורי הגב" בכדי להקים ממשלת מיעוט עם המפלגות הערביות: “כחול לבן סגרו עם לפיד על הקמת ממשלת מיעוט עם בל״ד והמשותפת, מסתבר שהם שוב חזרו לאופציית איימן עודה ואחמד טיבי”.

מיקי זוהר מתוקף בפוסט ברשת חברתית: "כחול לבן סגרו עם לפיד על הקמת ממשלת מיעוט עם בל״ד והמשותפת, מסתבר שהם שוב חזרו לאופציית איימן עודה ואחמד טיבי. כחול לבן כבר לא שותפים קואליציוניים אלא סכנה למדינה. הם משתמשים באקדח ריק ומוכנים לסכן את כולנו רק כי הסקרים קובעים שהם נכשלו. במילה אחת: בושה. בשתי מילים: בושה וחרפה".

כל המהלכים הללו באים בתנופה אחת עם ניסיון העלייה של יאיר לפיד להנהגת המדינה בעוד תרגיל עלוב בו מנסה להתאחד עם המפלגות הערביות בכדי להפריד את נתניהו מהממשלה. בתוך כך, חבר הכנסת מדרך ארץ צבי האוזר סתר את המחשבה כי יהיה ניתן לעשות את המהלך הזה. בסרטון שפירסם הבוקר אומר האוזר: "שמעתי שיאיר לפיד רוצה שוב להטריל את המדינה ולנסות ולהקים ממשלה משותפת עם הממשלה המשותפת. אז זהו יאיר, שלא".

אז לאן הפוליטיקה? הח"כ מימינה מנסה להסביר
ארבל: דירות מוזלות לאוכלוסייה הערבית בלבד גובל באפלייה בוטה
דרישה: כל מי שיאחד מאחוריו רוב חכי"ם של הימין יכהן ראשון ברוטציה
הרב מזוז: "הוא לא רואה את העתיד למרות שקורא לעצמו יש עתיד"
סמוטריץ' תוקף את בנט: "ממשלת שמאל היא פרויקט אישי שלו"
סמוטריץ' תוקף את בנט ושקד: "קומץ אופורטוניסטים תאבי שלטון שבגדו"
"משפחה מופרעת": אהוד אולמרט מגיב לתביעת נתניהו
לפיד: "ממשלת אחדות ישראלית היא לא פשרה – היא מטרה"
ח"כ טייב הגיע לבית מדרשו של הרב מרדכי אליהו והשתתף בהלוויית הנרצח
נתניהו בתקיפה חזיתית: "בנט ושקד אחראים להונאה הגדולה מקום המדינה"