הותר לפרסום: חוליית טרור נעצרה בטורקיה, חיי קבוצת תיירים ניצלו

פעילותן של שלוש חוליות סוכלה • גורמי ביטחון ישראלים מבהירים כי האיום טרם הוסר לחלוטין, וההערכה היא שעדיין יש בשטח גורמים שמתכוונים לפגע

הותר לפרסום: חוליית טרור נעצרה בטורקיה, חיי קבוצת תיירים ניצלו אילוסטרציה

הותר לפרסום: במאמץ המשותף לטורקיה ולישראל סוכלו עד כה שלושה צירי טרור משמעותיים. זאת לאחר שאתמול (חמישי) הותר לפרסם כי נעצרה חוליית מחבלים איראניים שתכננה לבצע פיגועים נגד ישראלים בטורקיה. כך מתפרסם ב'ישראל היום'.

על פי גורמים המעורים בנושא, במסגרת סיכול פיגועי הטרור בטורקיה נעצרה חוליית טרור שפעלה בשוק המקומי והייתה כפסע מרצח קבוצת תיירים גדולה שהייתה במקום. המודיעין הטורקי בסיוע המודיעין הישראלי הצליח לשים את ידו על החוליה ולהבריח את קבוצת הישראלים מהמקום.

חוליה נוספת שנעצרה תצפתה על שגריר ישראלי לשעבר ורעייתו ותכננה לרצוח אותם. החוליה השלישית, שתמונותיה פורסמו על ידי הטורקים אתמול, מנתה כעשרה איראנים וטורקים שתכננו לחטוף ולרצוח ישראלים. גורמי ביטחון ישראלים מבהירים כי האיום טרם הוסר לחלוטין, וההערכה היא שיש עדיין חוליות טרור בשטח.

נזכיר כי ישראל פרסמה את שמו ותמונתו של האחראי האיראני לפרשה - ראש מנגנון המודיעין, חוסיין טאייב, שאתמול הודח מתפקידו. ההערכה היא שהלחץ הכבד שהופעל עליו עם פרסום שמו ותמונתו הוביל אותו לעשות שרשרת של טעויות, שהקלה מאוד על גורמי המודיעין לסכל את החוליות בטורקיה ולמפות את האיומים.

דיווח: הפשיטה על אחוזת טראמפ נועדה לאתר מסמכים קשורים לנשק גרעיני
אחותו של קים ג'ונג און סיפרה שחלה - והקהל פרץ בבכי
‏תיעוד מארה"ב: מטוס התרסק באמצע כביש מהיר בקליפורניה ועלה בלהבות
טילים שוגרו מאודסה לחצי האי קרים ותקפו את חיל האוויר הרוסי בקרים
סיבה לדאגה: רוסיה שיגרה לוויין צבאי עבור איראן
ביידן הכריז: מצב חירום לאומי במאבק באבעבועות הקוף
סמוך לבית הלבן: ארבעה אנשים במצב קשה לאחר שנפגעו מברק
התלקחות בקווקז: לחימה עזה בין אזרבייג'ן וארמניה
תביעות ענק נגד מטא: "השתמשה במידע רפואי ללא ידיעת החולים"
הוצאה להורג בירי: כך חמאס בונה הרתעה